Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen stílusú volt az esküvői ruhád? Vagy majdan milyet szeretnél? fórum

Milyen stílusú volt az esküvői ruhád? Vagy majdan milyet szeretnél? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. aug. 22. 18:00
Valami romantikus darabot szerenék...
2007. aug. 4. 16:31

Én 2003ban viseltem egy 2003as HÉJA modellt.

Rengeteget keresgéltem előtte, de a sok szépség közt mégsem találtam meg a legszebbet, csupán az utolsó szalonban.

Végül időhiányban nem mentem végleges ruhapróbára,(tanuljatok a hibámból....) így 2-3számmal lógott és húztam magam után.

Táncos ruhát kötelezően adott mellé, hisz féltette a ruhát,-az viszont pont rám illett.

csodanap volt az, királynőnek éreztem magam, eztán csak a gyerekek születése múlta az esküvőt felül.

2007. aug. 4. 16:23
Nekem fehér volt, abroncsos, az alja sima, nem fidres-fodros. A felső része gyöngyökkel volt kirakva, ujjatlan volt. Derékig érő fehér fátyol volt hozzá, és kesztyű, de nem ujjas, hanem a középső ujjra kellett csak felhúzni. Ez jó volt mert nagyon meleg volt az esküvőnkön :))
2007. júl. 14. 20:13
Az én ruhám fehér volt, mini, a hátamon teljesen kivágott. Kölcsönöztem, de az igényeim szerint átszabták. Az volt az álmom, hogy ilyen ruhába menjek férjhez. Sikerült. Szerintem nincs szebb ruha attól. Nekem.
14. RLindi
2007. jún. 26. 13:00

Nekem is fehér volt a ruhám,uszályos,abroncsos,fátyollal.Igazi királylányos ruha imádtam.A felső részét swarowski kristályok diszitették.

Nagyon sokat próbáltam én is,de a stilust illetőleg ez volt a határozott eéképzelésem.

Szépnek találtam az A vonalúakat is,de szetm azt egy alkalomra is fel lehet venni,bál,opera stb.ilyet meg csak egyszer (jó esetben):-)

2007. jún. 26. 12:52

Nekem fehér nagy ruhám volt hatalmas uszállyal mert arra vágytam, popsin szép masni, olyan régi úrilányos, de arról álmodtam mindig :)

Nem bántam még, és mindenkinek nagyon tetszett :D


Bár minden stílusból azért egyet-egyet tudtam volna választani (hihi)

12. contu
2007. jún. 26. 12:46
Nekem hófehér A-vonalú ruhám volt ezüst díszítéssel. Ujjatlan volt. Fátylat nem viseltem, csak néhány apró virágdíszt a feltűzött hajamban.
11. Orsy27
2007. jún. 26. 12:43

Én kb. 15 ruhát próbáltam fel a kölcsönzőben, és egyre nehezbben tudtam dönteni, végül, nagy nehezen, de sikerült! A ruhám 2 részes, fehér, a felső részén kicsi kristályok díszelegnek, na nem túl feltűnően, csak szelíden, az alja pedig kicsi abroncsos, egyszínű fehér, a legalján ugyanolyan kristálycsíkkal, mint a tetején! Szerintem egyszerű, de nagyszerű lesz benne kimondani az igent! :)

( Divat mostanában a capuucino-szín, hát nem is tudom... Szerintetek? Szerintem nem esküvőre való.)

10. f124753f33 (válaszként erre: 9. - Venes)
2007. jún. 7. 12:22
Igazad van, de azért ez mégiscsak egy gyönyörű nap, és jobb érzés ha lyan ruhában vagy, amilyenről álmodtál, nem? :)
2007. jún. 5. 06:57

Fehéret. Ujjatlant, talán valamilyen fűzöset, persze a fűző része hátul legyen.

Ne legyen olyan nagy abroncsos, hanem csak A alakú szoknya legyen hozzá.


Másik változat, ami nekem nagyon, de nagyon tetszik, azok a reneszánsz stílusú, szabású ruhák.


(Nem is nagyon akarok esküvőt egyébént, ha így jól bele gondolok. nem ezen múlik a boldogság és nagyon sok pénz kidobásával jár...Annyira anyagias ez a világ és mindig csak elvásárokat állítanak fel az emberek, az egész társadalom...:/)

2007. jún. 5. 05:45

Nekem a hagyományosnak mondható bugyos rövid újjú, abroncsos, kölcsönzőből való természetesen, fehér színű eskövői ruhám volt.

Régebben mikor még terveztem csak akkor egy A vonalú, selyemből készült, különösebb díszítések nélküli, ujjatlan, felül testhez símuló ruha volt az álmom, de ezt a 8. hónapban lévő kismamaságom miatt el kellett felejtenem.

Ettől függetlenül, vagy épp pont ezért, jó volt és szép volt az esküvőnk.( Csak esküvő, ebéd összesen 6 fő. )

2007. jún. 4. 23:40
Egyszerű fehér, előtte a sógornőm viselte, tőle kértem kölcsön. Szerintem nem a felhajtás meg az abroncs a lényeg...ja, amúgy még együtt vagyunk...25 éve már...
2007. jún. 4. 06:20

Nekem kalsszikus fehér nagy abroncsos, hosszú fátyollal volt a rucim. Akkor nem bántam meg (7 éve), de ma már nem tetszene. Ahogy nézem a videót és a képeket olyan idétlennek néz ki, pedig tényleg szép vol:)

Ma már én sem tudnék dönteni könnyen (akkos sem tudtam kb. 35 kölcsönzőben voltunk). Annyi biztos, hogy nagy abroncsos lenne megint, de a színe az ekrütől a bordóig minden lehetne, csak királykék nem:))))

2007. máj. 30. 01:25
Mivel a fiam 1 éves elmúlt, mikor összeházasodtunk, úgy gondoltam "idétlrn" lenne fehérben férjhez mennem:)) Ezért nekem nem volt a szó klasszikus értelmében menyasszonyi ruhám. Varrattam egy szoknyát-mellénnyel, olyan őszies hatása volt, fehér blúzzal azt húztam fel.
2007. máj. 29. 23:06
:)
2007. máj. 29. 22:52
az én esetleges esküvőm még távoli, akár Mekka,de ha tehetném, minimum 10X mennék férjhez(ugyanahhoz) 10féle ruhában:)csak dönteni ne kelljen:)
2007. máj. 29. 22:41

Szeptember.

És még nagyon variálok. Nagyon szeretnék bordót, gyűrt szoknyával, és tölcsér ujjú csipkeboleróval. Abroncsot pedig nagyon nem...az egy középkori kínzóeszköz szerintem. :D

2007. máj. 29. 22:40
Nagyon érdekel ki, milyen ruhában esküdött. Valamint hol készült a ruha, esetleg kölcsönöztétek? Ha csak a jövőben kerül sor a nagy eseményre, milyen ruhát szeretnél, mi az elképzelésed?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook