Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen típusú ruhaszárítót ajánlanátok? fórum

Milyen típusú ruhaszárítót ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. szept. 9. 10:01

Én is olyat választanék, ami ha kell, lakásban kis helyen is elfér. A radiátorra úgyis csak korlátozott mennyiséget tudnál tenni, másrészt eléggé zavaró tud lenni, ha a radiátorokat végig terigetted, és közben egy váratlan vendég érkezik.


Biztosan olyan választanék, amelyik kis helyen elfér, és inkább felfelé magasabb.


[link]

2016. szept. 9. 09:37

[link]


Én most ilyet vettem, igaz nekem van ruhaszárítógépem, így ide csak annyit teregetek amit nem lehet gépben szárítani.

Néztem görgőseket is, de azokat instabilnak találtam. Érdemes drágább de minőségi ruhaszárítót venni, mert sok bosszúságtól megkíméled magad.

2016. szept. 9. 08:59

Ruhaszárítót szeretnék venni, de nem igazán tudom, hogy melyik lenne számunkra a legmegfelelőbb. Annak már utánanéztem, hogy olyat érdemes venni, ami kültéren is alkalmas, így nem rozsdásodik. Nekem a műanyag görgőkkel, talpakkal ellátott változatok szimpatikusabbak, mert úgy gondolom, hogy azok stabilabbak lehetnek, illetve a padlót sem karcolják össze. Mindig szárnyas ruhaszárítónk volt, de szerintem ez talán kevésbé praktikus a nagy helyigénye miatt, így most inkább a torony szárító felé hajlok; viszont ezzel egyáltalán nincs tapasztalatom. Azon is gondolkodtam, hogy télen, amit lehet úgyis radiátorra tennék, hogy gyorsabban száradjon; nyáron meg úgyis a szabadban lenne a szárító, szóval gondolom nem füllednének be a ruhák.

Ami még releváns lehet a kérdésem szempontjából, hogy csak felnőtt ruhák, plédek, stb... lennének a szárítón, azokból is kb. L-es méret, illetve sok ing, hogy ebből a szempontból is szerintetek melyik lenne praktikusabb, illetve milyen típusú?

Illetve a toronyból is a 3 vagy 4 emeletes a jobb/praktikusabb?

2016. szept. 9. 08:50
Milyen típusú ruhaszárítót ajánlanátok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook