Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab, 2015 március fórum

Missed ab, 2015 március (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. Positive (válaszként erre: 24. - Kisritu)
2015. jún. 11. 11:39

Ritu, de minden nap reszketni fogok a félelemtől, hogy elveszíthetem. Nem nem vagy hűtlen a Kicsikédhez, sőt, hidd el boldog lesz, hogy ha látja, hogy Te is az vagy. Ahogy Te sem akartad neki a rosszat és mindent megtettél érte, Ő is boldognak akar látni.

Én is ezt mondtam az időről és pont így szenvedtem, mint Te. És tudod mit? A múlt héten olyan,de olyan mélyen voltam, hogy szavakba sem tudom foglalni. De ezt meg kell élni, gyászolnunk kell, el kell engedni, de nem elfelejteni. Én ezeket most érzem, majdnem három hónappal a műtétem után, adj időt magadnak. És engedd meg, hogy szomorú légy, sírj ha kell. Nem kell szégyenkezni, ez nem gyengeség, hanem a tehetetlen fájdalom, a hiány.

Tudnod kell, hogy mindent megtettél érte és nem tehetsz semmiről. Nem mindenbe van beleszólásunk, hiába is szeretnénk visszapörgetni az idő kerekét, nem tehetjük meg.

Ne haragudj, hogy ha bántalak a gondolataimmal, nem áll szándékomban. Segíteni szeretnék, mert pontosan tudom (az írásod alapján) hogy mit érzel.

27. Positive (válaszként erre: 23. - Orchidea28)
2015. jún. 11. 11:29

Nem is kell Őket elfelejteni, örökké a szívünkben élnek.

Nekem sem mondtak semmit a szövettanból. Csak ráírták tollal az előző papíromra, hogy missed ab. Még egy nyomtatott véleményre sem méltattak.

26. Positive (válaszként erre: 22. - Kisritu)
2015. jún. 11. 11:27
Szia :) Remélem már jobban vagy. Én a 21. hétben lennék, félidő...már érezném a mozgását...nem könnyű, sok erőt kívánok Neked.
25. Positive (válaszként erre: 21. - Orchidea28)
2015. jún. 11. 11:24

Szia :)én vegyesen vagyok, néha egész jól, néha rosszabbul. Most változott kicsit a felfogásom, próbálok hálás lenni a Gyermekünk életéért, mert ugyan rövid volt, de mély nyomokat hagyott bennünk, sokat változtunk, talán felnőttünk. Persze ez nem könnyű...nem könnyű életem tragédiájában a jót megtalálni, de nem hagyhatom, hogy értelmetlen legyen az én Kincsem halála, büszke vagyok Rá, hisz ki nem az a Gyermekére.

Talán szívtelennek tűnnek ezek a sorok, pedig nem azok, mert még most is haldoklom belül és sírok... De meg kell próbálni, ha kell ezerszer felállni egy nap, hogy a Kistesóknak utat engedjünk. Nagyon sok sikert kívánok Nektek!

2015. jún. 10. 23:48

nekem nem segit az ido:( tudom meg keves telt el.de volt h 3 hettel a mutet utan rosszabb passzban voltam mint utana 2 hettel.

lesz babank de kepzeld el terhes leszel.te nem paraznal egyfolytában? en biztos. meg azaltal a picihez vhogyan hutlen is lennek.hulyeseg tudom.de ott o lakott...erted...

23. orchidea28 (válaszként erre: 22. - Kisritu)
2015. jún. 10. 21:48
Én 23 hetes lennék... :( Soha nem fogom elfelejteni nincs olyan nap hogy ne jutna eszembe. Tele vagyok miértekkel... Az idő segít enyhíteni a fájdalmunkat de feledni soha nem fogjuk. Jönnek hullámvölgyek, sírás.. De próbáljatok arra gondolni és nekem is az ad erőt hogy lehet babánk és lesz is!!! A szövettanból nekem semmi ok nem derült ki.
22. Kisritu (válaszként erre: 19. - Positive)
2015. jún. 10. 18:05
szia! megvagyok Köszönöm tegnap 27 napra megjott.barnaztam de aztan most mar verzek. tegnap zsibbadt a jobb combom ma pedig gorcsoltem fajt a derekam. szövettan eredmény meg nincs ma egy hónapja h.mutottek:( 15 hetes lennek :'( annyira hiányzik
21. orchidea28 (válaszként erre: 20. - Positive)
2015. jún. 10. 17:09
Köszi, jól vagyok. És Ti lányok? Nekem tegnap volt peteérésem és próbálkozunk. Persze nincs olyan nap hogy ne gondoljak a picikémre aki októberre volt kiirva... Főleg hogy egyre többen kismamák a környezetemben.
20. Positive (válaszként erre: 18. - Orchidea28)
2015. jún. 10. 09:14
Orchidea, hogy érzed magad?
19. Positive (válaszként erre: 17. - Kisritu)
2015. jún. 10. 09:14

Hogy vagy Kisritu? Megjött azóta?

Nekem abba sem maradt a barnázás, csak pár napra 6,5 hétig vérezgettem a műtét után. Az első menzeszem nekem nagyon erős volt, a második normális. Sok erőt kívánok Neked!

18. orchidea28 (válaszként erre: 17. - Kisritu)
2015. jún. 9. 21:27
Nekem 46 napra jött meg először és egyáltalán nem volt durva. A hasam se görcsölt, átlagos volt mint szokott.
2015. jún. 7. 22:50
sziasztok.eltuntem kicsit mert magam alatt voltam - ujra melo ami nem tul jol alakulgatott mig nem voltam csomo atszervezes stb....4 hete lesz szerdan a mutet...ujra barnazok.lehet megjön?mennyire lesz durva?:o
16. Positive (válaszként erre: 12. - Orchidea28)
2015. jún. 6. 12:51
Közel 7 hétig véreztem a műtét után :( Az orvosom javasolta, hogy csinljunk egy hormonképet, ami konkrét időponthoz kötött. Illetve azt mondta, hogy szerinte testileg és lelkileg is jót fog tenni, ha várunk még egy kicsit.
15. Positive (válaszként erre: 11. - Orchidea28)
2015. jún. 6. 12:49
Ámen
14. Positive (válaszként erre: 9. - Orchidea28)
2015. jún. 6. 12:48
Nagyon szorítok Nektek. Én is rettegek, de próbálok pozitív lenni. Persze java részt még nem sikerül :(
13. Positive (válaszként erre: 8. - Kisritu)
2015. jún. 6. 12:46
Köszönöm szépen az ajánlást. Azt hiszem nagyon hasonlóak az érzéses a gondolataink.
12. orchidea28 (válaszként erre: 5. - Positive)
2015. jún. 3. 20:39
Miért kell augusztusig várnotok? Valami baj volt? Vagy még lelkileg nem állsz készen? Azt hallottam h.a vetélés után fél éven belül jó esély van a teherbeesésre.
11. orchidea28 (válaszként erre: 10. - Kisritu)
2015. jún. 3. 20:36
Köszi a drukkot!!! Én is remélem h.a férjemnek igaza lesz. Egyik ismerősöm szeptemberre várja a harmadik babáját úgy h.az elsővel elvetélt.Egy másik ismerősömnek két babája ment el de azóta született egy picike és most útban a kistesó. :) Szóval csajok nekünk is sikerülni fog!!!!
2015. jún. 2. 22:37
hu drukkolok...!! teljesen aterzem...en is félek.mi jegeljuk ezert a temat is... remélem igaza lesz a ferjednek!!
2015. jún. 2. 20:48
Csajok! Velem is így van. Nagyon szeretnék babát, de annyira félek h.megint történik valami. Mégegyszer nem bírnám... Mi ebben a hónapban már próbálkozunk. A férjem biztat hogy nem lesz semmi baj... De én rettegek, bár vágyom is a picikére.
2015. jún. 2. 18:13

Igen pontosan. Egyik pillanatban akarok most! masikban úristen dehogy neeeem.

sőt vannak percek h vegigsimitom a hasam es elfelejtem mi tortent..es tenyleg elhiszem 1-2 masodpercre h.minden ok es kisbabat hordok a szivem alatt.majd jon a kopp h nem es o mar sose lesz ugyanaz aki lehetett volna.. ajanlom neked Oriana Fallaci Levél egy meg nem szuletett gyermekhez. (neten is fenn van.) pusz

7. Positive (válaszként erre: 6. - Kisritu)
2015. jún. 2. 11:36

Én így vagyok a második menzeszem után is. Nem lehet megmondani ebben a helyzetben mi a normális? Legalábbis szerintem nem lehet.

Egyszer úgy érzem, hogy tele vagyok energiával és mindenre készen, a következő pillanatban, meg összezuhanok.

2015. jún. 1. 22:49
Lanyok, ez mennyire normalis h.nem merek egyelőre(ugye ertem ha 3cikkus letelne) egy uj terhessegre gondolni? Olyan mertekben tartok tole h. a szex gondolata is taszit... ez normalis meg egyelőre ugye?
5. Positive (válaszként erre: 4. - Orchidea28)
2015. jún. 1. 07:15
Teljesen együtt érzek. Én még nem vagyok alkalmas a próbálkozásra. De még várnunk kell egyébként is augusztusig. Nekem 17-n vol a műtét márciusban.
2015. máj. 31. 21:22
Én is kivagyok!!! Egyszer jobb aztán csak sírok... Minden nap a picikémre gondolok. Most a 2.mensi utàn próbálkozunk.Bár nagyon félek hogy újra... :( Műtét márc.12-én volt...
3. Positive (válaszként erre: 2. - Kisritu)
2015. máj. 31. 21:15
Kisritu, Neked még nagyon frissek a sebeid :( Nagyon sajnálom. Én sem tudtam még feldolgozni és teljesen osztozom az érzéseidben.
2015. máj. 31. 21:10
szia... en meg nem tudtam feldolgozni...hullamvolgyeim vannak... sokat sirok meg mindig. es igy erzem igazan senki sem erzi at a fajdalmam... (05.13 volt a műtét)
2015. máj. 31. 21:08

Sziasztok.


Sorstársakat keresek. Érdekelne, hogy hogy vagytok? Hogy haladtok a gyásszal és esetleg próbálkoztok-e már?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook