Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindenki átgázol rajtam, megelégeltem! Meg akarok változni!!!! fórum

Mindenki átgázol rajtam, megelégeltem! Meg akarok változni!!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 30. 21:35
Ez az, azt akartam megkérdezni, hogy van e volt e hasonló szituba más?? Nekem elegem van :(
4. reload (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 21:35
Az írásodból érződő mostani dühöd talán elegendő táptalaj egy kellő elhatározáshoz :)
3. szakalyadri (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 21:34
Csak te tudsz ez ellen tenni,senki más.Hol a kérdés?
2011. ápr. 30. 21:34

Ha tényleg megerősödsz lélekben rájössz, hogy nem az a megoldás ha te is szórakozol másokkal.


Mit tervezel az önbizalom erősítés terén?

A test változásával nem jön automatice a lélek változása is...más is kell hozzá.

2011. ápr. 30. 21:32

Mindenkinek csak jót akartam, és mindíg csak szart kapok vissza. Duci vagyok, önbizalomhiányos! Ha egy pasi megtetszik általába én nem jövök be nekik, de ezt csak az után mondják meg vagy tünnek el, ha már kiszórakozták magukat. Nem feküdtem le velük, még mielött félreértés esik! Csak a lelkemmel szerettek szórakozni :(

Lélekben is erősebb akarok lenni, le akarok fogyni, hogy aztán én lehessek az aki mással szórakozik, mert elegem van ebből a helyzetből :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook