Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindjárt bőgök! Én reagálom túl? 24/L fórum

Mindjárt bőgök! Én reagálom túl? 24/L (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
60. TSydy (válaszként erre: 50. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:23

Nyugi, tudom könnyű ezt mondani én is átmentem ezeken annó, ráadásul én fordítva voltam már akkor is bekötve és minden kezdődő kapcsolatot élesen, kritikusan vizsgáltam, ezért is inkább nagyon sok fiúbarátot szereztem, mert látták, hogy átlátok rajtuk, értem őket és tudom, hogy nem akarnak velem komoly kapcsolatot. Viszont így sok barátom lett, de kevés pasim. Na ez sem jó :(

De én is 25 éves voltam mikor összejöttem a párommal. Tényleg fordítva vagyok bekötve, együtt élünk, van egy gyerekünk, de nem volt esküvőnk, mert én nem akartam.

2010. jún. 3. 01:22

az egészhez én csak annyit fűznék hozzá, h nálam se egyből jön a szerelem, nekem is idő kell, és a másik megismerése (pedig én nőből vagyok)... Szóval, nem biztos, h le kellene máris írni ezt az egészet. Lehet érdemes lenne még várni, h hogy alakul, ha jelentkezik a srác, és akarja még a dolgot.

Viszont több érzelmet semmiképpen ne vigyél bele amíg nem biztos a dolog!

58. ZsuBe (válaszként erre: 22. - TSydy)
2010. jún. 3. 01:20
:o))))
57. Siccen (válaszként erre: 52. - TSydy)
2010. jún. 3. 01:20
Igazad van. Én is azon lavíroztam pár hete, hogy miből és mennyit engedjek neki. Legszívesebben lettem volna az, aki amúgy valójában vagyok, egy büszke nő, aki hagyja, hogy hadd másszon utána a pasi. Eddig legalábbis még mindenkit megjárattam, tekerték a biciklit. Na de ez sem jó mindig, meg a helyzetet meg is nehezítette, hogy most fülig beleestem ebbe a srácba, így nehezebb a másiknak eljátszani a büszke nőt, mikor legszívesebben ölelnéd-csókolnád, másrészt anyám is megijesztett, hogy nehogy ellene mondjak bármiben is, minden legyen jó, ahogy ő mondja, nehogy elijesszem, ha jót akarok. Na most az ember legyen okos. Aztán egy nagy katyvasz lett belőle, engedtem is, meg nem is, de tuti, hogy nem az voltam, aki valójában lennék.
2010. jún. 3. 01:19
Azt meg ne mondd, nincsenek érzelmek, mert akkor nem lenne veled, és nem csókolózna veled. Annyi nő van, akkor tovább lépne.
55. mézesbödön (válaszként erre: 51. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:19

Pont olyanba amilyenbe az 50-esben leírtad! :D


Mindenkit elragad a kapcsolat elején a hév és igent mond mindenre ... aztán a szerencsések időben észbe kapnak, és azt mondják, hogy ácsi! Álljunk meg egy pillanatra gondoljuk át, hogy akkor hogy is van ez! Na ezt csináltad most te!

A srác viszont nem játszotta le magában ezeket a köröket amit itt most te! .... Na ezért nem irigylem!

2010. jún. 3. 01:18
Írták már itt, van szerelem első látásra, és van, ami közben alakul ki. A pasiknál előbb van az, hogy kívánják a nőt, mint szeretik. Nem szabad összekeverni a szerelmet a szex-el, hogy kívánja egyik a másikat. A szerelem ettől sokkal több. Egy hónap együtt járás nem nagy idő, bár a mai világban az megy, hogy hazakísérhetlek? meg hát.. szóval én úgy látom, ha ez a pasi egyszer azt mondja egy nőnek, hogy szereti, akkor az úgy is lesz. Lehet nem te leszel az a nő, de még mindig jobb, mintha hazudná, hogy szeret.
53. mézesbödön (válaszként erre: 50. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:16

Ebben teljesen igazad van és vigyázz is rá!

Meg kell a szerelemnek lenni legalább az elején! Méghozzá annyinak és olyan erősnek, hogy aztán ez lendítse tovább a kapcsolatot akkor is, miután már csak a szeretet maradt! Aztán ha szerencsés a pár lehet végig ott lesz az a fránya szerelem.

52. TSydy (válaszként erre: 44. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:15
De látod, legalább időben. Most akár újra lehet kezdeni, de tiszta lappal. Soha nem szabad úgy nekiindulni, hogy túl sokat vár az ember. Legfeljebb kellemesen csalódik az ember. Még mindig jobb, mint pofára esni. Ráadásul a pasik tényleg jobban kaparnak azért aki kicsit elérhetetlen. Soha, mondom SOHA ne ajánld fel magad teljesen senkinek, mert ha az illető úgy fogad el, akkor nem a társa leszel, hanem a rabszolgája. Mi mindig ezen vitázunk anyósommal, hogy igenis vannak elvárásaim a párommal szemben és a társa vagyok, nem a cselédje. Neki szeretetből teszek meg dolgokat, kötelességeim a szereteten kívül csak és kizárólag a gyerekem felé vannak.
51. Siccen (válaszként erre: 49. - Mézesbödön)
2010. jún. 3. 01:15
Milyen állapotba?
50. Siccen (válaszként erre: 41. - Méhecske59)
2010. jún. 3. 01:13

És az vajon ki lesz? Ő vagy más? Mert ha már az elején sincsenek érzelmek, akkor azt a kapcsolatot elvitte a rezesbanda. A szerelem úgy szokott elmúlni, na de hogy meg se jöjjön?

Csupán tetszésből szerintem nem jó a másik mellett maradni. Nekem is tetszik pl a postás, de miért legyek vele, ha szerelmes meg nem belé vagyok? Ez a srác is, ha nem belém, akkor másba ugyanúgy lehet szerelmes majd később, és akkor mit mondjak majd esetleg 2 gyerekkel? Hogy bocs, jár neki is a szerelem, menjen csak nyugodtan? Szóval kell az a szerelem, legalább az elején. Szerintem legalábbis.

Az őszinteségét értékelem, de jelen esetben mire megyek vele?

49. mézesbödön (válaszként erre: 44. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:13
Viszont így, hogy eljutottál ebbe az állapotba nem irigylem a pasikádat! :D
48. mézesbödön (válaszként erre: 45. - TSydy)
2010. jún. 3. 01:12
Igazad van! Nagyon is!
47. ZsuBe (válaszként erre: 6. - E76e8f01ad)
2010. jún. 3. 01:10

Azért ezt így nem mondanám, vannak emberek akik igen is eltudnak szállni, és ezért nem kell Őket lelibázni, már elnézést.

Van aki ésszel tud lenni egy elején járó kapcsolatba, van aki nem.

Lehet tényleg nagyon bele gabajodott ez a lány, lehet mással nem így lett volna, lehet most szenvednie kell, mindegy így szép az élet!

Én nagyon infantilis vagyok, és voltam hasonló cipőben is. Vannak érzelem mentes pasik akiken semmit nem látsz, csak le kell bontani egy falat és csak utána tudod meg milyen ő, vagy mit gondol, vannak akik ha gyakran kérdőre vonják, menekülőre fogják, az is lehet látta rajtad mennyire sebezhető vagy. A legtöbb pasi nem tud szakítani az tutti, megvárják amig ezt te teszed meg, na most ha, Te éppen odáig vagy érte akkor ez egy hosszú ön marcongoló, miért nem? kérdésekkel teli út lesz. Aminek a végén, bejött a sejtésem...tragédia hangulatod lesz!

Lehet épp mensi előtt vagy....stb :o)

Szóval kislány ez az érzés is gyönyörű és meg kell élni, majd ha idősebb leszel értékelni fogod.

46. tashadow (válaszként erre: 33. - E76e8f01ad)
2010. jún. 3. 01:08
Talált, süllyedt! Gondolatokból már palotát tudnék építeni :)
45. TSydy (válaszként erre: 42. - Mézesbödön)
2010. jún. 3. 01:08
Mert sokszor mi magunk is másnak akarjuk látni mint valójában
44. Siccen
2010. jún. 3. 01:08

Visszaolvastam, és legjobban a 13. hsz. tetszett. Hülye nőfejemmel azon csodálkozom viszont, hogy hogy lehetett volna itt szexről beszélni, amikor érzelmek sincsenek, mint ma megtudtam. De tudom, hogy a pasiknak ez a kettő nem feltétlenül jár együtt, nekem viszont még igen.

Valóban 24 és 26 évesek vagyunk, mégha kicsit hülyék is... És pont úgy volt, ahogy az egyik hozzászóló leírta, hogy szia, járunk? Járunk. És utána kezdtük el egymást megismerni. Pontosan ezért is hittem, hogy olyan szép is lesz, mint az oviban. És most ébredtem fel.

43. TSydy
2010. jún. 3. 01:07
A szeretet hosszú távon kifizetődőbb mint a szerelem. Az elmúlik és csak utána derül ki mi marad a helyén.
2010. jún. 3. 01:05

Mondjuk azt nem értem miért nem lehet az elejétől fogva azt mutatni és nyújtani egy kapcsolatban amilyenek igazándiból vagyunk.

Miért kell hónapok és évek múltával sok sok szenvedés után rájönni arra, hogy akibe beleszerettünk teljesen más belül mint ahogy az elején eljátszotta elszínészkedte nekünk!

2010. jún. 3. 01:05
Kedves Siccen! Most döntsd el mi lenne a jobb? Ha tisztességesen elmondja mit érez, vagy hazudja, hogy szeret, közben nincs mögötte érzelem? Melyik számít szerinted árulásnak? A barátod szerintem dicséretet érdemel, mert tud, és mer őszintének lenni. Van pasi, aki minden nőnek azt mondja szereti, a nő örül, közben pár perc alatt el tudja hagyni egy másik nő miatt, mert valójában nem szerelmes. Hidd el jobb, ha tudod mihez tartsd magad, mintha álomvilágban élnél, és hirtelen kipottyannál onnan. Jelentkezz be hozzá újra, és köszönd meg, hogy őszinte hozzád. Ha nem tetszenél neki szerinted veled lenne? Nem lehet olyan ronda, ha neked ennyire tetszik, tehát más lány is elfogadná őt társnak. Szóval örülj annak amid van, és ne erőszakold ki, hogy de igenis mondja, szeret, mert ez nem jó út. Igen, az is lehet, nem fog szerelmes lenni beléd, te viszont szerelmes leszel belé, de ilyen az élet, ezt is túl kell élni, de közben tudd, hogy neked is megvan a párod, és előbb-utóbb meg fogod találni :)
40. TSydy (válaszként erre: 38. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:02
Szia! Elolvastad amiket írtunk? Mi a véleményed?
39. TSydy (válaszként erre: 37. - *Királylány*)
2010. jún. 3. 01:01

Semmit......bocs, de ha ez után sem történik semmi, akkor kár a gőzért....A világ legmujább (vagy ly-os j???) pasija is rászánja magát előbb-utóbb a kezdeményezésre, főleg ha látja, hogy van értelme. Ha nem, akkor igazából nem akar tőled semmit, csak jól esik a májának, hogy tetszik valakinek. Gondold el fordított esetben, tetszel valakinek, de nem akarsz tőle semmit. Persze, hogy kisebb flörtbe belemész, hogy fényezd a májad:) Ennyi.

Ha meg nem mer kezdeményezni, akkor tényleg kell neked egy ilyen tutyimutyi???

38. Siccen
2010. jún. 3. 00:57

Bocsánat, hogy eltűntem, ugyanis kibőgtem magam, és elaludtam a gép előtt, mint egy hülyegyerek. De már itt vagyok, úgyse nagyon akaródzik most még az ágyamba menni.


Köszönöm a válaszokat először is, nagyon jólesik, hogy ennyien jöttetek, és jól is esne most beszélgetni.

37. *Királylány* (válaszként erre: 31. - E76e8f01ad)
2010. jún. 3. 00:52

Igen azt akarja egyből. De rájött h én nem olyan vagyok aki egyből beugrik az ágyba.

Azért jól elvoltunk, megszerettem. Nem úgy váltunk el egymástól h most soha többé semmi. Most elég zűrös az élete és ezért szórakozni akar, nem tudna egy komoly kapcsolatot kialakítani most.

A számom tudja, myvipen ott van nálam. Ha akar ír...

Pár napig ez is olyan volt mintha jártunk volna. :-) Pöttyös regény szerűen. XD

Nem omlottam a lábai elé. És nem is rohantam utána soha. Mindig ő jött oda hozzám.

Annyira nem vagyok tapasztalt pasizós de szerintem aki üldözi a pasit h jaj ennyire meg annyira akarom az egészet az sem jó.


Viszont lenne egy kérdés:

1 nő hogy kezdeményezzen úgy, hogy a pasi azt érezze ő irányít, ő kezdeményezett és nem a nő?

Vagy mosolygáson, szemezésen és azon kívül h keresel minden alkalmat h a helyes pasi közelébe legyél és beszélj vele mit lehet még tenni? (ez másik pasi)

36. mézesbödön (válaszként erre: 35. - TSydy)
2010. jún. 3. 00:52
Lehet alszik! Ugyanis már öreg este van!
35. TSydy
2010. jún. 3. 00:49
Na de most tényleg, a topic indító hová tűnt? Ha tényleg ennyi idős akkor miért nem lehet vele felnőtt módjára ezt kitárgyalni???? Olyan jó kis pletyitopic lehetett volna, de megfutamodott...:(
34. e76e8f01ad (válaszként erre: 32. - TSydy)
2010. jún. 3. 00:45
:)))
33. e76e8f01ad (válaszként erre: 30. - Tashadow)
2010. jún. 3. 00:44
Beidegzodes?es az mitol van?Biztos sokat torted a fejed.
32. TSydy (válaszként erre: 23. - E76e8f01ad)
2010. jún. 3. 00:43
Köszi. De egy ilyen angyalarcú is képes fúriává változni pillanat alatt. Csak nehéz rá haragudni :)) Ráadásul egy kb. 1/2 órás hisztiroham után odabújik hozzám, felsandít és rámvigyorog, na akkor meg KO ő nyert. Mondom, pasiból van, már most!
31. e76e8f01ad (válaszként erre: 25. - *Királylány*)
2010. jún. 3. 00:42
Minden pasi azt akarja mar az elso nap. Mert ugy van vele hogy mert ne,ha megadod neki a lehetoseget elni fog vele,de ne varj tul sokat azutan.Ezt a dolgot 1 nonek kell kontrolalni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook