Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit ajánlanátok terhesség alatti székrekedésre? fórum

Mit ajánlanátok terhesség alatti székrekedésre? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 7. 10:38
Glicerines kúp?Tudom azt gyerekeknek szokták,de hátha néha felnőtteknek is használ.Különben szilva lekvár,vagy sima szilva esetleg kivi?
2011. okt. 7. 10:36

Sziasztok. Tudom kényes téma, de szerintem beszélni kell róla. A terhesség 17. hetében vagyok és már a második babánkat várjuk. Elso terhességemnél soha nem volt székrekedésem, minden nap azzal indítottam a reggelt, hogy meglátogattam azt a bizonyos "irodát" :-)

Most azonban már az elejétol nagyon gyakran van székrekedésem. Hiába a rendszeres torna, kihagytam a fehér lisztes cuccokat, sok rostosat eszem, emellett napi 3-4 liter mentes vizet iszom. Annyi házi praktikáról hallottam már és sokat ki is próbáltam, de sajnos hasztalan. Foleg, mivel kislányomat csak nagy nehezen sikerult megszulnom és aranyeret is kaptam, amire van kenocsom ugyan, de ez csak még jobban megnehezíti a helyzetet. Ha tud valaki tényleg hatásos módszerrol, vagy homeopatikumról, esetleg olyan gyógyszerrol amit terhesség alatt lehet szedni légyszi segítsetek. Koszonom mindenkinek

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook