Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miskolciak hányan vagyunk a hoxán? fórum

Miskolciak hányan vagyunk a hoxán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
15. htimci
2007. jan. 16. 08:53
Sziasztok! Én is miskolci vagyok, a Szentpéteri kapuban lakom.
2007. jan. 15. 23:53

Sziasztok!

Én is az 1-es útvonalán közlekedem. Hát mit mondjak, valami borzasztó. Felnyomulok a buszra, megállok egy pózban, moccani persze nem tudok, s amikor leszállok, a görnyedt testtartástól fáj a derekam.

A csatlakozásokról már nem is beszélve. Szerintem abszolút nincs összehangolva.

Komolyan mondom elértünk oda, hogy már jobb a vidéki közlekedés, mint a városi.

Na és a bérlet árak! Jól kicsesztek velünk!

13. perfi
2007. jan. 15. 23:35

Engem személy szerint nem érint az egyetemi útvonal. Remélem azért neketek tényleg könnyebb lesz. Sokkal inkább aggaszt az 1-es, 1A-s buszok vonala és az ehhez tartozó Megyei Kórház felé lévő csatlakozás.

Majd meglátjuk. Ígérni sok mindent lehet.

12. szika
2007. jan. 15. 12:56

Hmm. Ez így igaz. De azért én bízom benne, hogy elmarad a tél idén. :))))

Meg azt ígérik, hogy februártól megint sűrűbben jár majd minden, ahogy elindul az egyetemen a szorgalmi időszak. :) Én már csak ebben bízom.

11. perfi
2007. jan. 15. 12:50

Buszmenetrend egy szóval: rettenetes.

Ha délutános műszkom van gyalog kell hazajönnöm, mert olyan jól kitalálták a buszok indulását és csatlakozását, hogy 20 percet kellene várni a csatlakozásra.

Most oké, míg ilyen enyhe az idő, de a tél szerintem csak ezek után jön. Jó lesz, majd hófúvásban, jó higeben gyalogolni. Brrr.

De ez csak egy eset. Tudnék még párat felsorolni.

10. szika
2007. jan. 15. 12:37
Mit szóltok ehhez az átok buszmenetrendhez? Még mindig nem tudom, hogy mikor melyikkel és hová. És nagyon nagyon ritkán mennek...elég sok dícséretes változás volt az utóbbi pár évben, de ze egyenlőre szörnyűnek tűnik.
2007. jan. 15. 12:09
Jelen:)
2007. jan. 9. 10:33

Sziasztok.

Hajrá Miskolciak, ne hagyjuk hogy ez a topic lecsusszon.Tényleg rengetegen vagyunk.

Vmi témár ha feldobnánk, biztos többen jelentkeznének.

Hajrá

7. tünci77 (válaszként erre: 5. - Bettibaba)
2007. jan. 4. 23:50
Miskolci vagyok. Én megnéztem részletesen, nagyon-nagyon sokan vagyunk.
2007. jan. 4. 23:38
Én miskolci vagyok! :D
5. Bettibaba (válaszként erre: 4. - Virkina)
2007. jan. 4. 23:23

Ha beírod a részletes keresőbe,hogy Miskolc,és csak a Nevekben/Adatlapon verziót pipálod ki,kidobja a kereső az összes Miskolcról regisztrált Hoxa tagot,aki az adatlapjára beírta,hogy onnan való.

Egyébként sok miskolci van.:)))

2007. jan. 4. 22:33
azt hittem ennél azért többen vagyunk..
2007. jan. 3. 16:48

Miskolc mellett, Kazincbarcikán lakik egy ismerősöm: Szabóné Kacsik Beáta, "100 éve" nem tudok róla semmit, 34 éves ...

Nem ismeritek véletlenül?

2007. jan. 3. 13:31
lassan tiszteletbeli miskolci leszek....5 éve ott tanulok, és a hetem legalább felét ott töltöm.
2007. jan. 3. 11:55
Szeretném megtudni, Miskolcról hányan olvasgatját a hoxát.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook