Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen természetes anyagok vannak, amivel serkenthetem magam, hogy jobban menjen a tanulás? fórum

Milyen természetes anyagok vannak, amivel serkenthetem magam, hogy jobban menjen a tanulás? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2006. júl. 14. 22:10
A csokoládé is segít!
25. Smithy
2006. júl. 8. 14:34
Ginzeng, nagyon sok tea (zöld), és minden magas GI-vel rendelkező CH. Persze ha nem szabad az ciki. Hajrá!
2006. júl. 7. 23:15
Szia! Állítólag van egy olyan legális gyógyszer, ami serkenti az agyműködést. Ezt a bogyót egyszerűen a gyógyszertárban lehet beszerezni.Fogalmam sincs, hogy mi a neve, de a patikában szerintem megmondják, és ki is szolgálnak vele.Nekem ezt egy ismerősöm mondta.Lehet,hogy kamu volt,lehet,hogy nem...minden esetre egy próbát megér! üdv.: Réka
2006. júl. 5. 08:09
szolocukor es vannak ginkobol nyert vitaminok is
2006. júl. 1. 14:37
Igazán nincs mit és sok sikert:)
21. +Nix+
2006. júl. 1. 08:33

köszi a sok ötletet, ha nme is a memo life, és a rengeteg kávé hatására, de túl vagyok, viszonylag sikeresen a vizsgaidőszakon:)


a speedes , ephedrines dolgot én is hllottam, de ha vmit ,akkor azt nme tenném...sztm aki vizsgára szedi, az úgyse tud majd leállni.


csoki..hát mivel fogyózok, így nme nagyon mehet:)


szóval még egyszer köszi:)

2006. jún. 30. 13:48
Én nem nagyon hiszek az ilyen szerekben . Bár a csokit és a szőlőcukrot elég régóta használják. Inkább ha van lehetőség rá egy kiadós alvás , néha ez többet segitett nekem is .
2006. jún. 29. 23:54

Viccesen hangzik, de az egyetemen sok évfolyamtársam használt vizsgaidőszakban speedet vagy efedrint...

Szánalmas, de igaz

2006. jún. 28. 20:46
Én is ginzenget használtam,na meg csokit a vizsgaidőszakba,és használt.
2006. jún. 28. 11:55
extractiv-ginzenget, koffeint és lecitint tartalmaz. Nekem bejött!
2006. jún. 27. 20:18
Csoki vagy szőlőcukor.
15. Rekus
2006. jún. 26. 11:41

Csoki vagy szőlőcukor jót tesz az agynak. Ébrenmaradáshoz a tanulás alatt kávé, és kóla light, de vizsga előtti nap időben lefeküdni, és aludni.

És vizsga után egy gyógysör:)


Az egyik évfolyamtársam szedett valami menedzser tablettát, és bár segített a tanulásban izületi fájdalmai lettek tőle, ezért inkább abbahagyta.

14. 0201.
2006. jún. 26. 08:41

A legújabb, "állítólag nagyon hatásos" a SuperGreens por, melyet vízbe keverve kell fogyasztani. Most fogom elkezdeni, a barátnőm 2 hete szedi és esküszik rá, hogy csodás. Utána lehet nézni az interneten SUPERGREENS név alatt.

Üdv: mocika3.

13. ilda (válaszként erre: 4. - +Nix+)
2006. jún. 26. 08:38

nekem nem jött be felületes alvást okozott, szedés után fáradtabb lettem mint előtte.

a szójalecitin bevált.

2006. jún. 25. 18:58
Egy szelet csoki.Nekem bejött
2006. jún. 25. 10:41
csokoládé!erre esküszöm
10. mikormarta (válaszként erre: 2. - +Nix+)
2006. jún. 17. 22:21
Szerintem gyógyszert, pirulát semmiképp ne alkalmazz. Abból baj lehet.Légy kipihent, aludj eleget,tervezd meg előre a tanulást, iktass be pihenőket.A szőlőcukor jó az agynak, abból semmi kár nem származhat. Vizsgaidőszakban én csak ennyit alkalmaztam.Na, jó néha egy kis csokit is.
2006. jún. 10. 07:45

Emléxem anyuék anno Lecitint kanalaztak naponta.

Üvegben volt, és fini kakaós lé volt.

De azt hiszem, hogy ebben a formájában már nem lehet kapni, de egy gyógyszertáros biztos tud segíteni.

8. kszisz (válaszként erre: 6. - Zoja)
2006. jún. 9. 20:12
én is a ginseng tartalmú bogyókról hallottam csupa jó véleményt, gondoltam akkor kipróbálom. Hát, nálam nem vált be :-( Bevettem a bogyót kólával, ittam kávét nem is keveset és fél mondat után úgy elaludtam a könyv felett hogy csak na :-) Ebből is látszik nem vagyunk egyformák.
2006. máj. 27. 13:54

vettem végül memo life-ot, és 5ös letta vizsgám:D:D:D

bár lehet, hogy inkább azon múlott, hogy több időt fektettem bele...

6. zoja (válaszként erre: 2. - +Nix+)
2006. máj. 16. 21:49
Anyósom és a nagynénim szerint is a ginko tartalmú készítmények nagyon jók,bár lehet hogy nem azonnali hatásúak.A nagynéni szerint ha szedi vág az agya.Az flp- nek van ijen készítménye,de biztos,hogy dm-ben, gyógynövény szaküzletekben is kaphatók.
2006. máj. 16. 14:42

Hááát, nem tudom, nem egészen ugyanaz a történet: a kisfiam most hét éves, és neki a neurológusunk MagneB6-ot javasolt. Rendkívül magas a srácnak az IQ-ja, csak eléggé szétszórt, olyan igazi "professzor" típus... :-)

Minden nap következetesen beveszi, és úgy látom, valóban jó. Figyelmesebb, terhelhetőbb, bár az utóbbival eddig sem volt igazán gond, szerintem mindent összevetve jó. Időnként elgondolkozom, hogy talán nekem is kellene szednem... :-)

2006. máj. 8. 17:23

a memolife-ot én is néztem, hogy esélyes. de ha segített, akkor lehet beruházok rá:)


köszi a választ!

3. Brigitte (válaszként erre: 2. - +Nix+)
2006. máj. 8. 10:35
Annakidején Memolife-ot szedtem és Light Colát ittam. Nekem bejött.
2006. máj. 7. 16:47

sziasztok!


tudtok vmi természetes anyagot, amivel serkenthetem magam, hogy jobban menjen a tanulás?

régebben szedtem szójalecitint, hát, nme sokat vettem észre. de msot kéne vmi kis segítség:)

pl dmben nagyon sokfélét láttam, de fogalmam sincs, hogy mit is kéne.

várom az ötleteket, ki mit használ, vagy ismer:)

2006. máj. 7. 16:46
agyserkentés vizsgaidőszakban
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook