Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen stílusú volt az esküvői ruhád? Vagy majdan milyet szeretnél? fórum

Milyen stílusú volt az esküvői ruhád? Vagy majdan milyet szeretnél? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 17. 13:28
Nekem àlmom volt egy igazi hercegnö -ruha,de szerintem a kösztüm marad,mivel màr a baba uton van,és utolso percekre hagytunk mindent..
47. K.né
2008. szept. 16. 21:01
Hófehér, abroncsos, vállat szabadon hagyó, apró gyöngyökkel díszített. Volt hozzá kesztyű és fátyol is.
2008. szept. 15. 11:28
Először hófehér vállpántos ruhám volt.Most nem fehéret választottam hanem ekrű szinűt és fátylam se lesz.A ruhának külön van a szoknya és a felső része,vállpánt nélküli.Nem kimondottam őszi ruha,de majd veszek hozzá egy bolerót ami melegebb kicsit.Szerintem gyönyörű a ruha,a párommal együtt választottuk.
45. Sirga
2008. szept. 10. 09:40
Klasszikus fazonú, abroncsos, hófehér ruhám volt. Gyönyörű! :)
2008. szept. 5. 13:12
En nem ragaszkodnek a feher ruhahoz, de anyam ramparancsolt... Amugy csak semmi abroncs meg fodor, egyszeru ruha ami takar ott, ahol kell, fatyol nelkul. Mellesleg nekem semmi olyan nem all jol, ami vallpantos, vagy mell felett er csak. Remelem talalok majd valami szepet.
2008. ápr. 3. 11:57
Nekem szalagavatón volt gyönyörűszép ruhám (mert esküvőnél még nem tartok :)). Fehér volt, szaténos fénnyel, 2 részes, pánt nélküli. Volt benne egy kis törtfehér-világosbarnás berakás, az alső rész egyik oldalán, végig, és a felső rész tetején és alján, és csak ezeken a részein volt vékony gyöngyhímzés- álomszép volt!!! Ilyenben szeretnék (egyszer) férjhez menni!!!
2007. dec. 10. 22:05
Nem az én ruhám volt, de nagyon szép- aranybarna szatén kétrészes, teljesen sima, hátul fűzős, keskeny pánttal, hozzá aranybarna szőrmestóla.
2007. nov. 17. 21:07
Hosszú, fehér, nagyon egyszerű, kicsit romantikus stílusú - semmi abroncs, csipke csak kis fodor a ruha alján és a ujján... Egy egyszerű apró "vadvirág" koszorú a hajban...
2007. nov. 15. 02:40

Engem meg nem kertek meg. De azert mar kigondoltam, hogy csak ketten leszunk, es 2 utonjarot felkerek majd tanuskodni :)

Egyszeru, feher ruhat szeretnek, cipo nelkul, vagy esetleg az lehet kek.

39. Bcicus
2007. nov. 14. 23:41
Én nem akartam nagy esküvői ruhát (most sem akarok), gondoltam jó lesz nekem valami nadrág kosztüm. De a párom köti az ebet a karóhoz. Engem meg a szokásos esküvői rucihoz. Végül is abban maradtunk, hogy nem kell habos babos abroncsos, de hosszú fehér kell legyen. Úgyhogy egy egyszerű hoszszú fehér rucit fogok csináltatni nyakba kötőset mélyen dekoltáltat. Ha már muszáj legalább szexi legyen.
2007. nov. 14. 23:19
nem éreztem benne jól magam. abroncsos szoknya, habos újj.
37. Nikice
2007. nov. 14. 18:41
Rengeteg katalógust nézegettem végig, a ruhán semmiképp sem szerettem volna spórolni. Körbejártam a szalonokat, és rettenetesen élveztem a sok szép ruhát. És akkor rákadtam az "enyémre". Belebújtam, és azt mondtam, ez az. Utána akárhányat vettem fel, már mindegyiket ahhoz hasonlítottam. Viszonylag egyszerű, A vonalú, hófehér (szűz a horoszkópom, szóba sem jöhetett volna más árnyalat). Nem túl egyszerű, nem habos babos, szolidnak mondanám, egyrészes, stólával, uszállyal. Én istenien éreztem magam benne.
2007. nov. 13. 20:47

Én nem álmodoztam arról,hogy milyen legyen,mert alacsony vagyok és dundika.De találtam olyant ami mindenkinek tetszett,nem választattam nagyon habosat,mert a férjem pár centivel alacsonyabb,mint én és etünt volna egy terebályes ruha mellett.

Egyszerü és szép volt,béreltem,de elég borsós volt az ára,mert valami osztrák kollekcióból volt,neve is van:Loretta.

Különben az adatlapomon meg lehet kukkintani.....

35. mongi (válaszként erre: 34. - Mongi)
2007. okt. 12. 23:06
Ja,és még annyi,hogy sosem álmodoztam arról,hogy milyen lesz a menyasszonyi ruhám stb.,úgyhogy nem bánt a dolog,hogy így alakult,ahogy.:)))Sőt!!!
34. mongi
2007. okt. 12. 23:05
13-14 hetes terhes voltam,szűk családi esküvő,fehér gyönyörű kosztümben.Rá másfél évre lett megtartva az egyházi,ahol,bordó elegáns ruha volt rajtam.
33. heni76
2007. okt. 3. 19:53
18 hetes terhes voltam amikor volt az esküvőnk ezért fehér nadrágkösztümöm volt!Persze az álmom egy gyönyörű fehér menyasszonyiruha (de arról már lemaradtam)!!Azért így is szép volt minden!
2007. szept. 21. 22:04
elegans, egyedi tervezesu es ekru szinu, ugyanolyan arnyalatu kiegeszitokkel
2007. szept. 20. 16:32
Nekem klasszikus ruhám volt. Fehér szatén, nem sárgás tónussal, hanem kékessel, kövekkel díszítve, semmi fodor és csicsa. Egyszerű, de elegáns. Bár nem volt divat, de ragaszkodtam a fehér hosszú fátyolhoz és a fehér virágcsokorhoz. Nekem nagyon tetszenek az uszályos ruhák is.
30. Jenka
2007. szept. 20. 16:24

Sziasztok!

Eléggé vegyes vélemények vannak!:)

Bár sztem ez úgy van mint a gyerekekkel...Mindenkinek a sajátja a legszebb!:)

Ez így is van rendjén!!!

Én nagyon szeretnék színes ruhát(na nem papagájszerkót!),de egy bézs alapon sötétbarna mintás szolíd abroncsos,vállat szabadonhagyó ruhát KUTATOK!

SEGÍTSETEK!!!

Hol érdemes megnéznem??

Előre is köszi!

29. Donyta
2007. szept. 10. 09:21
Francia, hosszú fehér, fodros csipke, szép. A fátylam 3 soros volt, gyöngykoronával, és ametiszt-el díszítve.
2007. szept. 9. 18:43
farmer ruhában voltam.
27. szika (válaszként erre: 23. - 8b68ade120)
2007. szept. 9. 18:36

:) Az voltam....de minden fantasztikusan sikerült. És tényleg gyönyörű volt...én is az voltam..pedig nem hittem, hogy valaha is tetszhetek magamnak egy képen..de most tényleg szép voltam :)))


Én sem tudtam, hogy nem divat a fehér. :) Biztosan csodaszép voltál abban a ruhában. Tettem fel képet az enyémről :)

2007. szept. 7. 14:48
Hagyományos abroncsos,fehér selyem.Magasnyakú,hosszuujjú,de az ujjak,és a melltől felfelé lévő rész átlátszó anyagból készült,telehimezve fehér selyemszállal varrt rózsákkal.Fátylat nem viseltem,a csokrommal megegyező szinü rózsabimbó volt a hajamba tüzve.
2007. szept. 7. 14:20

Mikor az esküvőnk volt már 8 hónapos terhes voltam így varrattunk egy igen szép nadrág kosztümöt... (bár nem nagyon tudtam nem gurulni abban sem :) )

Majd ha lesz templomi egy "igazi" lesz - szép fehér, habos-babos :)

2007. szept. 7. 13:38
Én azt gondoltam,legyen valami egyszerű...Aztán mikor próbálgattam,rájöttem:a legszebb napomon olyan akarok lenni,mint egy királynő! Mélyen dekoltált,gyöngyös,abroncsos,3 méteres uszállyal,amit 2 lány és egy kisfiú vitt.Vállig érő egyszerű fátyollal,apró virágokkal a kontyomban.Nem bántam meg.
23. 8b68ade120 (válaszként erre: 21. - Szika)
2007. aug. 24. 14:12

Szia! Gratulalok! Akkor mar biztos kello keppen ideges vagy.

De olyan szep nap, hogy kar lenne kihagyni. En, ha tehetnem, megegyszer ujra vegigcsinalnam az eskuvom napjat. Az enyem mar egy eve volt.

De nekem nem divatbol volt arany szinu ruham. Nem is tudtam, h most nem divat a feher. Csak ugy setaltam es meglattam a ruhamat. MEgtetszett es megvettem. Pedig meg nem is akartam eskuvoi ruhat venni. Meglatni es megszeretni volt egybol. Meg nekunk egy hetfoi napon delutan volt es utanna nem volt nagy vendegseg. Csak 40-en voltunk. Gondoltam, ide jo a nem feher ruha is.

2007. aug. 24. 13:35
Az enyémet most varrják. Olyan lesz, mint a Zorró plakátján Catherine Zeta Jones-nak. 2. esküvő, 6 résztvevővel, már nemhiszem, hogy ildomos lett volna a fehér.
21. szika (válaszként erre: 11. - Orsy27)
2007. aug. 24. 12:54

Hát én sem tudom. A mogyoró/karamell árnyalatot nem divatból választottam. Sosem akartam fehér ruhát. És mivel 6 éve együtt vagyunk, 4 éve együtt élünk, így márcsak a jelentése miatt is képmutatásnak érezném. Már ha a bírálatnál tartunk.

Ennek ellenére gyönyörűeka fehér ruhák is..és minden menyasszonyi ruha csodaszép. :)) És persze mindenkinek az a legszebb, amit ő viselt.

Szombaton férjhez megyek..és felteszem utána a képet...szerintem gyönyörű az a ruha. Nekem varrták a saját ötleteim alapján..szerintem messze ez a legjobb,, amit a keresgélés alatt próbáltam. :)))

2007. aug. 23. 16:37
Aki kíváncsi az oldalamon megnézheti...
2007. aug. 22. 18:05

En vettem. Pesten egy nagy bevasarlokozpontban levo eselyiruha boltban. Nem emlekszem pontosan, de kb. 35ezer Ft volt. Ket reszes. Egybe pantos "A" vonalu hatul fuzos ruha es hozza egy kis bolero. Aranyszinu. Fenn van a kepeim kozott is.

Meglattam es megszerettem. Seta kozben talaltam meg es nem is keresgeltem. Bar azota nem volt alkalmam hova felvenni, de orulok, h a sajatom. Mindig eszembe jut, ha kinyitom a szekrenyt. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook