Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindenkinek udvarol a pasim! fórum

Mindenkinek udvarol a pasim! (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. fc03b2622b (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2023. jún. 21. 08:47
Aki nem szereti, azt nem simogatom. :)
23. fc03b2622b (válaszként erre: 21. - Ab443a467a)
2023. jún. 21. 08:45
Engedelmeddel én nem "fogdosok". :)
22. fc03b2622b (válaszként erre: 19. - 71ddaa07fa)
2023. jún. 21. 08:44

Azért még megvárom, hogy az a két hölgy itt mit mond.


Szerintem ez már a ló másik oldala. Senkit sem zaklatok. Úgy gondolom viszont, hogy az embereknek szükségük van kedves szóra, testi kontaktusra. Egy kis símítás, egy kis ölelés...


Kapni is szeretem, nem csak adni.

21. ab443a467a (válaszként erre: 18. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 08:43
Egy-egy bók elmegy, de nem kell összevissza dicsérni, mert tisztában vagyok magammal. A jóból is megárt a sok... Fogdosni sem kell. Allergiás vagyok rá. Csak a pasim érhet hozzám.
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 08:42
Én sem érezném jól magam attól, hogy betörsz a privát szférámba. Nem vagyok kismacska, hogy random emberek simogassanak. Ez túl bizalmaskodó gesztus. Az embereknek eltér a személyes terük nagysága. Vannak, akik "dörgölőzősek", és vannak, akikhez legalább 3 méterről kell beszélni. Ez persze két szélsőség. De sokan esnek abba az intervallumba, hogy nem szeretik, ha nem családtag, közeli barát megérinti őket.
19. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 08:38

A legtöbb nő ezt nem szereti, illetve, ma már azt is meg kell gondolni kinek mit mondasz. Régen tetszett a nőknek egy bók, vagy dicséret, most már sajnos van aki ezt szexuális zaklatásnak veszi.

Szépen, mint a droidok lehajtott fejjel el kell menni az emberek mellett és akkor nem lehet semmi problémád.


Régebben én is bátrabban mertem beszélgetést kezdeményezni, minden egyéb szándék nélkül, holott akkor jóval visszahúzódóbb voltam. Ma már több az önbizalmam, mégis inkább csak azokkal a hölgyekkel állok szóba, akiket ismerek, nehogy aztán perverz személynek gondoljanak.

18. fc03b2622b (válaszként erre: 17. - Ab443a467a)
2023. jún. 21. 08:32
Oké, de azt egyiktek sem árulja el, hogy mi a baj ezzel?
17. ab443a467a (válaszként erre: 14. - Libikóka)
2023. jún. 21. 08:31
Én sem. Brr.
16. fc03b2622b (válaszként erre: 14. - Libikóka)
2023. jún. 21. 08:24
Megtudhatnám, miért nem éreznéd jól magad ettől?
15. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 08:19
Volt 2 ilyen pasim is. Az egyik egy szoknyapecér is volt. Viszont a másik sosem csalt volna meg senkit. Elviselni viszont nem egyszerű.
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 08:11

Huh,, én ettől nem érezném jól magam.

Ettől függetlenül elhiszem hogy "csak" kedves vagy.

2023. jún. 21. 08:09

Én mindig összevissza dicsérem a hölgyeket, mosolygok rájuk, a szemükbe nézek, a vállukra teszem a kezem és megsimítom a karjukat és azt akarom, hogy jól érezzék magukat.


Ez már flört?


Nincs az a nő, akiért a párom elhagynám.

2023. jún. 21. 08:08
Más párok, férfi tagjai így viselkednek a többi emberrel? Hát nem. Ezt te is tudod. Csak jön a duma, amit a női agy sokszor elhisz annak ellenére, hogy tudja, hogy nem kéne. Reménykedünk, hogy végre lesz egy normális párunk Sok mindent elnézünk. Aztán feltesszük a kérdést magunknak. Miért nem hittem saját magamnak? Hát tudtam! Miért engedem át az uralmat érzéseim, és gondolataim felett? Amikor én mást gondolok? Így siklik ki egy emberi női élet. Most én is hasonló helyzetben vagyok.
11. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 07:59

Csak te is így jöttél vele össze,,tudtad mit dob a gép,

ha előtted nem ilyen volt,akkor megkezdheted az aggódást.

10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 07:49
Engem az érdekelne, hogyan jöttél össze vele.
2023. jún. 21. 07:33

Kíváncsi lennék a flört fokozatra!


Épp nem régen beszélgettem erről a fő főnökömmel, azaz a flörtöléstől, mert ő is ezt teszi mindig, annak ellenére, hogy felesége és 3 gyereke van. Engem, nem igazán érdekel, amikor gúvadó szemmel dicsérgeti a dekoltázsomat, stb. csak annyit mondok neki, hogy a tied sem rossz:DDDDDD


Azt mondta, hogy azért teszi, hogy a nőknek jó napjuk legyen;)

Én pedig megkérdeztem, hogy mit tesz, ha valaki vevő rá?

Válasza: Nagyon kínosan érezném magam, mert meg kellene mondanom, hogy csak azért tettem, hogy jól érezd magad, egyébként nem tetszel.


Persze, nem tudom, hogy mit tenne, mert az, hogy ezt mondja, nem jelent semmit;)

2023. jún. 21. 07:13
Én sem kedvelem a flörtölős pasikat. Főleg egy munkahelyen nincs helye az ilyennek. Persze sok függ attól, hogy milyen szinten és stílusban csinálja. Mielőtt összejöttetek is tudtad, hogy ilyen, nem? Persze hihetted, hogy majd miattad megváltozik. De a pasik nem változnak. Viszont tényleg figyelembe kellene vennie, hogy neked ez rosszul esik. Ez patt helyzet, mivel mindketten a másik hozzáállását akarjátok megváltoztatni.
7. 1872ce0988 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 06:57

szerintem tök gáz az ilyen pasi.

valójában az ilyet az sem érdekli hogy a másik hogy fogadja a flörtölést, de ezek szerint az sem hogy a párját zavarja vagy sem. ez róla szól

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 06:38

És hogyan teszi ezt? Félrevonul azzal, akinek éppen udvarol?

Szerintem túlgondolod.

Vannak férfiak, akik jó humorral tényleg csak a légkör miatt beszólogatnak és ha van rá fogadó készség "pengét váltanak" és jót röhög a társaság.


Azt hiszem, ha egy helyen dolgoztok ő ilyen volt akkor is, amikor összejöttetek. Ne akard megváltoztatni! Bízz benne, hiszen hozzád megy haza, nem?

5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 06:28
Vannak ilyen ripacs pasik, ismerek többet is. Lehet, hogy vkinek szórakoztató ez a műsor, de én is szégyellném, ha a párom lenne ilyen.
4. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 01:13
nem normális
3. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 01:04
Szerintem tök normális, de én magamból indultam ki.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 00:12
Nem, nem normális. Mondjuk lehet, hogy csak kedves, az férjem is az, de ha valóban udvarol/flörtöl, és már az elején sem érdekli, hogy neked ez hogy esik, akkor szerintem kár rá időt pazarolni...
2023. jún. 20. 23:53
Pár hónapja jöttem össze a jelenlegi párommal, már nem vagyunk fiatalok. Ő 52, én 50 éves vagyok. Egy munkahelyen dolgozunk. A probléma az, hogy mindenkinek udvarol, flörtölget. Amikor megmondtam, hogy ez zavar engem, azt mondta, egyszerűen csak azt szeretné, hogy jobb napjuk legyen. Teljesen ártatlan az egész. A kérdésem: normális dolog ez? Nekem ez nagyon rosszul esik. Szerinte betegesen féltékeny vagyok. Pedig nem, csak megalázónak tartom. Hogy kezeljem ezt?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook