Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minden erőmet elveszi, ha nálam valaki szebbel vagy... fórum

Minden erőmet elveszi, ha nálam valaki szebbel vagy... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
33. Főnix3 (válaszként erre: 15. - K-né Zsóka)
2023. febr. 19. 12:04

Jézusom! :D :D

Kívül csecse, belül kaka. :D

32. semleges (válaszként erre: 20. - K-né Zsóka)
2023. febr. 19. 06:26
Értem, utána még egyszer elolvastam és rájöttem milyen kis gonosz:)
31. Törpilla (válaszként erre: 15. - K-né Zsóka)
2023. febr. 19. 06:12
Én vissza szóltam volna neki, hogy Te se, büdös banya!🤣😉
30. f58867fb46 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 03:51
Legyél jobb náluk olyan területen, amiben ők nem! Nálam is vannak jobb pasik, de én úgy nyalok mintha az életem múlna rajta 😀😀😀😀
2023. febr. 18. 21:25

Uhh! Ez kemény!

Mindig van szebb, ügyesebb, okosabb, de olyan soha nem lesz még egy, mint te! El sem tudom képzelni min mész keresztül nap , mint nap. Nem irigyellek! Ezt le kell tenned nagyon gyorsan, mert te leszel a legboldogtalanabb ember a világon!

Kérj segítséget!

28. 824b9e39d8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 19:55
Nem feltétlen az öregedéssel lesz itt gond. Ismerek olyan 40 éves nőt, aki jobban néz ki nálam, és csak 24 vagyok. Túl kell lendülnöd ezeken a külsőségeken. Az csak az első benyomásnál számít. Ha mindenki így gondolkozna, nagyon sok megkeseredett ember lenne. Mindig lesz egy szebb, csinosabb, népszerűbb.
27. brandy85 (válaszként erre: 23. - Flóra76)
2023. febr. 18. 19:47
Boldog szülinapot!
26. Epresturmix (válaszként erre: 25. - Flóra76)
2023. febr. 18. 10:08
Nem a korodra céloztam. De tényleg úgy jöhetett le. 😀🫣
25. Flóra76 (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
2023. febr. 18. 10:04
Hát köszi! :))
24. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Flóra76)
2023. febr. 18. 10:02
Boldog születésnapot! Minden nap egy ajándék! 😊
23. Flóra76 (válaszként erre: 21. - Bluemoon55)
2023. febr. 18. 10:01

És én??


Ma lettem 47.

De nem érzem magam annyinak.:)))

22. Epresturmix (válaszként erre: 21. - Bluemoon55)
2023. febr. 18. 09:45
Én 37 múltam. Azt mondják nem látszik rajtam. Mindig kiakad valaki aki nem tudja. Addig a jó! 😀
21. Bluemoon55 (válaszként erre: 8. - Dfc04c70e4)
2023. febr. 18. 09:09
Akkor én 39 el mit szóljak?...
20. K-né Zsóka (válaszként erre: 19. - Semleges)
2023. febr. 18. 09:02
Á, nem azon volt a hangsúly, hogy nem fogom megtudni milyen megöregedni, hanem azon, hogy azt nem tudom meg milyen egy szép nőnek megöregedni. Egyszóval közölte, hogy csúnya vagyok :)
19. semleges (válaszként erre: 15. - K-né Zsóka)
2023. febr. 18. 07:47
Szerintem meg igenis érjük, éljük meg az öregedést. Mert aki nem öregszik meg az fiatalon meghal.
18. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 21:52

Egyszer jártam konditerembe személyi edzőhöz. (Cart sem ért, de ez nem lényeg most.)

Volt ott egy csaj mindig. Hihetetlen szép alakja volt, lapos, vékony, formás, napsütötte tökéletes bőr, szép arc, szőke hosszú haj. Nekem nőnek is esztétikai élmény volt, rajta felejtettem a szemem, pedig nincs leszbi vonzódásom senkihez.

Megkérdeztem az edzőt srácot róla. Azt mondta, hogy a csaj csak ennyi, amit látok, és semmi több. Van vmi szimpla melója irodában, azon kívül itt ezd, és ennyi az élete. Pasija nincs jóideje. Dögunalom, beszélgetni sem nagyon lehet vele, nincs miről.


Akkor ledöbbentem, hogy wow! Információ híján mennyire szépnek láttam és már-már irigyelni kezdtem azt, ami mást meg nem fog meg semennyire.

17. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 18:34

Pedig ezen változtatnod kell, mert kor előrehaladtával egyre gyakrabban fordul elő, hogy fiatalabb kollégákkal dolgozol.

Szerintem tök jó :)

16. Amaunet (válaszként erre: 15. - K-né Zsóka)
2023. febr. 17. 18:28
🤣👍
15. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2023. febr. 17. 18:18
Ez akár működhet is! Anyósom (aki korához képest egy dekoratív, szép nő)egy nap épp sóhajtozva szemlélte magát a tükörben, amikor beléptem. Igen szomorúnak tűnt, de aztán a kérdésemre, hogy mi a baj előbb eldrámázta, hogy jaj öregszik, majd hozzátette, hogy: legalább te csillagom, soha nem kell átéld, hogy mit jelent egy szép nőnek megöregedni. És már vidám is volt. Szóval igazad van. Fölé kell kerekedni.
14. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 16:07
Soha, semmiben ne hasonlítgasd magad másokhoz! A szépség amúgy is szubjektív, lehet, hogy mások téged látnak szebbnek. :) A korodon meg úgysem változtathatsz, minek ilyenen rágódnod? 27 éves vagy? Előtted az élet, bármit elérhetsz! A szépség egy adottság, a fiatalság egy állapot, az önmagaddal való egészséges elégedettség (tehát nem a beképzeltség) viszont vonzó!
2023. febr. 17. 15:38
Érthetetlen ez a felfogás! Annyi szar történik körülöttünk mostanában, hogy minden perc egy ajándék…más meg ilyeneken aggódik. Nem is értem. De lehet nem is akarom….
2023. febr. 17. 15:32
Ez kóros.
11. New(l)
2023. febr. 17. 15:27

Gondolj arra, hogy biztos te is szebb és fiatalabb vagy valaki másnál. :)

A pszichiáter részesít valamilyen terápiában? A testképzavar komoly dolog, attól nem javul, ha elmeséled a dokinak.

10. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 14:38
Minden erődet az veszi el, hogy hasonlítgatod magadat más(ok)hoz és elégedetlen vagy az eredménnyel. Ennek semmi értelme, csak rágod magadat miatta. Munkahelyen dolgozni kell, nem a munkatársat vizslatni. Az öregedéssel ráérsz foglalkozni 20-30 év múlva. Addig viszont van egy fontos dolgod: tegyél meg mindent, hogy a legjobb testi-lelki állapotban állhass elébe! A külsőddel hiába foglalkozol, ha mentálisan magad ellen teszel.
9. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 14:10

Pszichiáter nem is kell ehhez, inkább pszichológus, mert ha nem találsz erre megoldást, borzalmas életed lesz, egyenes úgy a depresszióhoz. És igen, menj addig, míg nem találsz erre megoldást, kivéve, ha csak unalmadban írtad ki ezt a marhaságot :DDD

27 évesen még fiatal vagy, ha már most ez a legnagyobb gondod elég szar élet vár rád.

Igaz, hogy mindig mindenkinél van fiatalabb, szebb, de a legszebb korban rohadtul nem kéne ezzel foglalkoznod. Talán egy megfelelő társ megtalálása lesz a megoldás...

8. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 13:52

Vésd az eszedbe: mindegy, hogy hány éves vagy. Lehetsz fiatal, középkorú, öregedő. Teljesen mindegy, hogy melyik életkorban vagy. Mindig lesz olyan, aki szebb, okosabb, érdekesebb lesz nálad. De ha eleve így állsz hozzá, hogy ez már most elveszi minden erődet, akkor ez majd szép lassan felőröl. Ne engedd, hogy felőröljön!


Nem tudom, hogyan jutottál idáig 27 évesen, de ez nagyon nincs rendjén.

2023. febr. 17. 13:48

Sajnos testképzavarom van, de vigasztal hogy magasabb es vekonyabb vagyok nala. Az arca viszont nagyon szep es a haja is gyonyoru hosszu. Rnegeteget teszek a kinezetemert de akkor is sokszor nagyon hirtelen elkap ez a csuggeszto erzes. A pszichiater sem tudott sokat segiteni, max annyiban hogy volt aki meghalgasson.

Koszonom a valaszokat <3

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 13:22

Idegesítő lehet 27 évesen megélni azt, hogy a kolléganő szebb, csinosabb, okosabb és még a szakma is a kisujjában van.

Mi lenne, ha minden téren megpróbálnád lekörözni?

2023. febr. 17. 12:33
Ha hiszed, ha nem vannak kifejezetten szép idős nők. Ne a fiatalabbakhoz hasonlítsd magad, mert annak semmi értelme. Fogadd el, hogy vannak nálad szebb emberek, jobb emberek, csúnyábbak, rosszabbak, ne törd ezen a fejed.
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 12:24
Nagyon nehéz lehet. Viszont találsz írásokat, és videókat is annak kapcsán, hogyan lehet, vagy kell méltósággal viselni az öregedést. Te még ne aggódj, a lemez A oldalán vagy. Soká kerülsz még át a B oldalra, de akkor se kell majd kétségbe esni. Minden kornak megvan a maga szépsége. Bölcsebb is leszel. Higgyél nekem, én már nem vagyok fiatal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook