Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen oka lehet, hogy egy férfi hetekig csapja a szelet, utána meg sunyin próbál lerázni? fórum

Milyen oka lehet, hogy egy férfi hetekig csapja a szelet, utána meg sunyin próbál lerázni? (beszélgetős fórum)


139. Rida80 (válaszként erre: 137. - Bichter1)
2016. dec. 10. 12:06
Ez most történt igen, nem taliztam vele azóta. De azt borítékolom, hogy pont úgy fog viselkedni, ahogy vázolod. És az is tény, hogy nem szeretem az ilyesmit, ha letojnak.
138. c73db520ef (válaszként erre: 135. - Rida80)
2016. dec. 10. 11:57
Ez a tipikus nesze-semmi-fogd-meg-jol.
137. Bichter1 (válaszként erre: 135. - Rida80)
2016. dec. 10. 11:50

..ez most történt ugye a hétvégén (pénteken?) vagy korábban? Csak azért kérdezem, hogy azóta találkoztatok-e bent a munkahelyeden?

Ha igen, láttál rajta valami szokatlant? Nem úgy viselkedik mint szokott, zavart és kerüli a tekinteted?


...én tovább lépnék és nem bolygatnám a dolgot. Hisz nem történt semmi megmagyarázni való és azt gondolom (úgy érzem), hogy nem is szeretnél vele szorosabb kapcsolatba kerülni. Nem igazán tudnád elviselni ha nem te kerülnél nála a középpontba.. nyakörves pali lenne :D :D

136. Bichter1 (válaszként erre: 131. - E36c6ad80e)
2016. dec. 10. 11:44
Köszi, én is így gondoltam volna, ahogy leírtad :)
135. Rida80 (válaszként erre: 134. - E36c6ad80e)
2016. dec. 10. 10:04

Nem tudom, hogy haragszom-e vagy van-e értelme játszani a sértődöttet, végül is ez egy közös mhely, ha úgy vesszük, amit nem lenne jó megmérgezni.

Szerintetek van értelme tisztázni vele vmilyen szinten a helyzetet, legalább annyit mondani, hogy ne kerüljük egymást, ha nem muszáj, ez így alakult és kész?

134. e36c6ad80e (válaszként erre: 133. - Rida80)
2016. dec. 10. 09:32

Az, hogy odalépsz, és megkérdezed, bocsi, akkor megyünk, vagy nem tudsz jönni? Az nem sürgetés, az egy talpraesett reakció.


Ha a munkahelyen találkoztatok, akkor ha tényleg akarna valamit, ezerszer bepróbálkozott volna. Ha csak nem egy hatalmas balfék (olyan is van.)De akkor meg ha annyira de annyira meg vagyok érte pusztulva, én kezdeményezek (bár nekem balfék nem kell.)


Otthagyott, otthagyott. Hazaértél? Igen. Mit agyalsz még rajta? Tudod, hogy nem visz haza, vagy nem mész edzésre, ha ha mész, akkor elintézed a hazautat máshogy.


Ha ennyire pipa vagy rá, ne is köszönj neki.

133. Rida80 (válaszként erre: 131. - E36c6ad80e)
2016. dec. 10. 09:25

De ha láttam, hogy másokkal beszélget, nem fogom sürgetni. Nyilván tudom, hogy ő teszi a szívességet, ezért vmennyi várakozás belefér. De a látványos időhúzás már nem. Ezt a hazavitelt egyébként a hozzászólók is felfújják, nem feltétlen csak ez volt a bajom, hanem hogy nagyon látványosan úgy tett végig, mintha ott se lennék.

Ilyen pedig nem történt, hogy hetekig felé sem néztem, csak az órájára nem mentem, de a mhelyen találkoztunk, beszéltünk is, ugye többször chateltünk, amit volt, hogy én kezdeményeztem, azt pedig tudta, hogy csakis azért nem megyek az órájára, mert egyedül nem szeretnék. Ezért volt tőle nagyon ronda, hogy otthagyott tök egyedül egy közös helyiségben pl.

132. c73db520ef (válaszként erre: 131. - E36c6ad80e)
2016. dec. 10. 09:21

Senki nem volt a helyzet magaslatan.

Bena volt mindketto.

131. e36c6ad80e (válaszként erre: 128. - Rida80)
2016. dec. 10. 09:13

Nem kellett volna 20 percet kabátban várni, az elég szerencsétlen ebben a helyzetben. Egy percet sem kellett volna várni. Ez az egész helyzet nagyon fel van fújva, bolhából elefánt.

Ha valaki megígéri, hazavisz, edzés után odamegyek, hogy indulunk-e, ha pedig azt mondja, hogy nem, akkor elköszönök és elindulok egyedül, megoldom.


A másik, ha tetszik egy pasi, nem csinálom azt, hogy hetekig felé sem nézek. Tudod, addig üsd a vasat, amíg meleg. Aztán, ha mást választott, hát ez van, tovább lépek.

Megértem, hogy mérges vagy, viszont egy ilyen helyzet alapján már túlzásnak tartom a rágódást ezen és a pasi ócsárlását.


Haza vihetett volna, ha megígérte és szólhatott volna, ha nem visz haza, ne várd ott tétlenül. Ez lett volna a "tökéletes", a fair viselkedés. De a világ nem ilyen, nem minden ember viselkedik minden helyzetben tökéletesen illemtudóan stb. Itt köztetek még nem történt semmi, ezért nem értem ezt a még mindig tartó túlgondolkozást. Nem volt kapcsolat, nem volt semmi. Hetekig felé sem néztél. Akkor meg mi vaaaan?

130. Rida80 (válaszként erre: 129. - C73db520ef)
2016. dec. 10. 08:23
Ez pontosan így történt. Hetek nem, még csak 2 nap telt el, de úgy tervezem, ahogy írtad.
129. c73db520ef (válaszként erre: 128. - Rida80)
2016. dec. 10. 08:18
Odamegyek, elkoszonok, hogy tovabb nem tudok varni jo ejt kivanva. Nem rugozni ezen heteken at.
128. Rida80 (válaszként erre: 126. - Bichter1)
2016. dec. 10. 08:13
Akkor hadd kérdezzem már meg, hogy kellett volna viselkedni, egy olyan helyzetben, ahol én egyértelműen éreztem, hogy útban vagyok?
2016. dec. 10. 08:03
Talált másik lyukat aki együttműködőbb.
126. Bichter1 (válaszként erre: 123. - Massalhangzo)
2016. dec. 10. 07:48

Egy felnőtt" nő, nem így viselkedik. Még azt sem merte bevállalni, hogy hány éves.

...inkább érzem gyereknek, mint felnőttnek a fórumindítót.

2016. dec. 9. 19:46
Nem tudom.
2016. dec. 9. 19:13
szerintem ez tipikus eset a pasi kavar egy csomó nővel, te lettél volna az eggyel több vagy kevesebb. szerintem jobb hogy kihagytad (illetve inkább ő hagyta ki) és szerintem azért mert két perc alatt leszűrte rólad, hogy te túlbonyolítanád a helyzetet.
123. massalhangzo (válaszként erre: 122. - Gribedli***)
2016. dec. 9. 18:59
szerintem az edzes egy jokepu edzovel kifejezetten jot tehet ilyenkor :D csak felnott nonel tenyleg nem ertem, hogy este fel 9-kor miert veszelyes hazamenni egyedul
122. gribedli*** (válaszként erre: 117. - Rida80)
2016. dec. 9. 18:46
Ja, azóta elváltál? Nem tenne jót egy kis szünet inkább?
121. c73db520ef (válaszként erre: 99. - Rida80)
2016. dec. 9. 18:46

Ez olyan tipikus noi @kavaras.

Az egesz olyan, mint a Colombo felesege.

120. gribedli*** (válaszként erre: 115. - Massalhangzo)
2016. dec. 9. 18:43
Jaaa, hát így egész más a leányzó fekvése! Aszta! Akkor itt fel is merül bennem, hogy a férj nem tudta volna hazavinni?
119. massalhangzo (válaszként erre: 117. - Rida80)
2016. dec. 9. 18:43

hat a randizas rutinjabol valoszinuleg regebb ota kiestel :D ezert nem kell annyira magadra venned, egyreszt valahogy ez nem volt kifejezett randihelyzet, ahol jogosan ragsz be, ha a pali kesik, masreszt nem tudom, mennyit jarsz edzeni, de nalunk peldaul surun elofordul, hogy utana edzocsajjal beszelgetnek (ha pasi lenne, es jo pasi, akkor meg surubb lenne :D)


meg egyszer azt tudom mondani, ha tetszik a pali, es ugy erezted, nemcsak kedves edzokent invital, mert mindegyik azt szeretne, ha minel tobben jarnanak az orajara, hanem ott ferfi-no flort volt-van, akkor ne duhongj, ird meg, amit gondoltal, a reakciojabol tudni fogod, hogy mit akar

118. Bichter1 (válaszként erre: 113. - Rida80)
2016. dec. 9. 18:39

Nah végre. Leírtad a kulcsszót: udvariasság"


Akkor mi a probléma? Udvarias volt veled, mint a többi vendégével is.

117. Rida80 (válaszként erre: 115. - Massalhangzo)
2016. dec. 9. 18:38
Néhány hete? 4 hónapja volt az már. Mint írtam akkor is, akkor váltottam mhelyet, lezárva azt a kapcsolatot végleg. Azóta sem láttam az illetőt. A férjemtől pedig nem sokkal később elköltöztem.
2016. dec. 9. 18:34

Még azt sem!

Eléggé nyilvánvaló a hölgy természete", minden pasi az ilyen nyávogás" miatt fogja inkább menekülőre.


...itt aztán lehet ócsárolni őket, aki pedig alapjáraton pasi gyűlölő az meg adja is alá a lovat...

115. massalhangzo (válaszként erre: 107. - Rida80)
2016. dec. 9. 18:33

nem te voltal az, aki nehany hete irtad, hogy beleszerettel a legjobb baratodba es kerulni akarod, emellett persze hazas vagy? vagy mar elvalt es nem szerelmes?


komolyan, olyan pezsgo szerelmi meg florteletet elnek egyesek itt, hogy nehez kovetni

2016. dec. 9. 18:33
Igen, vszínű.
113. Rida80 (válaszként erre: 110. - Massalhangzo)
2016. dec. 9. 18:32
A sztori nem így volt mássalhangzó! Így volt, szóltam neki, hogy megyek. És hogy a pénzt majd pénteken küldöm egy kolleganőmmel. Azt mondta jó! ennyi történt, miközben ott volt a másik csajjal, akivel egyébként egész óra előtt/alatt/után beszélgetett. Egyértelmű volt, hogy zavarnék csak. Ma pedig én írtam rá, hogy elküldtem a pénzt és köszönök mindent. Erre írta, gondolom udvariasságból, hogy ő hazavitt volna.
112. gribedli*** (válaszként erre: 35. - Rida80)
2016. dec. 9. 18:29
Miért vonsz le ilyen következtetéseket valakinek a munkájáról? Miért lenne üreske belül? Persze hogy fontos a külső egy edzőnek, abból él! Én is edzőnek tanulok, hülyén nézne ki, ha nem lenne hozzá illő külső, és hidd el, nem vagyok üreske belül. A sértett egód beszél belőled. Ha csupa ilyet gondolsz róla akkor miért álltál le vele?
2016. dec. 9. 18:28

Felejtsd el,rajta kivül van még több mint háromnilliárd férfi a világon:)

Ez csak dugni akart...

110. massalhangzo (válaszként erre: 103. - Rida80)
2016. dec. 9. 18:27

szerintem mar ugy alakitod a tortenete, hogy mindenkeppen a pasi legyen a verbunko. akkor meg vegkepp nem kell rugoznod rajta, felejtsd el


gondolom, kabe annyi az igazsag, hogy a pasi tetszett, elmentel az orajara, utana leveleztetek, o invitalt, hogy menjel meg edzesre, te rinyaltal, hogy de hogy fogsz hazamenni egyedul felnott no letedre keso ejjel 8 orakor, o meg felajanlotta, hogy elvisz haza, ha ez a gond. te ugy mentel mar oda, mintha a pasid lenne, agyban hisztiztel, hogy mas novel beszelget, es nem teged abajgat, ergo a pasi egy szemet, mert szinte mar megkerte a kezedet, es erre fol mit muvel


komolyan nem ertem a noket, azt megertem, hogy a ferfiak sem :D


azt meg bocsi, de nem hiszem el, hogy te ott varakoztal nagy kinodban, szoltal is a pasinak, hogy te akkor inkabb mesz, o meg le sem szart. de utana irt kedvesen, penzkuldest koszonve, es kerdezve, miert nem vartad meg, hazavitt volna

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook