Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen oka lehet, hogy egy férfi hetekig csapja a szelet, utána meg sunyin próbál lerázni? fórum

Milyen oka lehet, hogy egy férfi hetekig csapja a szelet, utána meg sunyin próbál lerázni? (beszélgetős fórum)


79. Rida80 (válaszként erre: 78. - Massalhangzo)
2016. dec. 9. 15:41
De én voltam ott, és láttam nagyon jól, mit miért csinált. Felismeri azt az ember, ha útban van.
78. massalhangzo (válaszként erre: 72. - Rida80)
2016. dec. 9. 15:39

szerintem itt nem a pasi volt sunyi vagy hasonlo, hanem te huztad fel magad a semmire


gondolj mar bele, megis ha valakivel megbeszeled, hogy hazavisz, de o ora vegen beszelget valakivel, te varsz egy darabig, majd elhuzol sertodotten, o ir neked, hogy megkapta a penzt, koszi, es miert nem vartad meg, hazavitt volna, abbol az jon le, hogy ez egy szemet pasi, aki ki tudja, milyen okbol, odacsalt az edzesere (gondolom, nem az 500 ft hatalmas osszeg miatt), majd karorvend magaban, hogy atcseszett, hogy megse vitt haza?


kicsit tulerzekenykedted ezt, szerintem ne duhongjel rajta, nincs okod

77. c601b1f339 (válaszként erre: 74. - Bichter1)
2016. dec. 9. 15:35
Igazad van, persze a másik felet is meg kellene hallgatni, erre nem sok esélyt látok, de "hozott" anyagból inkább csak okoskodni lehet :)
76. Bichter1 (válaszként erre: 55. - VuvuzELLA)
2016. dec. 9. 15:34
De ez mitől esik "szarul"? :D :D
75. Bichter1 (válaszként erre: 69. - Rida80)
2016. dec. 9. 15:32
Ennyi és kész a történet.
74. Bichter1 (válaszként erre: 51. - Rida80)
2016. dec. 9. 15:32

Kívülről itt szerinted mit látni? Csak annyi az info, amennyit leírsz :D

Ez alapján kár bárkit is lehúzni a sárgaföldig, csak részigazság és nem teljes.

73. Rida80 (válaszként erre: 71. - Massalhangzo)
2016. dec. 9. 15:31
És sztem utólag is csak azért írta, hogy mossa a kezeit.
72. Rida80 (válaszként erre: 71. - Massalhangzo)
2016. dec. 9. 15:30
Persze, meg volt beszélve napközben, hogy elvisz haza. A gond az, hogy egész végig leszart, és az óra után is nagyon-nagyon látványosan húzta az időt. Erre mondtam, hogy biztosan elvitt volna, ha kivárom a sorom, és emiatt nem is számonkérhető, de teljesen úgy éreztem, hogy hülyét akar csinálni belőlem, és direkt húzza az időt, hogy vegyem már észre magam. Nagyon sokáig beszélt a többi nővel, legalább 20 percig, amit én végigasszisztáltam kabátban! Annyit nem szólt oda, hogy még pár perc, stb. Mindenáron pedig nem kell hazavinnie senkinek.
71. massalhangzo (válaszként erre: 69. - Rida80)
2016. dec. 9. 15:26
akkor viszont lehet, te kombinaltad tul, es jatszottad a sertodottet :D lehet, csak siman beszelt valakivel, es ha megvarod vagy rakerdezel, elvitt volna. kulonben nem mondana utolag, nem is irt volna
70. massalhangzo (válaszként erre: 68. - Rida80)
2016. dec. 9. 15:25

nem akarnek gonodszkodni, de mashonnan hogy mesz haza? mindig kiser valaki?


elhiszem, hogy bosszant, hogy a pasirol azt hitted, amit, de kar rajta ragodni. lehet, hogy kozben masik nocivel kozeledtek. hacsak nem arrol volt szo, hogy megbeszeltetek, X napon mesz edzeni hozza, es o hazavisz, akkor nem igert semmi konkretat. megse varhat rad esetleg meg tobb hetig, hatha te egyszer elmesz. az meg hulyen jonne ki, ha valakivel elindult flortje, barmi, es kozben teged hurcolaszna haza

69. Rida80
2016. dec. 9. 15:23
Az a fejlemény, hogy megírta, hogy megkapta a pénzt, és kérdezte, hogy ennyire siettem, de hát ő elvitt volna! Írtam neki, hogy köszönöm, de jó volt ez így... A válasza az, hogy jól van!.....
68. Rida80 (válaszként erre: 62. - E36c6ad80e)
2016. dec. 9. 15:17
És pont ő mondta, nem is nekem, hanem a kolleganőmnek, hogy el tudja képzelni, hogy mennyire nem merek hazamenni, olyan kietlen részen lakom (erdő mellett), ezért aztán ő mindig haza fog vinni.
67. Rida80 (válaszként erre: 64. - C601b1f339)
2016. dec. 9. 15:15
Sztem is. Nem nagy dolgokra gondolok, hisz semmi sem volt köztünk, de ha időközben így változtak a dolgok és a háta közepére se kívánja az egész hazavitelt, akkor mondja azt.
66. andi6020 (válaszként erre: 1. - Rida80)
2016. dec. 9. 15:15

Valószínűleg kinézi belőled, hogy hazatalálsz.

Vagy ez meredek gondolat?

65. Rida80 (válaszként erre: 61. - E36c6ad80e)
2016. dec. 9. 15:13
Így van. De tudod a gond ott van, hogy nem számonkérhető, mert ő takarózhat azzal, hogy ő elvitt volna, és biztos, hogy így lett volna, ha kellően türelmes vagyok és úgy teszek, mint aki nem veszi magát észre és kivárom, míg minden liba szépen hazamegy és végre akkor most már én jövök és mehetünk haza. De hát nem ilyen vagyok.
64. c601b1f339 (válaszként erre: 55. - VuvuzELLA)
2016. dec. 9. 15:13
Egyetértek, ezek rosszul eső dolgok, és olyan érzelmek vannak benne a kérdező részéről, amit egy kívülálló nem tud érzékelni, átérezni, könnyen adhat az ember lelketlen tanácsot. Mindentől függetlenül a srác unintelligens módon vált érdektelenné, megérdemelt volna a kérdező legalább annyit, hogy bocs, de hagyjuk vagy folytassuk vagy mittudomén...
63. e36c6ad80e (válaszként erre: 59. - Rida80)
2016. dec. 9. 15:12
Nem lenne érdemes számon kérni, hagyd a fenébe.
2016. dec. 9. 15:11
Laktam olyan faluban, ahova nem mertem volna haza menni egyedül nem hogy este 8 után, de hétvégén és a segélyek osztásakor már délután kettőtől sem. Ne ígérjen olyat, amit nem tart be, mert bármilyen bagatell dolognak is hangzik, lehet, hogy a másiknak valamilyen általunk nem ismert ok miatt nagyon fontos. Vagy merjen odamenni lemondani, ha úgy alakult.
61. e36c6ad80e (válaszként erre: 56. - Rida80)
2016. dec. 9. 15:09
Ezt én is sunyiságnak gondolom, mert milyen "férfi" már az, aki beígéri a nőnek, hogy hazaviszi, és előtte valahogy nem közli vele, hogy csak akkor indulj el, ha haza tudsz menni egyedül, mert nem számíthatsz rám. És ne ott mondja, amikor elmentél és már késő, úgyis haza kell menned valahogy, hanem előtte. De alap, hogy makkanjon egyet, nyögje ki, hogy nem visz haza. Ezek után remélhetőleg nem kellene neked az edzőke, akkor sem, ha nyomulna. Milyen pasi az, aki nem meri megmondani a nőnek, hogy mégsem, bocs és kész. Csak hogy nem visz el. Gyáva.
60. massalhangzo (válaszként erre: 39. - Rida80)
2016. dec. 9. 15:08

de ha szerinted nem randira hivott, hanem csak az orajara, akkor szinten miert sunyi? ne haragudj, de felnott ember vagy, valoszinuleg mas is jar az orajara, aki haza tud menni egyedul. kiveve ha tizeneves vagy, akit felteni kell


most az a problemad, hogy odacsalt az edzesere, ahonnan te felsz egyedul hazamenni? mert nekem ugy tunt, az a problemad, hogy abban remenykedtel, akar toled valamit, tetszel neki es utana eszre sem vett

59. Rida80
2016. dec. 9. 15:02
És az a baj, hogy mivel ilyen sunyin intézett mindent, még számon se lehet kérni.
58. Rida80 (válaszként erre: 55. - VuvuzELLA)
2016. dec. 9. 15:01
Így van! Köszönöm!
57. vacsa (válaszként erre: 44. - 12d083b51b)
2016. dec. 9. 15:00
ez mekkora baromság. Már bocs.
56. Rida80 (válaszként erre: 54. - E36c6ad80e)
2016. dec. 9. 15:00
És nem történt semmi olyan, amiből azt gondolhatná, hogy nem jött be nekem. Sőt, mindig nagyon kedves, mosolygós voltam vele. Amikor megdicsérte a szoknyám, mindig igyekeztem szoknyában mutatkozni előtte. Attól kattantam be veszettül, hogy amikor ment ez a huzavona, hogy menjek-ne menjek az órájára, tudta nagyon jól, hogy két dologtól félek, hogy teljesen egyedül leszek ott, mert nem ismerek senkit, másrészt meg az egyedül való hazaúttól este 8-kor. Sunyinak azért gondolom, mert nem volt egyenes, amikor úgymond odacsalt, aztán jól egyedül hagyott, majd a végén látványosan húzta az időt, hogy hátha észreveszem magam és elhúzok egyedül.
55. VuvuzELLA (válaszként erre: 53. - C73db520ef)
2016. dec. 9. 14:58

Ne zrikálj pliz. 2 nap óta ami elromolhat el is romlik. Legalább virtuálisan had pocskondiázzak már egy ismeretlen férfit. :D egyébként nem rosszindulatbol mondtam amit mondtam. Ezek a dolgok igenis rosszul tudnak esni a másik nemnek. Lehet, hogy a kérdező régóta egyedül van és most látott vlmit ebben a sracban. Azt hitte, hogy jól fognak alakulni a dolgok, de csúnyán le lett pattintva.

Értem én, hogy a pasi nem tett ígéretet, de az ilyen akkor is szarul esik.

54. e36c6ad80e (válaszként erre: 48. - Rida80)
2016. dec. 9. 14:56
Ok. Biztos, hogy akart valamit, de ha nem jön össze a dolog, száll egyik virágról a másikra. És mindezt teszi pillanatok alatt. Ami nem baj, csak az, hogy utána azzal, akire egyértelműen ráhajtott, miért kerüli látványosan, ez az ami gáz. Nem túl intelligens ez a reakciója.
53. c73db520ef (válaszként erre: 50. - VuvuzELLA)
2016. dec. 9. 14:52
arad beloled a joindulat
52. Rida80 (válaszként erre: 50. - VuvuzELLA)
2016. dec. 9. 14:51
Így van, lehetséges, hogy mégis igaz a pletyka, és az egyik ott dolgozó lányával kavar. Így pedig aztán hamar kiderülnek a turpisságai. Én abszolút kedvesen és mosolygósan köszöntem el tőle az óráját követően is, holott belül nagyon mérges voltam.
51. Rida80 (válaszként erre: 49. - Bichter1)
2016. dec. 9. 14:49
Nyilván nem lehet, de kívülről sokszor könnyebb látni dolgokat, mint belülről, amikor mindenbe mindent belemagyaráz az ember.
2016. dec. 9. 14:48

Nyugodtan húzd csak le! Ez nem minősít téged. Az, hogy felismerted, hogy görény módra viselkedik. És még te érezd magad szarul? Ha-ha.

Röviden az a helyzet, hogy egy pasi uzengetett neked össze vissza meg egyszer tette vette magát neked, aztán meg hirtelen már le se toj.

Velem akkor fordult elő ilyesmi, ha egy régi szerelem bukkant fel, illetve egy új.

Esetleg otthon mégis várja valaki, és most kiderültek az aljasságai, ezért próbál lapitani, mint szar a fűben.

Ne viselkedj vele sehogy, ezzel csak növeled az egojat. Nézz át rajta és kész.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook