Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden este úgy fekszem le... fórum

Minden este úgy fekszem le... (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 15. - 9b165d11ec)
2010. máj. 22. 21:05

még nem mentetek, de te annyiszor mondod és hangsulyozod, hogy szerintem ez lesz a vége, mert te ezt már tudatalatt eldöntötted..

ne szenvedj! állj a talpadra.. és oldjátok meg ketten a pároddal a problémát..


ha tiszta szivböl ezt kivánod alázattal tudsz a problémához viszonyulni szerintem sikerülni fog.. :))

17. 9b165d11ec (válaszként erre: 16. - °°°Bibie°°°)
2010. máj. 22. 21:04

Én tisztelem őt.

Okos és lelkiismeretes ember de el kell őt engednem.Jobb lesz neki is,mert most miattam nem tudja az életét úgy rendezni ahogy akarja.Miattam nem tud jó autót venni és miattam nem tudja a hiteleit visszafizetni.Én vagyok az oka a nyomorának.(

16. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 12. - 9b165d11ec)
2010. máj. 22. 21:01

tiszteld öt!

ez egy körforgás akkor várhatsz tiszteletet, ha tisztelni is tudod azt akitöl várod..

légy egy kicsit türelmesebb, ha szereted akkor mért nem vagy képes erre..(?!)

bocs! hogy ezt mondom, de szerintem neked is változni kell ahhoz hogy változtas az életen a menekvés félmegoldás..

15. 9b165d11ec (válaszként erre: 13. - °°°Bibie°°°)
2010. máj. 22. 20:57

Hogy legyek pozitív ennyi sok gonddal?

Most azért küzdök hogy ha szétmegyünk még is,akkor legalább hátralékaim ne legyenek.

2010. máj. 22. 20:57
Nagyon el vagyok keseredve.
13. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 9. - 9b165d11ec)
2010. máj. 22. 20:56

azt mondják egy probát megér.. meg kellene probálnod feladni egy hirdetés,t ha ujságban drág akkor probálj meg több netes hirdetö ujság is van, ami nem kerül pénzbe.. számolj után ha öt helyet találsz már annyit keressel, mint most fele annyi idövel..

kérlek gondolkozz el ezen, ne add fel! :) olyan könnyen, a lehetöségekért neked is kell tenned, tudod segits magadon az élet is megsegit..

és kérlek légy egy kicsit pozitivabb ezzel a sok negativgondolattal csak rossz dolgokat huzol magadhoz

légy pozitiv meglátod minden könnyebb lesz, és az akadályokat is könnyebben veszed! :)

2010. máj. 22. 20:55
Mindemellett még ha szétmegyünk a párommal,az külön írtózatos szenvedést fog okozni nekem mert szerelmes vagyok belé és ez már nem is fog változni soha.De rákényszerít,ő kényszerít rá hogy elhagyjam.Én vele szeretnék élni és nem az anyjával.Ez már csak hab lesz a tortán,elfelejteni őt és továbblépni.Nem fog menni mert mindörökké őt fogom szeretni.És ezt határozottan érzem.
2010. máj. 22. 20:53
Ti mit tennétek, mit tennétek a helyemben?
2010. máj. 22. 20:52
Ha meg a párommal maradok,akkor nézegethetem az anyját majd,amitől az életkedvem hát mit ne mondjak..Nem egy olyan típusú nő akit szeretni lehetne.Igazából nekik egy cselédre van szükségük és nem másra,már emiatt sem éri meg a párommal maradni.Őt nem érdekli hogy fáradt vagyok vagy van bármi bajom is.Nem is figyel a másikra,amit én szeretnék az nem fontos.Mindemellett építkezésre akarja az anyja rábeszélni meg hasonlók...áááá nagyon gázos a velemaradás is.Nem tudom mi lesz.(
2010. máj. 22. 20:48

Nem tudom már hol a rosszabb, a munkahelyen vagy itthon?Itthon is mindig veszekszünk a párommal ezen a dolgon,A munkahelyen meg az van amit lentebb írtam.

Bibie nincsenek privát házak,nagyon nehéz bekerülni,mindenki spórol és az első amin spórolnak az a takarítás mindenütt.

Yulcsy fogalmam sincs.Ha nem adom el a lakásom és odaköltöznék,akkor nem fogom tudni fenntartani egyedül mert panel.Csak a fűtésszámla volt januárban 18 ezer 7 a kökzös költség,+ a víz villany és a gázáltalány ami 3-4 ezer ft.

8. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 5. - 9b165d11ec)
2010. máj. 22. 19:52
szia! :) ha ilyen kis ügyi vagy szerintem jobban járnál, ha privátházaknál takaritanál..(?!) szerintem jobban fizetnek is, igaz idöbe telik mire kiépited, de megéri a várakozást! :)
2010. máj. 22. 19:45

Húú, hát ez kemény.Ezek után lehet, hogy nekem sem lenne kedvem kirándulgatni....

Ha eladod a lakásod, akkor hová költöztök?Mert az albérlet is nagyon drága.

2010. máj. 22. 18:34
Mindezt 500 ft-os órabérért csinálom.
2010. máj. 22. 18:33
17 szobát kell megcsinálni egy műszak alatt.Ebből 8-10 utazó szoba,ahol ágyneműt is kell húzni.Az ágyak amaerikai típusú hatalmas franciaágyak óriás paplanokkal és 6 párnával.Minden szobához van fürdőszoba is és minibár.Az utazó szobák kitakarítása a követelmény szerint nekem 40 percet vesz igánybe.Ebben bene van az ágyneműhúzás a fürdőszoba-wc kitakarítása a porszívózás,a szegélyek üvegasztalok letörlése,párkány letörlés és gardróbban ami kell annak a pótlása.A napi szoba kb 15 perc mert ott csak igazítani kell az ágyneműt.A 40 perc 3 szoba után nyilván egyre több és több mivel lassul az ember ha akarja ha nem.
2010. máj. 22. 18:29
Ez egy fővárosi 5 csillagos szálloda ahol jelenleg szobalány vagyok.Senkinek nem ajánlom hogy ilyen helyre menjen dolgozni,folymaatos létszámhiánnyal küzködnek és nem véletlen.Tegnap szóltam a főnökasszonynak hogy ne is hozzák a szerződét mert nem biztos (sőt érzem hogy nem) fogom tudni csinálni.Azt meg hogy 10 órát dolgozzak napi 4 ezerért úgy meg nem éri meg.Borravaló nincs.
2010. máj. 22. 18:25
A munkában nincs változás,minden nap rá kell húznom egy másfél órát hogy végezzek.Folyamatosan keresek másik munkát amitből nem sírva mennék haza kétnaponta és fizikailag is megbírom csinálni amit kell.De ha nem maradok a fővárosban a költözés miatt akkor ez is nemtudom hogy lesz.Szülőkre nem számíthatok egyáltalán,más meg nincs.
2. 9b165d11ec (válaszként erre: 1. - Ff36256613)
2010. máj. 22. 18:23
Sziasztok.Nem sok változás van és nemnagyon látom az alagút végét sem.A nyáron megoldást kell találnom minden problémámra.A párom elakarja adni a lakását és összeköltözik az anyjával,Tehát úgy néz ki hogy szétmegyünk.De már lehet hogy jobb is lesz,mert képtelenség úgy élni hogy folyton az anyja határozza meg az életünket,ő mondja meg mi a jó nekünk.Össze akart költöztetni minket az anyjával de minden porcikám tiltakozik ellene.Még azt nem tudom hogy a gyerekkel hova költözzek és hogy oldjam meg mindezt 2-3 hónap alatt,azaz az iskolakezdésig.Van egy kis lakásom amit sos el kell ene adnom mivel egyedül nem fogom tudni fenntartani havi 80 -100 ezerből.
2010. máj. 21. 17:21
Jó lenne tudni, van-e valami változás..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook