Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab, 2015 március fórum

Missed ab, 2015 március (beszélgetős fórum)


1 2 3
58. Kisritu (válaszként erre: 56. - Orchidea28)
2015. júl. 6. 23:18
neked uj honap uj esely...;)
57. Kisritu (válaszként erre: 55. - Positive)
2015. júl. 6. 23:17

sziasztok.koszi nem jol: hangszal es gégegyulladasom van..2.antibiotikum kurat kezdtem de holnap keresek egy gegeszt lehet mandimutetre kene raszánni magam....megvan a szovettan eredmeny: negativ...terhességi szövetreszletek a mehkaparekban... ti hogy vagytok?

kitartas...

56. orchidea28 (válaszként erre: 55. - Positive)
2015. júl. 6. 16:48
Köszi jól vagyok.Próbálok pozítív lenni, hisz új hónap új esély a babára. :) Pár napos nyaralást tervezgetünk augusztusra. Ti hogy vagytok csajok?
2015. júl. 6. 15:13
Hogy vagytok Csajok?
54. Positive (válaszként erre: 53. - Kisritu)
2015. júl. 2. 19:09
Nagyon örülök, hogy jobban vagy. Ki is kell mutatni. Jobb lesz...napról napra...
53. Kisritu (válaszként erre: 52. - Positive)
2015. jún. 30. 23:19
sajnos ezek hiabavalo kerdesek....de nalam is megvannak.de egy lehetnyivel jobban vagyok miota megelem a fajdalmat.ugy ertem h.ki merem mutatni..
52. Positive (válaszként erre: 51. - Kisritu)
2015. jún. 30. 09:41
A mi lenne ha... és a miért? A hiány...
51. Kisritu (válaszként erre: 49. - Positive)
2015. jún. 28. 21:55
nalam nagyon hullamvolgyes....de talan...talan...kiderul vmi a heten a szovettanbol es annyival okosabb leszek.teged milyen gondolat marcangol epp??
50. Positive (válaszként erre: 47. - Orchidea28)
2015. jún. 28. 09:41
Sajnálom, de ne keseregj. Jönni fog...bízz benne.
49. Positive (válaszként erre: 45. - Kisritu)
2015. jún. 28. 09:40

Nem tudom, de nem vagyok valami fényesen mostanság :( gyenge vagyok, úgy érzem...belül szétmarcangolnak a történtek. Érzem, ahogy tép szét...

Nekem 6 hétre megvolt a szövettan,de nem derült ki semmi :(

2015. jún. 27. 18:28
kitartas.sajnalom.talan kovi honapban tobb szerencsevel jartok.
2015. jún. 27. 12:37
Sajnos megjött... Nem sikerült... :(((
46. orchidea28 (válaszként erre: 43. - Positive)
2015. jún. 26. 14:49
Ma reggel nagyon fájt a hasam, mint amikor meg szokott jönni. De semmi... Nem tudom mi van..
45. Kisritu (válaszként erre: 44. - Positive)
2015. jún. 25. 14:39

az mar jo lenne. ..ugyanis van h megyek az utcan...fuj a szel...es elkezdenek folyni a konnyeim...

amugy mar letelt a 6 het de meg semmi eredmenye a szovettannak.

mar ott tartunk h azt mondtak akar 8-10 het is lehet....pff...

szerintem az elfojtott duh jon ki beloled nem? ?

44. Positive (válaszként erre: 42. - Kisritu)
2015. jún. 24. 09:29
Remélem mihamarabb túl leszel rajta, ez után a megnyugvás jön. Legalábbis nálam így volt. Nem a belenyugvás, csak a megnyugvás. Én most olyan idegbeteg vagyok :( Mindenkinek az orra alá dörgölöm, hogy milyen rosszul esett amiket mondott, meg amiket csinált :( Nem tudom mi van velem?
43. Positive (válaszként erre: 41. - Orchidea28)
2015. jún. 24. 09:28

Szia. Lehet, hogy még korai volt...mi újság azóta?

Mi még nem próbálkozunk, én még nem vagyok rá készen, illetve anyagi gondjaink is akadtak, munkahely váltás stb... Ezeket jeleknek tekintem. De majd meglátjuk :)

2015. jún. 22. 20:17

jajj dehogy bantottatok meg...

most epp a tagadas allapotban vagyok

(ez nem velem történik...ez nem az en eletem....stbstb)

jelentkezek ha magamhoz terek

41. orchidea28 (válaszként erre: 39. - Positive)
2015. jún. 22. 11:51

Köszi! Holnapra nem várom,de nem bírtam ki és ma csináltam egy tesztet ami negatív lett...

Szerintem nem sikerült ebben a hónapban...

Telik az idő lassan ti is próbálkoztok ugye? :)

Puszi

40. Positive (válaszként erre: 38. - Kisritu)
2015. jún. 20. 19:01

Kisritu remélem nem bántottalak meg a szavaimmal. Hidd el nem akartam, ha így is történt. Segíteni szeretnék.

Írj, hogy ha van kedved és ha jól esik. Meghallgatunk, bármikor.

39. Positive (válaszként erre: 37. - Orchidea28)
2015. jún. 20. 18:54
Szorítok neked is nagyon! Majd gyere egy kis helyzetjelentéssel :) Puszi
2015. jún. 20. 09:22
koszonom lanyok....kesobb jelentkezek
37. orchidea28 (válaszként erre: 35. - Positive)
2015. jún. 19. 17:41
Szívemből szóltál!!!! Megkönnyeztem a soraidat és én is ugyanezeket érzem. Ennél jobban nem is lehetne megfogalmazni. Jövőhét keddre nem várom a mensit...Bár jó pár napja néha fájdogál a hasam...
36. orchidea28 (válaszként erre: 34. - Kisritu)
2015. jún. 19. 17:38
Nagyon sajnálom hogy ilyen szívtelen a volt párod. Nem elég a picit is feldolgozni még ő is tetőzi. Pont a bajban hagy ott,mikor a legnagyobb szükséged lenne a támogatására... Egy párkapcsolat elvileg arról szólna hogy jóban-rosszban kitartunk egymás mellett...Biztos nagyon rossz lehet neked,és gondolom még ezek után is hiányzik,de idővel könnyebb lesz mint a kisbabád elvesztése is. Bár pont én mondom, aki minden nap ezen örlődik... De néha jobb,aztán megint szörnyű... Én jövőhét keddre nem várom a mensit... Reménykedek!!! Persze félek is,de nem adom fel mert gyereket akarunk! Ha bármi bánt, csak írj,együtt könnyebb... Hisz sajnos közös a bánatunk.
35. Positive (válaszként erre: 33. - Kisritu)
2015. jún. 19. 10:09

Nálunk is így van, volt végig. Sajnos az emberek nem tudják kezelni más gyászát. És őszinte leszek én sem biztos, hogy tudok segíteni a hozzám hasonló sorsú embereknek. Ilyenkor az ember nem tud mit mondani, mit tenni?

Neked mi esne jól?

Én csak annyit vártam, hogy azt mondják, hogy "sajnálom, ami történt" de én még ezt sem kaptam meg, csak hallgatást, gyanúsítást és piszkálódást. De már "nevetek" rajtuk, ez az ő gyengeségük, nem a miénk. Te erős vagy, akármennyire is az ellenkezőjét érzed. Sokan vagyunk ezzel a fájdalommal, de mind mind erősek vagyunk és túlélők. Erre büszkének kell lenni.

Büszkének kell lenni,hogy szülők vagyunk, Angyalok szülei. Olyan Csodáink vannak amiről más csak álmodik, és olyan ajándékokat kaptunk a Gyermekeinktől amit más fel sem tud fogni. Annyit tanultunk tőlük. Ők olyan fejlettek, okosak és fantasztikusak. Nem szabad hagyni, hogy rövidke életük értelmetlen legyen. Meg kell fogadni a tanításaikat és bizony el kell fogadni, hogy ők most még nem lehetnek velünk. El kell őket engednünk, de nem szabad szégyenkezni a fájdalom és a gyász miatt, ki kell engedni az érzelmeket. Sírni ha kell. Meg kell engedned magadnak, és meg kell élned ezt az időszakot. Sajnos ez elől nem tudunk elmenekülni. Tudom nagyon nehéz, én még most is azt várom, hogy teljen az idő. De ahogy közeledik a zöld lámpa egyre félelmetesebb is... Ambivalens ez az egész...vágyom rá és akarom, ugyanakkor rettegek is...biztosan megérted, hogy mire gondolok.

Ez nem mások harca, ez egyenként a miénk...nekünk kell megvívni és nem várhatjuk mástól, hogy küzdjön helyettünk. Nekünk kell. És meg is csináljuk. Hiszem, hogy sikerül. Támogatni tudjuk egymást és ha tehetjük, tegyük is.

Írd ki magadból amit érzel, és sírj, kiabálj ha kell. Én voltam szakembernél és azt javasolta, hogy írjak egy hála levelet a Gyermekemnek, amiben megköszönöm neki, hogy élt és elmondom neki, hogy mit köszönhetek neki, hogy miben változtatta meg az életemet. Mondanom sem kell, hogy nagyon nagyon nehéz volt és fájdalmas. Hajnalig írtam azt a két oldalnyi levelet. Sírtam, mint még soha. De megcsináltam és azóta másként látom a történteket.

Szeretem őt és még talán most sem engedtem el, de együtt végig csináljuk, mi ketten a Kicsikémmel.

Ültetünk neki majd egy fácskát, amit gondozhatok, ápolhatok. Amit óvhatok és védelmezhetek, ahol gyászolhatok és ahová virágot tehetek. Mert nekem ez kell. Szükségem van rá.

Én beszéltem hozzá és beszélek most is ha kell. És sírok, most is, mert fáj ezeket leírni. Fáj, hogy egy kis fa helyét kell megkeresnem a kertben és arra gondolni, hogy hogy fogom ápolni, ahelyett, hogy már pocakkal a gyerekszobát tervezgetném... De nem tudok ellene tenni...több hónap kellett mire erre rájöttem. Nem tudom visszatekerni az idő vaskerekét, pedig minden erőmmel tolnám azt a kereket, még most is. De nem tudok mást tenni, mint szívszakadva elfogadni, hogy én nem vigyázhatok rá tovább. De tudom, hogy ő ezt teszi, fentről figyel és óv és szeret.

El kell őt engednem, hogy szabad legyen.


Bocsánat a sok zagyvaságért...de úgy gondolom, hogy megérted, amit írok.

Tudom, hogy hiába kérem, hogy légy türelemmel, mert ilyenkor az embernek nincs. De hidd el, hogy ez a fájdalom soha, de soha nem szűnik meg létezni, viszont átalakul idővel.

2015. jún. 17. 21:24
bocs a hibakert telorol írtam
2015. jún. 17. 21:24

a sok vervesztesegtol(mutet mennsi...)

azt akarja amugy a kornyezetem elerni h tegyek ugy mintha mi se tortent volna...es szegyelljem magam ha gyenge vagyok időnként. ..pedig sose viszem be a munkaba a bajomat... de mar családomnak (szulok testver) is nyugos ha errol bestelek igy inkabb hallgatok...

akinel voltam mentalhigienes pedig csak hallgatott es eleg draga vklt az orabere.. nem is tudom ez vajon segitseg e...

32. Positive (válaszként erre: 31. - Kisritu)
2015. jún. 17. 21:20

Kisritu...

Mitől lehet ez a trombocita probléma?


Ne foglalkozz senkivel. Mindenkiben másként zajlik le a gyász. Senkinek sem könnyű, van aki elfedi és van aki nem tudja. De ez nem szégyen, sőt.

Én azt gondolom, hogy a munkatársadban a Veled történtek felszakították az emlékeit. De ez nem a Te hibád, ezzel neki kell megküzdenie. Neked semmi közöd hozzá.

A volt párod egy szívtelen, gonosz ember. Ha bármiben tudok segíteni írj nyugodtan. Ölellek és jó egészséget, sok erőt kívánok!

2015. jún. 17. 17:44

Szia Positive. koszi a szavaid

ma megkaptam egy kolleganomtol h.szedjem ossze magam.legyek erosebb.es elkezdte sorolni a sajat bajait...eleinte azt hittem o megert mert azzal kezdte h elso babajat 14 hetesen vesztette el

aztan jott a feketeleves azzal h.o bezzeg a mutet utani hetfon mar dolgozott! nem volt neki ilyenekre ideje...nagyon rosszul esett.meg szinte el is szegyelltem magam...azt mondta majd meg beszelgetunk.hat remélem nem.

volt parom azota meg se kerdi h.vagyok

pedig tegnap elkezdtem belilulni

ugyeleten azt mondtak keves a trombocitam

mennem kell majd korzetihez...

30. Positive (válaszként erre: 29. - Kisritu)
2015. jún. 17. 13:06
Nem, nem hiszem, hogy köze van hozzá :( nagyon sajnálom. Elég embertelen dolog tőle :(
2015. jún. 13. 19:38
hat parom kilepett a kepbol....azt hittem rosszabb nem lehet.tévedtem..lehet picikem érezte h nem o az igazi nekem es azert lett angyalka? ??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook