Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindig kocka pasikat fogok ki! fórum

Mindig kocka pasikat fogok ki! (beszélgetős fórum)


nov. 30. 10:46
Én egy kocka hasút fogdoznék :D
19. 8a5caeb182 (válaszként erre: 18. - Zakariás napja van)
nov. 20. 21:44
Akkor már inkább SpongyaBob :D
nov. 20. 21:39
Rubik Ernő?
17. 1872ce0988 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 10:27

kitartóan keress és ne alkudj meg. van benned életöröm és spiritusz. ne add fel és ne elégedj meg kevéssel. nehogy azt vedd észre hogy valaki lehúz a maga introvertált szintjére


én nagyon szeretem az élettel teli, vidám, pörgős embereket. amellett hogy én csendes, visszahúzódó, nehezen barátkozó alkat vagyok.


amikor meg véletlenül elkap valami extrovertált érzés, zavarba hozok embereket és lecsitítanak :-(

16. zolb
nov. 20. 09:20

Én pedig olyan nőket fogtam ki akik nem akartak kimozdulni...

Ez szerintem egy kicsit kortünet, a fiatalabbak közül rengetegen kockulnak. Ismerősök, kollégák is. Nekem is volt egy ilyen korszakom huszonévesen, de szerencsére kinőttem :)

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Janszi)
nov. 19. 17:45

Nem alkuszok meg, de ezek az emberek sokszor a barátaim! Vagy ha csak ismerőseim, akkor meg hamar elválnak útjaink.

Szerelem a legkevesebbszer, de abból csak ilyen.

Igazából hiába engedek el egy ilyen férfit úgyis ami később jön az is ugyan ilyen lesz valamiért.

14. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 15:50
Ha szereted a zenét, szeretsz táncolni, leginkább szórakozóhelyen találkozhatsz hasonló férfiakkal. Kocsmában sok a művészlélek, ha kreativitásra vágysz. 😄
nov. 19. 13:43

Ilyenkor örülök,hogy egy kocka sincs mèg az ismerősök között se.

Nálunk eddig 3 gèp ment tönkre,mert nem voltak bekapcsolva. 🤣

Bulizni egyébként a barátnőmmel járunk. Olyankor van ereszd el a hajam rendesen. 😅

12. liliom10 (válaszként erre: 9. - De16c8f9e6)
nov. 19. 13:25
:D
11. apeeng
nov. 19. 13:21
a kocka pasik miatt nézem az"Agymenők" c. sorozatot...többször előfordult, hogy átkapcsoltam, mert a kocka hülyeség elviselhetetlen.
nov. 19. 10:56
Nem mindegy, hol ismerkedsz.
nov. 19. 10:55
Én az enyémet körbe is rajzolhatnám egy krétával, olyan pipogya. Mint ha nem is lenne. Néha szex közben megkérdezem tőle, élsz még? :D Elcserélném egy kockára. ;)
nov. 19. 10:52
Pont egy ilyennel élek pár évtizede, pedig nem így kezdtük. És ahogy az idő múlik, egyre unalmasabb. Ez jutott. :D
nov. 19. 10:45
Az enyém is kocka, de lehet vele ÉLNI is. Mindig jókedvű, viccelődik és már csavarog is sokat. Velem is, nélkülem is. A kockulás mértékét tudja, van egyensúly. Ezért sem pattogok érte.
nov. 19. 10:29

Úgy néz ki, a hiedelemmel ellentétben nem az ellentétek vonzzák egymást, hanem a hasonlóságok.

Néztem a házasodna a gazda műsort, mert sokszor olyan jót derülök rajtuk. Megfigyeltem hogy minden gazda magához hasonló mentalitású, és érzelemvilágú párt választott magának, nem csak a viselkedésükben, de még kinézetükben is össze illettek.


Manapság mázli kell ahhoz hogy valaki a neki megfelelő emberrel találkozzon. Nagy szerepe van ebben annak is, hogy nem tudnak hol ismerkedni a fiatalok. Én ezért szoktam javasolni a szingli túrákat.

Az én időmben voltak bálok, de már a modernebb változat. Kultúrált bulik voltak ezek élő zenével. A gimiben is volt pl. mikulás délután, ahol több osztály vett részt, így tudtunk ismerkedni tágabb körben is házon belül. Én is egy ilyen bulin jöttem össze a későbbi férjemmel.

5. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 10:24

Most akkor te választasz,vagy téged választanak?

A te döntésed végülis.Megalkuszol,valamit valamiért,vagy határozatlan vagy,befolyásolható,nem szánsz elég időt egy döntés kivitelezésére,kevés energiát fektetsz be,vagy azt nem jól csinálod?Másoknak jobban sikerül?Miért?Csinos vagy?Eszes?A választék szerény?

nov. 19. 10:22
Persze mert beszélgetni, együtt-gondolkodni attól még jó ezekkel a pasikkal, és nem agresszívak.
nov. 19. 09:49

Modjuk ezek a dolgok kb.az ismeretség elején kiderülnek.

Már ha beszélgettek ,hogy ki mit szeret.

Nem árt néha kimozgatni a másikat a komfortzónából,,de a túl sok másság nem nagyon megy.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 09:44

Egy barátnő szuper lenne erre a problémára!


Az én férjem szeret zenét hallgatni, néha táncolni is, stb., de ennek ellenére a barátnőmmel tomboljuk ki magunkat.

nov. 19. 09:29
Életem balszerencséje, valamiért mindig ilyen férfiak kerültek az életembe. Én szeretem az izgalmat az élményeket, imádom a zenét, szeretek táncolni, érzelmes vagyok. Míg éltem mindig olyan emberek szegődtek mellém akik pont az ellentétei nekem, legyen akár szerelmi kapcsolat, akár sima barátság vagy ismerősi viszony. Ciki amikor benyomok egy zenét a szobába, szeretném élvezni a zenét, kicsit táncikálok, a pasi meg csak mozdulatlanul így kb kővé dermedve ül, jobb esetbe engem néz, más esetbe meg bámul a fejéből és gondolkozik. Többször volt ilyen pasim. Hogy egyszerűen nem invitálhatóak semmilyen játékosságra. Általában csak a gép előtt szeretnek ülni és ennyi. Mindig én voltam a húzóerő aki mondta hogy legalább néha mozduljunk ki, ne üljön már egész életében egy helyben. Bulizni nem járok, azt nem szeretem, inkább sétálgatni, mozogni, kreatív és vicces, érdekes szabadidős tevékenységeket szeretem. Szóval akiket megismertem emberek, mind olyanok, hogy nem tudnak bánni se az érzelmeikkel, se a testükkel. Hülyén érzik magukat ha mozognak, hülyén érzik magukat ha megnyílnak. Mintha nekem ez lenne a keresztem, hogy senkivel se tudom kiélni magam, szörnyű... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook