Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden éjszaka álmodunk? fórum

Minden éjszaka álmodunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
61. Reiki (válaszként erre: 52. - 984ff08d0b)
2007. szept. 24. 21:08
Szia Futri Csepp igen kedves barátom,s én kértem meg,hogy segítsen elemezni az álmokat)))))))))))))
60. Reiki
2007. szept. 24. 21:05

Sziasztok))

Érdekeset álmodtam reggel))

Két elefántot láttam futva rohanni a másik oldalon, egy kifutó lehetett, annak a másik oldalán futottak)

S azt láttam, hogy a rácson kívül vannak, ormánnyal felfelé, s rohantak)

Nem volt jó érzés, veszélyben éreztem magam

59. nayloon (válaszként erre: 58. - Csepp)
2007. szept. 24. 19:58
huhhh, még cifrábbakat is szokott álmodni!!!
58. csepp (válaszként erre: 56. - 984ff08d0b)
2007. szept. 24. 19:52
olvastam, az sem kevésbé érdekes... megpróbálkozom vele)
57. csepp (válaszként erre: 54. - Nayloon)
2007. szept. 24. 19:49
szívesen) remélem így egy picit elölrébb vagy vele. az érzések az álomban mindíg nagyon fontosak és ha az öröm volt a maradandóbb, az mindenképp pozitív dolog :)
56. 984ff08d0b (válaszként erre: 55. - Nayloon)
2007. szept. 24. 17:48

Azok, borzalmasan mozgalmasak :D


Csepp szerinted mi volt az éjjel nálam? :) Megkérhetlek, h elemezd ki?

55. nayloon (válaszként erre: 52. - 984ff08d0b)
2007. szept. 24. 16:41
Futri neked mindig különleges álmaid vannak, és érdekesek is!!
54. nayloon (válaszként erre: 53. - Csepp)
2007. szept. 24. 16:41

Köszönöm, nagyon aranyos vagy!

Tulajdonképpen én sem éreztem abszolut negatívnak, kivéve hogy kissé a hallotaktól viszolyogtam, vagy talán megijedtem,bár szerintem ezzel más is így lehet!Viszont az nagyon pozitív , hogy tisztán láttam a nagypapámat, ez nagy örömmel töltött el, vele még nem álmodtam mióta meghalt és őt nagyon szerettem, de már rég meghalt, úgy 15 éve!Szóval , az álomból inkább az öröm maradt meg mert láthattam!

53. csepp (válaszként erre: 43. - Nayloon)
2007. szept. 24. 12:24
nem említetted, hogy nehezedre esett volna az úszás, úgyhogy szerintem az érzelmileg túlterhelt helyzetek biztonságos kezelésére utal, érzelmekben való feloldódást is jelent. akivel beszéltél mindenképpen közel állhat hozzád, lehet pl. spirituális vezetőd, őrangyalod, de őt hallgatni mindenképpen természet feletti párbeszéd, szorongást is takar. a csónak az "utolsó utazás" jelképe, a halálhoz való viszony, de mivel nem ültél benne, termékenységet, kalandot jelenthet. a halál jelenléte spirituális ujjászületés, új korszak. a halottak erős pozitív, vagy negatív érzelmeket testesítenek meg. jelenlétük utalhat saját spiritualitásodnak régen elfelejtett elődökkel való kapcsolatára. nagypapád látványa a hagyományra, hitre utal, amit ő adott tovább neked. a suttogás egy szellem közlése lehet, vagy személyiséged elnyomott jegyei találnak kifejezésre test nélkül hangok révén. spirituális síkon Isten hangja, a spirituális hívó szó energiáját jelenti. az álombeli érzelmek tudomásulvétele a spirituális fejlődési folyamat előfeltétele. csendben maradni a béke és higgadtság jelképe, ami lehetővé teszi az elmélkedést, érzelmi, vagy lelki egyensúly visszanyerése. szerintem nem negatív az álmod.
2007. szept. 24. 07:36

Hihi, két fej(t)őnk is lesz? :D

Ez jóóó!


Ma nem tudtam álmodni végig, a fiam sokszor felébredt éjjel :(


De voltam egy hajón, annak is a kapitányi fülkéjében, egy vékony testalkatú férfi voltam, és jöttek rám a rendőrök. MInden olyan régies volt, mintha a Titanic korában lettem volna. Megpróbáltak rámtörni, valamit loptam állítólag és bűnösnek is éreztem magam álmomban...Az ajtót próbálták felfeszíteni, majd betörni. Vékony ajtó volt, mégis lassan sikerült nekik. Elbújtam egy vastag bársony függöny mögé, majd meggondoltam magam és közelebb álltam az ajtóhoz. Ahogy átszakadt, láttam, hogy egy paraván-félével törték be, ami most beékelődött kicsit, gyorsan ki tudtam alatta kúszni, éreztem a gazdagon redőzött selyem érintését...ahogy visszahúzták, én is mentem vele alatta hajolva. Mindenki a feltárult helyiségbe nézett be, fel sem tűnt, hogy én ott kúszom kifele...csak pár pillanatot várnom kellett, hogy a tömeg megsűrüsödjön és közéjük vegyülve máris a fedélzet felé törtem. Aztán mintha visszajátszották volan az egészet, megint bent voltam, az ajtó a helyén volt és elbújtam a függöny mögé. Volt ott egy idős bácsi hajóskapitány ruhában, féltettem nagyon, mert látszott, hogy a stresszet nagyon nehezen bírja és kezd összeomlani...Kicsit kidugtam a fejem a függöny mögül, pont akkor tört be az ajtó és elkaptak. Tépőzáras bilincset tettek rám, kértem, hogy a lábam ne bilincseljék össze, mert azt nem bírnám ki, csak legyen valamennyi hely, hogy mozgatni bírjam a lábaim. Kinevettek, hogy akkor biztos elfutok...amikor félrenézett az őröm, észrevettem, hogy ki tudom húzni a kezem a bilincsből...gyorsan vissza is dugtam...

Aztán nem tudom mi volt, már bevásároltam és egy áruház parkolójában toltam egy jól megpakolt bevásárlókocsit...teli volt lakberendezési tárgyakkal, volt még valami piros szgk is ott...

51. Reiki (válaszként erre: 50. - Csepp)
2007. szept. 23. 22:14
Elmegyünk aludni, ne hari, légy jó. üdv a családnak))))))))
50. csepp (válaszként erre: 49. - Reiki)
2007. szept. 23. 22:13
rendben)
49. Reiki (válaszként erre: 48. - Csepp)
2007. szept. 23. 22:11
Oksa)) akkor ezt a fórumot Mi fogjuk fejtegetni))
48. csepp
2007. szept. 23. 22:07
megvagytok)))) köszi)
47. Reiki
2007. szept. 23. 22:04
Szia Csepp, itt találod a fórumot és köszöntelek itt)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
46. nayloon (válaszként erre: 44. - Évice)
2007. szept. 23. 10:12
Meséld el mit álmodtál?
45. Reiki
2007. szept. 22. 20:32
Sziasztok, a jövöhéten, ha kicsit ráérek, elemzem az álmaitokat))))))))))))))))))
44. Évice
2007. szept. 22. 19:44
Ezen a 7en mindennap álmodtam valami hülyeséget.
2007. szept. 22. 16:02

Az elmúlt napokban furcsa álmom volt, egy folyóban úsztam, és egy csónakban ülő emberrel beszélgettem, ismerős volt biztos de az arcát nem láttam !Meg kért hogy ússzak el onnan, és én el is úsztam, de körülöttem, egyre több halott bukkant fel a vízben, és körülöttem úsztak, és köztük volt a rég meghalt nagy papám is, nem volt jó érzés őket látni, de a nagypapámnak nagyon megörültem, mert jó volt látni, és beszélni szerettem volna vele, de valaki azt súgta, nem szólhjatok hozzá, így nem szóltam, csak néztem.

És felébredtem, nem volt kellemes érzés!


nem tudom mit jelenthet jó e , vagy rosszat!

42. Reiki
2007. szept. 22. 15:59
szerintem rendszeresen álmodunk, csak nem emlékszünk rá!
2007. szept. 21. 18:03
Szerintem is minden éjjel álmodunk.Volt egy időszakom,mikor minden reggel emlékeztem rá,hogy mit álmodtam!
2007. szept. 21. 18:01
Amúgy én is rengeteget álmodok - színeseket, történeteket..helyszínek vissza-visszatérnek álmaimban...
2007. szept. 21. 17:59
Szerintem minden éjjel álmodunk, legfeljebb reggel nem emlékszünk az álomképekre..
38. 984ff08d0b (válaszként erre: 37. - Librigabi)
2007. szept. 21. 16:51
Hihi...vagyis vááááááá!!! Ugyanis marha ijesztőőő a dolog számomra, felébredek teljesen és csak pislogok, utána meg mindig meglepődöm, amikor újra képbe kerül az érzékelésem, és rájövök, hogy magam fogom, és én fogom magam...vagy mi :P Teljesen le tudom választani a testem magamról? Nem tudom, de furi :D
37. Librigabi (válaszként erre: 34. - 984ff08d0b)
2007. szept. 21. 16:23
Hát ez tényleg furcsa, ilyet még életembe nem hallottam. Hihetetlen! :-/
36. Rozika80 (válaszként erre: 35. - Badonyimariaeva)
2007. szept. 21. 15:59
én is
2007. szept. 21. 15:56
Én igen.
34. 984ff08d0b (válaszként erre: 33. - Librigabi)
2007. szept. 21. 15:46
Nem hülyítelek, komoly. És furcsán rossz. Néha megijedek, hogy ki ér hozzám? És hogy mit fogok vajon?? Hihi, érdekes ha a párom keze marad ott valahol, az nem zavar, csak magam kergetem az ijedségbe :D
33. Librigabi (válaszként erre: 31. - 984ff08d0b)
2007. szept. 21. 15:33
Ez most komoly, vagy hülyítesz bennünket? :-/
32. eva25
2007. szept. 21. 15:11
nem igazán, amikor nagyon fáradt vagyok, semmit sem álmodok, néha meg mindent össze vissza.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook