Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen webkamerát érdemes vásárolni? fórum

Milyen webkamerát érdemes vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 28. 14:43

Nekem "Logitech" kamerám van.Nem drága és nagyon jó arra,hogy a lakásban képeket készítsünk vele.

Na meg a beszélgetéshez is.

2008. jún. 26. 12:03
nekem Genius márkájú van,nem tudom pontosan mennyi volt,5ezer körül és szerintem nagyon szép képe van...
2008. máj. 13. 10:10
Mi is néztünk a neten mostanába és 5 ezerért már egész jót lehet kapni.
2008. máj. 13. 08:46

szia!

attól függ, mire szeretnéd használni a webkamerát.

szerintem, ha csak barátokkal/családtagokkal folytatott beszélgetésre, és nem olyan fontos, hogy nagyon nagy felbontásban tökéletes képet kapj, akkor egy párezer forintos webkamera is tökéletes lesz, felesleges valami atomdrágát venni, amit úgysem használnál ki.


(nézz körül a neten, vagy a környező számítástechnikai boltokban. mivel a webkamerát nem kell "beszerelni" a gépedbe, hanem csak csatlakoztatot, aztán működik, szóval nem biztos hogy attól kell megvenned, aki amúgy "összerakja" a géped... főleg ha azt mondta, hogy drága lenne... nézz utána az áraknak, ne hagyd hogy kihasználják a tájékozatlanságod, vagy olyat adjanak el neked amire nincs szükséged!)

2008. máj. 13. 08:24
Pontosabban, ami jó, az nyomja meg nagyon a gép árát... bár érdekes, mert én nem mondtam neki, hogy mennyi pénzből hozza ki a gépet.
2008. máj. 13. 08:23
Úgy gondoltam, nincs nagy különbség két webkamera között, de most rakják össze az új gépemet és szerettem volna azt is hozzá. Azt mondta a pasi, hogy az már igen megnyomná az árát.... nem 3-5 ezer Ft között van az ára???
2008. máj. 13. 08:21
Milyen webkamerát érdemes vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook