Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindenkinek udvarol a pasim! fórum

Mindenkinek udvarol a pasim! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. jún. 21. 10:40

No, olvasgatom a hozzászólásokat.

Ami azt illeti, az érintés - na, az aztán más dolog. Az már nem a flört része.


Engem ugyan ne érintgessen senki csak úgy, kedvességből! Nem attól lesz jó napom. Ez nem flört, ez már annál jóval több, és engem mondjuk kifejezetten taszítana.

53. PöttyösPanka (válaszként erre: 44. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 10:33
De igen, el tudom képzeli, Ghandi.
52. PöttyösPanka (válaszként erre: 43. - Libikóka)
2023. jún. 21. 10:32
Ez is igaz.
51. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 21. 10:21

Azt írod, hogy pár hónapja vagytok együtt. Mondjuk az sem mindegy, hogy 3, 5, vagy mondjuk 8-9 hónapja. Minél több ideje vagytok együtt, annál több minden kiderül egymásról.


Önmagában az, hogy mindenkivel flörtölget a párod, nem gond - az én felfogásom szerint. Persze mindenki másképp ítéli meg. Sokan sokféleképp értelmezik a flörtöt - akár a fogadó, akár a flörtölő részéről nézzük.


Az én férjem is flörtölgetős típus. Ha őszinte akarok lenni, a kapcsolatunk legelején engem is zavart. Tudta is, hogy zavar; mégis továbbcsinálta. Mai napig. De ma már cseppet sem érdekel. Volt elég időm megtapasztalni, hogy semmit nem jelent.


Azon gondolkozz el, hogy el tudod-e fogadni, hogy ilyen típusú ez a férfi. Mert ha nem, akkor megmérgezheti a kapcsolatotokat. Valószínű, hogy a pasi alapjáraton ilyen típus. Akkor pedig ő nem fog változni. Attól még te lehetsz számára a leg-leg. Ezt neked kell tudnod, érezned.

Ha nem tudsz megbirkózni ezzel, akkor idejében lépj ki, mert nem élhetsz hosszú távon egy kapcsolatban, amit megalázónak tartasz.


Csak tanács, te majd döntesz saját belátásod szerint.

50. fc03b2622b (válaszként erre: 49. - Bichi)
2023. jún. 21. 10:13
Ismétlem: azóta is örömmel van a társaságomban, nem kerül.
49. Bichi (válaszként erre: 46. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 10:03
Az, hogy nem simogatja egy férfi a kolléganőjét még rohadt messze van az elidegenedéstől, és közel sem a kedvesség jele. Egészen egyszerűen egy SOKAK számára roppant kellemetlen gesztus... Attól, hogy te ezt nem veszed észre, nem jelenti azt, hogy a másiknak ez nem kellemetlen. Nem mindenki fejezi ki a kellően a nemtetszését olyan emberek számára, akik nem akarják észrevenni magukat, és az önbizalmuk elég nagy ahhoz, hogy azt képzeljék, hogy kizárt, hogy ennek valaki nem örül...
2023. jún. 21. 09:55
Áh borzongok az ilyen pasiktól, egyszerűen úgy élem meg az ilyet, mintha megerőszakolnának.
47. ab443a467a (válaszként erre: 37. - Ildi992)
2023. jún. 21. 09:39
😄
2023. jún. 21. 09:39

Én abban a hozzáállásban, amit itt tapasztalok, bizony az általános elidegenedést látom.


Gyanús szemmel nézegetjük, mit akar a másik, nem akar-e az életünkre törni, birtokolni, visszaélni?


Vannak országok, ahol ez már a végletekig ment...


Csak egy kis kedvesség, gyerekek.


A szépség, jóság dicsérete, mosoly, ölelés, szeretet. :)

45. fc03b2622b (válaszként erre: 40. - Ildi992)
2023. jún. 21. 09:35
Nálam ez úgy van, hogy nem pont akkor simogatok, amikor bókolok.
44. fc03b2622b (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2023. jún. 21. 09:34
Azt nem tudod elképzelni, hogy mindenkiben meglátja a szépet, a jót?
43. libikóka (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2023. jún. 21. 09:20
Nem is kell túl komolyan venni,,ettől flört:D
42. libikóka (válaszként erre: 37. - Ildi992)
2023. jún. 21. 09:19
Ebbe túl sokat látsz bele,,
41. PöttyösPanka (válaszként erre: 40. - Ildi992)
2023. jún. 21. 09:18
Lehet azt úgy is mondani, ahogy egyáltalán nincs rendben. Én kaptam már olyan bókot, ami tényleg beillik szexuális zaklatásnak. Valamint ha az illető felesége hallotta volna, kő kövön nem maradt volna.
40. ildi992 (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2023. jún. 21. 09:15
Szerintem a határ ott van, hogy mondja szavakkal, az még rendben van. De hozzá egy érzéki simogatással járó bók, már nincs rendben.
39. PöttyösPanka (válaszként erre: 29. - Bichi)
2023. jún. 21. 09:13
Ráadásul ha tudom, hogy minden kolléganőnek azt mondja, hogy de csinos, akkor megintcsak nem tudom komolyan venni, ha engem is megdicsér.
38. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 09:11
Kobra írta, hogy van olyan nő, aki szexuális zaklatásnak veszi a bókokat. Erre reagáltam. Ha mondjuk a viccességét dicséred, az egyrészt nem klasszikus értelemben vett bók, másrészt nem hiszem, hogy bárki is szexuális zaklatásnak veszi.
2023. jún. 21. 09:10
Van olyan, hogy ártatlan flört? Nincs! Lehet mondani, hogy a másikat felvidítom, de nem az én párom feladata a másik nőt felvidítani! Utána már jófejségből le is pókhálozza!
36. fc03b2622b (válaszként erre: 33. - Ildi992)
2023. jún. 21. 09:10
Ha azzal az attitűddel tenné, ahogy én, nekem semmi kifogásom ellene.
35. fc03b2622b (válaszként erre: 28. - Bichi)
2023. jún. 21. 09:08
Csak csupa szeretetből, ahogy beszélgetünk, megérintem, kicsit megsimogatom a karját. Ha kellemetlen lenne neki, akkor látnám rajta és kerülné a társaságomat, de nem így van.
34. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 09:08
Nem úgy random, hogy idegen, ismeretlen. Nekem a kollégák sem számítanak olyan jó ismerősöknek, akik csak úgy ölelgethetnek. Ha valamelyikükkel barátok vagyunk, akkor is tartogassák az effajta közvetlenséget a munkaidőn kívülre.
2023. jún. 21. 09:06
Hát egy féfi ne simogasson másik nőt! Visszafelé nézve hogy esne a férfinek, ha a nő kezdene simogatni másik pasikat csakhogy jól érezzél magukat?
32. fc03b2622b (válaszként erre: 27. - Libikóka)
2023. jún. 21. 09:04
Ilyen kedvességek is vannak benne. És örülök, ha valamiben segíthetek.
31. fc03b2622b (válaszként erre: 25. - PöttyösPanka)
2023. jún. 21. 09:02
Hoppácska. Valamiért kapásból arra gondolsz, hogy a külsejét dicsérem, pedig nem csak azt, sőt, gyakrabban dicsérek belső tulajdonságokat. Hogy ügyes, vicces, aranyos, jó, amit csinál. Amellett van, hogy megdicsérem a ruháját, hogy milyen vidám. Pedig adott esetben tudom, hogy nem "divatos", de nekem őszintén tetszik, őszintén dicsérem.
30. 71ddaa07fa (válaszként erre: 22. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 08:57

Testi kontaktust én néhány volt osztálytársnőmmel, egykori, hozzám közelálló kolléganőkkel, vagy olyan hölgyekkel létesítek, akit ritkán látok, de nagyon közvetlen a kapcsolatunk. ( Barátot, azért nem írok, mert nem hiszek, a női-férfi barátságban.)

De nem ölelgetek simogatok, minden ismerős ellenkező nemű embert.

Én sem szeretem férfiként, mikor egy nő túl közvetlen és fogdossa a vállamat. Kivétel a fentiekben leírt személyek, ők bármikor megérinthetnek.

29. Bichi (válaszként erre: 25. - PöttyösPanka)
2023. jún. 21. 08:56
Szerintem a napi szintű bók pont annyira elveszti azt az értéket, amit képvisel, mint mikor valaki állandóan a "szeretlek"-kel dobálózik. Már-már kötőszó lesz belőle, és pont semmit nem ér...
28. Bichi (válaszként erre: 22. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 08:53

Ha nem fogdosol, akkor mit értesz a testi kontaktus alatt?

Ha engem a kollégám kis simításokkal illetne, és ez nem egyszeri véletlen, akkor tuti elküldeném anyukájába.

Nem, a munkahelyi kapcsolatba, ha nem akarsz a másiktól semmit, akkor a testi kontaktus nem fér bele, és ez nem azt jelenti, ha mondjuk szülinapját ünnepli, akkor nem ölelheti meg a másik, de a napi szinten ez nem normális, és roppantul kellemetlen lehet, ha a másik nem elég karakán, hogy rászóljon...

27. libikóka (válaszként erre: 16. - Fc03b2622b)
2023. jún. 21. 08:52

Kobrának is szól a válasz:))

Szóval nem zaklatásnak venném vagy ilyesmi,,úgy nőttünk fel hogy tudjuk kezelni ezeket a dolgokat.A bókkal sincs baj.

Egyszerűen van akinek ez sok.

Ha pl."csak" letennél egy ☕az asztalomra nekem ez pont elég bók illetve egy normális kedves hangnem,,így érthető remélem:))Az érintés már idegenektől,nem fér bele,,még akkor sem ha nap mint nap látott kolléga, vagy hasonló.Ennyi.

26. fc03b2622b (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2023. jún. 21. 08:51
Még egy dolog...nem vagyok "random"..ezt ne úgy képzeld, hogy az utcán odamegyek én, a random egy random nőhöz simogatni. Természetesen jó ismerősökkel teszem ezt és természetes módon. Eddig még senkin sem láttam, hogy nehezményezte volna.
25. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - 71ddaa07fa)
2023. jún. 21. 08:49
Tudom, hogy piszkosul nehéz, főleg férfi fejjel, de fel kell mérni, hogy kinek hogyan lehet bókolni. Legalább kicsit ismerni kell a másikat ahhoz, hogy tudni lehessen, jónéven veszi-e, hogy a külsejét dicsérik. Valamint azt is mérlegelni kell, hogy kettőtök közt milyen a viszony, és az adott szituáció. Legvégül pedig nagyon fontos a mód, ahogy dicsérsz. Sajnálom, ez van. A nők is (ahogy a férfiak is) szeretik a bókot. De ha valóban azt szeretnéd, hogy jó napja legyen, nem feltétlenül a külsejét kell dicsérni. Hiszen nem az egyetlen és legfontosabb tulajdonsága egy nőnek a kinézete.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook