Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab - Beszéljünk róla! fórum

Missed ab - Beszéljünk róla! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
390. Epri (válaszként erre: 388. - Cifoka)
2015. júl. 22. 06:43
Igazad lehet :) nemsokára kiderül, egyenlőre minden megszünt. Csak a bal oldalon érzem néha a szurkát. Lehetne igazad, mert akkor újra lehetne tervezni :)
389. Kisritu (válaszként erre: 385. - 37403e3af4)
2015. júl. 21. 23:58
vigyazz magatokra <3
388. Cifoka (válaszként erre: 387. - Epri)
2015. júl. 21. 21:00

Ezek alapján amiket mondasz én is inkább menzeszre tippelnék hogy annak az "előszele"..

Csak nehezen indul be.. Én 8hétről tudok hogy teljesen normális ha addig jön csak meg. Nekem az volt a fura hogy kb 4nap alatt elmúlt szinte teljesen. Ja és végre strandolhattam tegnap :) úgy gondolom nem azon a 3 napon múlt..

387. Epri (válaszként erre: 386. - Cifoka)
2015. júl. 21. 18:41

Még mindig semmi, ma is volt egyszer egy kis maszat, de azóta meg csak kg vízes folyásom van mintha bepisilnék...bosszantó.. nekem amúgy hat hetet mondtak, ha addig nem jön meg menjek vissza, holnap telik le, hacsak meg nem jön rendesen pénteken megyek dokihoz.

Egyébként 14 napja voltunk együtt amiből akár lehetett is babóca, de akkor már ki kéne mutassa a teszt nem? Nekem meg még mindig negatív, kivéve a múlthét pénteki halvány pozit bár az érzékenyebb teszt volt...


De valaki írta nekem gyakori kérdéseken, hogy neki is 5 napig néha épphogy maszat volt aztán két nappal később megjött.


Na hát meglátjuk :)

386. Cifoka
2015. júl. 21. 18:17

Jó olvasni hogy vannak pozitív végkifejletek ez után a borzalom után! Gratulálok Sutyi és jó egészséget Nektek!


Epri még mindig semmi? Mondjuk a menzesz 8-ik hétig kell hogy megjöjjön...addig van idő hacsak nem baba van a dologban :)

2015. júl. 21. 17:09
Igen március 25.én műtöttek sajna. Köszi szépen a gratut 😊 igyekeszem vigyázni, és remélni, hogy minden rendben lesz.
384. Epri
2015. júl. 21. 17:01

Most néztem vissza márciusban volt :(


Akkor tényleg nagyon gratulálok most :)

Te vagy a mi reménységünk :D

Vigyázz magatokra :)

383. Epri (válaszként erre: 382. - 37403e3af4)
2015. júl. 21. 16:57

Köszi a drukkot igazából mindegy mihez, csak legyen már valami :) Ha megjön legalább tudok mihez számolni:)


Nagy gratu a picurhoz és jó egészséget :) Kicsit elvagyok tájolva mikor volt missed abod és mennyi idő alatt sikerült ez a picur? :)

2015. júl. 21. 16:27
Epri drukkolok, csak még nem tudom mihez, mit szeretnél jobban 😊 mindenkinek azt tudom csak mondani, hogy fel a fejjel, mert sikerülni fog mindenkinek. Hétfőn voltam uh-n, 9mm CRL és van szívhang szóval reménykedni kell, hogy minden rendben lesz.
381. Kisritu
2015. júl. 20. 23:02
Epri megy a drukk! Koszi a tippet Zebra! De kivarom a magandokim. Bar sokat faj a pocim hol itt hol ott ha ez nem mulik lehet elobb elmegyek vkihez.
380. Epri (válaszként erre: 379. - Cifoka)
2015. júl. 20. 21:24
Reggel illetve délelőtt én is azt hittem, hogy megfog jonni, nagyobb mennyiség volt a wc papíron, de ugyan úgy halvány. Aztan azóta semmi még rózsaszín sem és még a hasfájásom is enyhült. Mensinek ez igen gyatra lenne XD
379. Cifoka (válaszként erre: 377. - Epri)
2015. júl. 20. 20:39
Epri, akkor valószínű Neked is hamarosan megjön..
378. zebracsikó (válaszként erre: 376. - Kisritu)
2015. júl. 20. 12:17

az Oxigén Medical-ban most kedvezményes hormonsor van


[link]


tartalma:


Menstruációs ciklus 3-5. napján:

Vérvételi díj, TSH, Ösztradiol, FSH, LH, Prolaktin, Tesztoszteron, SHBG, DHEA, Progeszteron


Menstruációs ciklus 21. napján:

Vérvételi díj, Progeszteron


32 600 Ft helyett 19 900 Ft.

377. Epri (válaszként erre: 376. - Kisritu)
2015. júl. 20. 10:47

Értem... hát a magándokid majd segít az biztos :)


Én szerdán megpróbálom a kórházból elkérni az eredményem.

Sajnos pénteken érzékeny tesztel nagyon halvány pozit teszteltem, de szombat óta rózsaszínezek... És minden hajnalban kegyetlen hányingerem van..Mai tesztem még halványabb szinte már full nega, így ha lett is volna valam(k)i még nem áll készen a szervezetem, na meg ez a nagy meleg és 3 órás kocsi út sem tett jót :S Tegnap este már olyan érzésem volt, hogy petefészkem mintha izzana... néha hullámokban melegséget árasztott kicsit megijedtem és olvastam, hogy akár petefészek gyulladás is lehet... ha nem jön meg rendesen akkor pénteken megyek dokihoz, hogy nehogy baj legyen. Remélem csak az első mensim akar ilyen hülyén megjönni.


Barátnőm meg 7 hetes terhes most már és volt szívhangja :( :) kezdek egyre jobban örülni nekik és mondtam, hogy karácsonyra utolérem :)


Szép napot lányok remélem ti is jobban vagytok alakultok.

376. Kisritu (válaszként erre: 375. - Epri)
2015. júl. 17. 12:39
Szerinte tök felesleges :( majd szept.ben megyek a magandokimhoz rem. o majd ad....bar jobb lenne a szabi alatt megcsináltatni de hat nem jon ossze....
375. Epri (válaszként erre: 374. - Kisritu)
2015. júl. 17. 06:18
ÓÓ és miért nem kaptál?
374. Kisritu
2015. júl. 16. 22:07

Sziasztok lanyok.

Epri szerintem termeszetes amit erzel.Ma voltam az sztk nodokinal h kerjek beutalot hormonra. Nem adott. 1 orat vártam a semmire a pocakosok kozt. 1-2x majdnem eleredt a konnyem....

373. Epri
2015. júl. 16. 20:37

Na igen ... igazatok van természetes, hogy most ezt érzem mondtam is barátnőmnek hogy ne haragudjon, de ígérem amint jobban leszek vele örülök.


Cifoka hasonlót én is kaptam, mikor házidokimhoz mentem és kérdezték meg köszöntek, hogy ááá a kismama... nem könnyű az biztos..


Szép estét csajok és mindenkinek fel a fejjel :D

372. mgagi (válaszként erre: 370. - Epri)
2015. júl. 16. 16:43
Én a férjem unokatestvérével szültem volna szinte egy napon sőt biztos is, mert akkor szült amikor nekem is kellett volna, hidd el én sem mosolyogtam.
371. Cifoka
2015. júl. 16. 16:21
Epri, elhiszem hogy rossz érzéssel tölt el hogy a barátndnek így összejött Veled meg ez történt. De hidd el a sors majd kárpótol...illetve ez a rossz érzés is elmúlik. Nálam is szerencsére már elmúlt.Viszont képzeljétek láttam ma hívtak egy számról kétszer gondoltam visszahívom...egy nő veszi fel hogy a baba mama klub kártya miatt keresett amit megigényeltem kb 1,5 hónapja.. na ez szíven ütött mikor mondtam neki hogy már nem aktuális...szegény nő is tök zavarban volt éreztem rajta nem győzött elnézést kérni pedig honnan tudhatta mi történt velem...
370. Epri (válaszként erre: 369. - Mgagi)
2015. júl. 16. 10:44
Igen sajnos ez ilyen...csak olyan rossz, mert lassan 19éve vagyunk a legjobb barátnők és örülnöm kéne...hisz mindketten vártuk hogy milyen jó lesz ha valamelyikünk egyszer babás lesz...de hogy mindezt így? Ilyen hamar a mi tragédiánk után? Kissé morbid a sors... Sose hittem volna, hogy ez így alakul :S Remélem hamar igazán fogok tudni örülni.
369. mgagi (válaszként erre: 368. - Epri)
2015. júl. 16. 10:25
Nyugi ne hibáztasd magad amiért ezt érzed. Hidd el ez mindenkiben lezajlik. De hamarosan neked is sikerülni fog. Megértelek. Odamegy ahova nem lenne aktuális oda nem ahol meg lehetne helye:(
368. Epri
2015. júl. 16. 10:15

Amikor az ember úgy érzi, hogy odafent röhögnek rajta...Legjobb barátnőm terhes, legalábbis úgy fest... én meg nem tudok neki örülni... ez normális dolog? Ráadásul szegénynek normális kapcsolata sincs csak összejött vagy kezdenek újra valamit az exével.. Féltem őt és irigykedem is... mintha elátkoztak volna... nekem tesztem továbbra is hómező... így már tuti hogy csak a szervezetem játszik velem :(


Le lettem hangolva rendesen :(

367. Cifoka (válaszként erre: 366. - Mgagi)
2015. júl. 15. 20:14

Hát akkor nem unatkoztatok :)

Azért tök jók lehettek ezek a programok! Örülök hogy túltetted magad ezeken a dolgokon és lazábban kezeled :)

366. mgagi (válaszként erre: 365. - Cifoka)
2015. júl. 15. 18:42

Holnap már mennek. Lesz egy kis szabadságom. Na de nem unatkoztam ez alatt a 4 nap alatt sem, de lefárasztott mert egyfolytában túráztunk kivéve azt az egy napot :)

Megnéztük a látványosságokat. Ma meg állatkerteztünk egyet.

Így hogy itt voltak rendbe tettem magamban a dolgokat. Szóval már bevettem a leszarom tablettát és nem foglalkozom vele mit mondanak. Mindent úgy csinálok ahogy nekem jó, és kész.

365. Cifoka (válaszként erre: 362. - Mgagi)
2015. júl. 15. 18:35

Jaj bocsánat :)

Nem értem akkor őket miért zavarta hogy hol van az emeleteságy...nem mindegy?

Remélem jól viseled az itt létüket és nem stresszelsz. :)

364. Epri (válaszként erre: 363. - Kisritu)
2015. júl. 15. 08:28
Igen bár nem mondanám nagy próbálkozásnak, inkább csak párszor együtt voltunk, belül azért én legalábbis várom, hogy elsőre megjöjjön :) függetlenül attól, hogy a babának is tudnék örülni :)
363. Kisritu (válaszként erre: 360. - Epri)
2015. júl. 14. 22:35
Szia!Probalkoztok a babaval?:)
362. mgagi (válaszként erre: 354. - Cifoka)
2015. júl. 14. 19:16

Félre értetted :)

Egy héttel a nagyiék érkezése előtt én már átrendeztem és kitakarítottam a lakást. Erre tegnap amikor éppen esős volt az idő ők úgy gondolták hogy rendezzük újra. De már túl vagyunk rajta.

Vasárnap jöttek és csütörtökön mennek.

361. Cifoka (válaszként erre: 360. - Epri)
2015. júl. 14. 16:21

Köszi :))


Na én ebből a szempontból ihatnék pénteken az esküvőn de nem fogok szerintem.. (nem vagyok egy alkohol kedvelő :P )

Hát kíváncsi vagyok Neked péntekig megjön-e vagy mi lesz :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook