Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minöséges vagy olcsó pelenka? fórum

Minöséges vagy olcsó pelenka? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 13. 18:00
A Tesco csíkos pelenka borzalmas! Van egy bontott, de hiánytalan csomagom belőle (36 db-os,4-9kg). Ha valaki idejön érte (Újpest) annak szívesen odaadom ingyen.
16. adel07
2008. szept. 10. 15:11
A pampersből nálunk kifolyt a pisi,a tescós lila meglepően jó de általába liberót és huggiest használunk.
2008. aug. 28. 16:24
Én nagyon kiábrándultam a márkás pelusokból. Amikor a fiam újszülött volt, az apja vett hat csomag Pampers pelust, és állandóan kifolyt belőlük a cucc. Pedig méretileg megfelelt, mégis. De el kellett használni már azt a rengeteg pelenkát, mert azt a luxust nem engedhettem meg magamnak, hogy kidobok ennyi pelust. De amikor elfogyott, végre vehettem olyan pelenkát, amilyet én akarok. Én azóta a Profi üzletlánc saját márkás pelenkáját használom, a Pöttömöt. Az még egyszer sem ázott át, és a legolcsóbb, amit kapni lehet. Már 10 hónapos a fiam, és eddig semmi panaszom nem volt rá.
2008. aug. 28. 15:29
Én a kicsivel csakis Liberót használtam és jó volt, viszont a leszokásnál már csak olcsóbb darabosat vettem, igaz 20 dbnál többet nem használtunk belőle.
2008. ápr. 30. 08:09
Mi Huggiest és Liberot használunk. A többivel is csak az a probléma, hogy nem bírja a bőre, kipirosodik, és gombásodik. Ezzel a kettővel semmi problémánk!
2008. ápr. 30. 08:07

Sziasztok!


A kisfiam 14 hós, születése óta Pamperst használunk. Próbáltam én is sok mást, de egyik sem vált be. A dm-es, Rosmannos, és Tescos sűrűn kiengedte azt amit nem kellett volna, a Pampers Sleep&Play-nél szintén ezt tapasztaltam, A huggiesben és a Liberoban viszont minden alkalommal mellément, ráadásul mikor Liberot használtam, ki is volt folyamatosan csattogva a popsi. Úgyhogy maradt a Pampers.

2008. ápr. 30. 07:56
köszönöm hogy megosztjátok velem a véleményeteket. azt hiszem én is kipróbálom a teszkós pelust.sokan emlitettétek hogy jó.
2008. ápr. 28. 22:53

Sziasztok!


Nálunk a favorit a Huggies, Libero és a Tesco lila pelus. A Pampers szerintem botrány!

2008. ápr. 28. 22:49
Nekem harmadik gyermekem pelenkázom és semmi képpen nem használnák mást,mint a pamperset ez szerintem a legjobb!A bébimnek is!
2008. ápr. 28. 22:47

Nekünk legjobban a DM-es vált be, imádom, viszont nem olcsó, majdnem Libero árban van, ami a második legjobb szerintem. A Tesco színes pelus is jó. Nekünk a Pampers átázott, nem is veszek többet. A Huggies miniből kifolyt minden, viszont a midi bevált. Szerintem is babafürggő a dolog, és egyáltalán nem az ár számít.

Ja egyszer vettünk diszkontos pelust, abból folyt ki minden, alig vártam, hogy elfogyjon.

7. McKenzi (válaszként erre: 5. - McKenzi)
2008. ápr. 28. 22:34
tescosból is kettő fajta van, az egyik egy borzalom a másik egészen olyan mint a libero. Hogy mennyire krém mentes azt nem tudom, én egyedül a pampersen láttam a krémcsíkokat, de ez nem jelent semmit, csak annyit hogy nem tudtam megállapítani :)
2008. ápr. 28. 22:29
Én most Libero-t használok gyerekemnél,de volt már neki Tesco-s is,volt már a Penny-s pelus is,nekünk jó volt mindegyik.Viszont van olyan barátnőm,akinek gyermeke érzékeny bőrű,ezért csak Libero-t használnak,mert egyedül arra nem érzékeny a gyerek.Kinek mi jó.Még jó,hogy ennyi fajta választék van,csak győzzük megfizetni:-(
2008. ápr. 28. 22:09
nekem a tesco pelenka vált be. Eleinte liberot használtunk, de kifogtam egy hibás csomagot és megelégeltem - azelőtt is sokszor volt zselés a gyerek feneke, pedig elég sűrűn cseréltem, de ennél a csomagnál a kaki is kifolyt mindig! A Dm pelenkából elsőre hibás csomagot fogtunk ki, többször nem is próbáltam. A pampers nem vált be a kaki mindig kijött felül. A huggies nem vált be,abból még a pisi is kifolyt (nappal sűrű csere esetén is). Nekünk tehát a tescos volt a legjobb, amivel eddig semmi probléma nem volt, nekünk még éjszaka is bírta, de biztos vagyok benne, hogy ez babánként változó, nem egyforma az alakjuk, kinek mi passzol jobban.
2008. ápr. 28. 22:02

Szia!

Hát ez tök gyerekfüggő szerintem.

Ami Nálunk most nagyon bevált a Pampers Sleep&Play.Viszont másnak meg baromira nem jött be.

Kikisérlezetünk párat és már 3hónapja ezt használunk.Én olcsót nem vennék,lehet hogy jó,de Én valamiért maradok a "márkáknál".

Tényleg ki kell kisérletezni,hogy melyik jó,van akinek csak az olcsó vált be.

2008. ápr. 28. 21:57
Sziasztok! Minden picur más és mindenkinek más válik be.Mi már párat kiprobáltunk és egy olcsónál maradtunk,még nem volt vele semmi gondunk!Ha egy baba este sokat iszik olyan pelus nincs ami valamennyire ne engedne át semmit.
2. pityufiu (válaszként erre: 1. - F2ccdf884b)
2008. ápr. 22. 09:20
Mi használtunk drágább és olcsóbb pelenkát is .A tapasztalatom az hogy az olcsó nem mindig jó mert míg abból kettőt elhasználunk a drágábból elég egy is.Sajnos a mai világba ez tényleg pénztárcafüggő dolog és nem könnyű megtalálni a megfelelőt.Nem beszélve arról ha még a gyerek bőre érzékeny is valamelyik pelusra.
2008. ápr. 19. 08:41
a tapasztalataim azt bizonyitják hogy nem mindég a drága sokat reklámozott pelenka a jó. én számtalan pelenkát kipróbáltam már. a sokat hirdetett 12 órát védelmet nyujtó pelenkák nem váltak be. igazából az olcsóbbak sem, mivel a fiam sokat iszik.még nem találtam olyan pelenkát ami egy egész éjszakát kibirt volna. ti mit gondoltok erröl?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook