Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatotok van az Ayres terápiáról? fórum

Milyen tapasztalatotok van az Ayres terápiáról? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 3. 11:45
Szia!Az én kisfiaim még ovisként jártak, 1 évig.Nálunk bal-jobb oldal keverése és nagymozgásokkal volt probléma.Nagyon szerették a fiúk, várták mikor megyünk, nagyon jó játékos torna féle.Bátran vidd,szeretni fogja, nekünk nagyon sokat segített:)
3. katie_rose (válaszként erre: 2. - Dina32)
2012. okt. 2. 16:51

Az egész nagyon játékos. Olyan,mint ha valami játszóházba csöppennétek! A gyerkőcnek sem kell feltétlenül mondani,hogy ez valójában terápia,mert valószínűleg neki fel sem fog tűnni.

Én egyébként nagyon hatásosnak tartom! (szomatopedagógusként tanultam róla és voltam ilyen gyakorlaton, láttam élőben is :) )

2012. okt. 2. 16:47
A kislányomat a nevelési tanácsadóba kell vinni ayres terápiára.Keresztdominencia miatt.Mik a tapasztalataitok a terápiáról?Mennyire hatásos?Milyen tornafeladatok vannak?hogy kell elképzelni egy ilyen foglalkozást?Aki bármit tud róla kérem jelezze.
2012. okt. 2. 16:43
Anyukák!Milyen tapasztalatotok van az ayres terápiáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook