Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen napod volt ma? Meséld el minden búdat és bajodat... fórum

Milyen napod volt ma? Meséld el minden búdat és bajodat... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
196. brigo75
2006. aug. 8. 08:44

Karácsony elött jöttünk össze.A szilvesztert már együtt töltöttük.Minden szép volt....Hétvégeken tudtunk csak "kettesben"lenni, ha nem kellett valamelyikünknek dolgozni.Mivel szülőknél lakik mindegyikünk és megoldhatatlan volt az ,hogy valamelyikünk oda költözzön a másikához, Lakást néztünk,gyerekek is szóba kerültek, és az is ,hogy a nevét hogyan venném fel.

Aztán 2,5 hónappal ezelött a Kft ahol dolgozik beindult és beválalt egy csomó határidős munkát.Innentől kezdve reggeltől késő estig hétvégeken is dolgozott.Futtába találkoztunk másodpercekre..Tudtam éreztem, hogy valami baj van!!UTÁLOM MAGAMAT MERT VANNAK DOLGOK AMIKET ELŐRE MEGÉRZEK ÉS FÉLEK,MERT TUDOM ,HOGY EZEK MINDÍG BEJÖNNEK!EZ A "TEHETSÉG" EGY ÁTOK.jÓ LENNE NÉHA TUDATLANNAK LENNI!

Igazam lett.Keveset találkoztunk részéről a szerelem kezd elmulni-a munka a stressz a fáradtság mellet erre nem maradt se ideje se ereje!Tegnap rákérdeztem, hogy minden rendben van-e közöttünk.Hát nem.Nem érzi már azt a szerelmet és az ágyban sem vagyunk összehangolva.Össze szokni sem tudonk ha nemvagyunk együtt:mondtam neki!Azt mondta,hogy a szülei is szoltak már neki,hogy nagyon kevés időt tölt velem és ennek nem lesz jó vége és ezt nem teheti meg velem.

Aranyos kedves lány vagyok aki szívét lelkét beleadja a kapcsolatba és nem én tehetek róla!!-ezt mondta!

A javaslatomra abba maradtunk, hogy várunk.Náluk a cégnél ,hogy csituljon a munka tempó és nálunk ,hogy befejeződjön a tető csere.Aztán megpróbáljuk előről.Találkozgatunk...stb.

MEGÉRDEMLÜNK MÉG EGY ESÉLYT. KETTÖNK KÖZÖTT NINCS OLYAN PROBLÉMA AMI MIATT ELKELLENE VÁLNUNK.ANNYIRA SZERETEM.HIÁNYZIK!KIVÁROM AZTÁN AZ IDŐ TALÁN MEGOLD ..VALMIT.!A síró görcs kerülget,3 héttel ezelött már összeomlottam-idegileg-.Nem akarom elveszíteni.Őt akarom neki szeretnék gyereket szülni,vele élni!Nem bírom a gondolatot elviselni,hogy ...félek.

2006. júl. 11. 10:54
tulajdonképpen ezért hazudott, hogy a tesvéremmel jött össze mert mit szolok én, de ez nem érdekelt mert semmi közöm hozzá, de amikor szembesitettem, hogy a tesom bevalotta, hogy lefeküdtek egymással, akkor kelett volna öszintének lennie, és nem engem hagyni, hogy mennyit rágodom a dolgon, ez volt nagyon rossz érzés,hogy ilyet tesz velem, mert a hazugságot valahol megtudtam érteni, de hogy szemétkedjen velem!! Egyébként nincsenek együtt, csak néha telefonon beszélnek.
194. Zille
2006. júl. 10. 21:53

Valószínűleg szégyelli a barátnőd előtted, hogy összejött a testvéreddel.

Még mindig együtt vannak?

2006. júl. 10. 20:41
lemaradt, hogy a barátnőm hazudott
192. 0186e585f7 (válaszként erre: 191. - Zille)
2006. júl. 10. 20:25
Igazad van, a teljes téma nélkül nehéz hozzá szólni. A testvérem és a barátnőm, megismerték egymást, és a tesomnál kötöttek ki éjszakára. Másnap megkérdeztem a barátnömtől, hogy összejöttek-e (sexuálisan is) és azt felelte, hogy nem. A barátnőm szinte minden éjszaka kint volt tesomnál, több hónapokon keresztűl, de mindig azt mondta, hogy nincs közöttük semmi, de egyidő után már nem hittem neki, és megérdeztem a tesomtól, hogy sexuálisan van. e közöttük valami, és mivel Ő vallásos, bevalotta, hogy igen és sokszor. És itt jött a dilemmám, hogy akkor most ki nem mond igazat, és hagyta, hogy a tesomról is feltételezzem, hogy hazudik.A tesomnak volt igaza, de legalább 2 hétig húzott idegileg mire bevalotta, hogy hazudott.
191. Zille (válaszként erre: 189. - 0186e585f7)
2006. júl. 10. 20:10
Szerintem nem annyira fekeete vagy fehér ez a helyzet. Nem lehet tudni, hogy mik voltak a barátnőd indítékai, mi volt a téma. Persze a hazugsággal a bizalom is megrendül óhatatlanul, de elképzelhető, hogy nem olyan vészes a helyzet.
2006. júl. 10. 19:06
Szerintem nem volt igazi barát. A barátságban nincs érdek, csak igazság és egymás segítése van, nálam legalábbis.
2006. júl. 10. 19:01
Ma találkoztam a volt legjobb barátnőmmel, de már úgy voltam vele, hogy jobb lenne ha nem lenne otthon(az anyukája is barátnőm). Régebben ha valaki rosszat mondott volna róla, még össze is vesztem volna az illetővel, annyira szerettem. Itt jön a De! egy témában többször hazudott nekem, pedig tudta, hogy én vagyok az az ember aki mindent elhisz neki, és kiálltam melette az adott témában, még Ő neki esett rosszul, hogy a férjem nem hisz neki. a lényeg, hogy én voltam a nain kislány akivel mindent el lehet hitetni, de a legszörnyübb az volt, amikor szembesítettem a hazudozásával,hogy igaz-e, még ő huzta az idegeimet, hogy majd ekkor, majd akkor megmondja, de úgy intézte a dolgokat, hogy ne legyünk soha kettesben, hagyta, hogy vergödjek. Azóta nem tudom úgy érezni, hogy Ő a barátnőm, a párom szerint meg túl dramatizálom a dolgot. Ti mit éreznétek ilyen esetben?
188. elvira1
2006. júl. 5. 16:09
Manon fogom neked a csipiszt ,ne gondolj a legrosszabbra:)))
187. Manon
2006. júl. 5. 16:05

Eddig semmi gáz!

Viszont most jön a fekete leves, céges vacsi keretében, ahol a megszoritásokról lesz szó! Nagyon remélem, hogy létszám leépítésről nem!

186. elvira1
2006. júl. 5. 16:04
alapjába véve nem volt olyan rossz napom,ma furcsa de nem kell senkire es semmiert panaszkodnom,habar jo lenne ha a labaim a strapatol nem sajognanak:))))
2006. júl. 3. 17:32
Remélem mindenki jól van!
184. Lindi
2006. júl. 1. 20:54

nyomasztó... nem tudom,hogy az időnek tulajdonítsam-e. A fejfájásom és a nyomottság rányomta a bélyegét az egész napomra.

legalábbis arra a kis hányadára,amit ébren töltöttem,mert a jelentős részét átaludtam :)

183. Aranyalma (válaszként erre: 182. - Elvira1)
2006. júl. 1. 20:47

Furcsa, de én is ugyanezt érzem. Annyira rossz. Kb. 1 órája kezdődött. Mintha egy lufi lenne a bensőmben, ami egyre inkább fújódik fel, míg ki nem pukkad.

Biztos, hogy valami rossz fog történi, addig pedig várnom kell. Szörnyű érzés. :(

182. elvira1
2006. júl. 1. 20:30
Rossz napom volt ma .Az okot nem tudom pontosan,de ugy erzem magam mint mikor csend van vihar elott!Nagyon nagyon remelem hogy nem valami rosszat sejtek.Nem szeretem ezt az erzest:((((
181. Courage (válaszként erre: 180. - 4726e582cf)
2006. jún. 8. 22:50

Jobbulást Gigi...26 deguja Lulu :).

Ez aranyos:)

Amúgy meg vegyél neki ilyen kis átlátszó műanyag gömböt. Abba igy bele lehet rakni, leteszed és nyomja magát a lakásba:) Barátnőmé imádja:)

Halálosan ahogy kavar benne:)

180. 4726e582cf (válaszként erre: 178. - Gigi...26)
2006. jún. 8. 20:58

Szegénykém... remélem nem lesz semmi baja az állatcsemetének :).


Már nem is tudom miért jöttem ide... hah, biztos panaszolni... na de az nem is lényeg.

Jobbulást Gigi...26 deguja Lulu :).

179. Courage (válaszként erre: 178. - Gigi...26)
2006. jún. 8. 19:49
Szegényke, de ne aggódj, mert tényleg nem lesz semmi. Elél anélkül is vidáman. Mi az hogy:)
2006. jún. 8. 16:47

Kissé bepánikoltam, mert leesett a degunk farkának a végéről a bojt, vérzett nagyon neki. Rögtön elővettem a gyereket, az sírva védekezett is, hogy ő nem nyúlt hozzá a farkához.. Aztán meg találtam a ketrecben a rács és a házikója közé szorulva: magának csinálta..

Vigasztaltam a gyereket, és ápoltam Lulut (a degut). Azt olvastam, hogy nem igazán viseli meg az állatot, ha elveszti a bojtját, csak talán határozatlanabbul ugrik, de nem fog visszanőni. Szegénykém :(

177. zoja
2006. jún. 5. 00:11
Parás egy nap.Az egyik 2 hetes kutyusomat lesem egész nap,mer alig akar hízni.(a másik kettő mint a földesurak)Már bepánikoltattam az állatorvost is,meg is látogattam.rossz érzésem van,remélem csak bolond vagyok.
176. Sev
2006. jún. 3. 20:40
Én ma jól vagyok, hála a vizsgahét végének, olvastam jó kis Vavyan Fable könyvet, nagyon szeretem:) Holnap és holnap után családi banzáj, de nyomaszt, hogy még tanulnom kell, mert dogák jönnek még:S
175. Courage (válaszként erre: 173. - Mókica)
2006. jún. 3. 17:32
NDehogy baj!:) Gyere majd télleg msnre:) Jó lesz meglásd:)Majd mi bomlunk, Te meg jókat röhögsz:D Igaz Fawkes?:D
174. 4726e582cf (válaszként erre: 173. - Mókica)
2006. jún. 3. 17:14
Cijam, ok, ha jobb kedved lesz, addig meg gyere msn-elni, ha gépnél vagyok, akkor nyomhatjuk ismét :D.
173. Mókica (válaszként erre: 171. - Courage)
2006. jún. 3. 15:48

Szia, igen átfutottam...;)

De majd ha kicsit jobb hangulatom lesz tüzetesebben átolvasom...remélem nem baj?! :(

Puszika

172. Courage (válaszként erre: 169. - Veronitas)
2006. jún. 2. 22:56
A borozgatás mindig segít kicsit...tapasztalat:)
171. Courage (válaszként erre: 168. - Mókica)
2006. jún. 2. 22:55

Nincs mit:) Csak jelentkezz már:)

Olvastad a linkeket?

2006. jún. 2. 19:45

Nem is tudom mikor volt utoljára ennyire rossz napom...


Sok időm és energiám volt az esküvőnk megszervezésében, és ma végeztem az összes kötelezettség lemondásával....:(((((((((((((

2006. jún. 2. 19:37

Többször mondtam már ezt életemben sajnos, de megint ez van: ez életem legrosszabb napja. Persze biztos túlzás ezt állítani, de mégis úgy érzem. Ma vagyok a munkahelyemen utoljára, mert új épületbe költözünk, amit már előre mindenki gyűlöl - sok minden miatt.

Szóval ezért volt a borozgatás - búcsú az épülettől, mindentől. Aki szegedi vagy Szeged környéki, az megérti.

Mindegy. Majd csak túl leszek ezen is.

168. Mókica
2006. jún. 2. 00:12

Köszi csajok az odafigyelést!

Puszika érte!:)

167. 4726e582cf (válaszként erre: 166. - Courage)
2006. jún. 1. 00:21
Hova siettek?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook