Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen napod volt ma? Meséld el minden búdat és bajodat... fórum

Milyen napod volt ma? Meséld el minden búdat és bajodat... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2006. nov. 28. 16:39

Azt hiszem volt egy nagyon rossz pont az életemben. (Most már elég vicces)

Szóval irodában dolgozom, és irattárat kell majd rendeznem holnaptól. Na ehhez készültem (volna) elő. Behoztam a dobozokat, amiket majd össze kell hajtogatni és ahogy leguggoltam, hogy arrébb toljam őket reccs hátul teljesen elrepedt a nadrágom.

Az volt a szerencsém, hogy csak a szobatársnőm látta a bugyimat és a fenekemet, na meg az, hogy a férjem még nem indult el otthonról (30 km-re lakunk a munkahelyünktől) így őt ugrasztottam, hogy hozzon be nekem egy nadrágot.

Hát ennyi. Ezenkívül jó nap volt.

2006. okt. 4. 17:15

nyolckor ébredtem, fáradt voltam, nem volt kedvem semmihez, csak még aludni, aludni. elmentem a boltba, ráérősen, unottan, nem is érdekelt semmi már. vettem péksütit meg tejet :-(((

hazaérve befaltam, aztán visszafeküdtem aludni...

most pedig dolgozom

2006. okt. 4. 17:04
POCSÉK!!! - a többit a naplómban..
223. brigo75
2006. okt. 4. 11:38

Augusztus elején kezdődött a "tetőcsere" otthon.Folyamatosan problémákba ütköztünk,időpont egyeztetés és hasonlók.

Aztán kiderült,hogy anyu amit felvett hitelt az kevés lesz.Tesóimmal vettünk fel annyit ,amiből anyuét kiváltottuk és elég lesz a befejezésre.A tégla és társai 1 hetes késéssel érkeztek meg ,közben folyamatosan romlik az idő-esik!-

A ház levan fóliázva várjuk a kőműveseket akik 1 hetet késtek eddig.A nyakunkon van az esős ősz nemhalad a munka.A tető a habokban!Éjjelente nemtudok aludni,rettegek,hogy mikor kezd el esni az eső!

222. tneksz
2006. szept. 25. 15:59

Fogyókúrával gyötröm magam már 3 napja,a mai nap nagyon kemény volt.Fejfájás,szédülés,ÉHSÉG!!!

Csupán ennyi.

221. zena01
2006. szept. 21. 19:49
A héten minden jó volt, ugyanis nem dolgoztam.
2006. szept. 21. 19:37
Nálunk minden nyugodt, nem vettem észre semmi ilyesmit.
219. Gabica
2006. szept. 21. 19:37

Csak kíváncsi vagyok! Nektek milyen volt eddig a hét?

Azért érdekel, mert nálunk mindenki idegbeteg és én is! Nagyon! Van vmi a levegőben vagy csak itt Szolnok megyében?

218. mothertiger (válaszként erre: 217. - Kathy)
2006. aug. 24. 10:18
Hát igen, többek közt...! Meg is köszönöm!:***
217. Kathy (válaszként erre: 216. - Mothertiger)
2006. aug. 24. 00:36
Bizony, bizony ha adsz, akkor kapsz is. Bizalmat adtal azzal, hogy leirtad a banatod. Megertest, szeretetet kaptal erte cserebe.
2006. aug. 23. 18:17
Annak örültem, hogy sok üzenetet kaptam, és hogy sokan szeretnek! :)))
2006. aug. 23. 06:58
egy hazug némbernek,aki még az álmomat is megkeserítette.
2006. aug. 22. 22:29
Egyre több rosszindulatú, gonosz perszónát fúj az utamba a szél. Vajon mikor lesz ennek vége?
2006. aug. 22. 16:45

Éjféltől számít a nap? Rendszergazdáztam a gépemet... ezen forgok ma egész nap, igaz egész hajnalban csináltam úgy 7 órán keresztül, de végül is megoldottam.

Most nyomott vagyok, mert alig 5 órát aludtam... de működik :).

2006. aug. 22. 00:06

Jaaaaj, megint összefutottam anyósommal. Komolyan fizikai rosszullétem van, ha meglátom. Holnapra időzített egy babalátogatást, de lemondtam. Ezerszer elmondtam neki, hogy ha lehet, csütörtökön jöjjön, mert akkor tutira otthon leszek. De neki minden szó falra hányt borsó...

Nemtom hogyan szabadulhatnék meg tőle...

2006. aug. 21. 23:32
alvós, dolgozós, főzős, munkába tépős, elkésős, csalódós még jobban a fűrerben, dolgozós, problémamegoldós - nélkülem már semmi nem megy :(, vitázós, hazaszáguldós (és most tényleg repesztettem, tudnám, hogy bírja az a szerencsétlen 1,3-as motor...), zuhanyozós, kutyázós, éhes... és most netelős :)
2006. aug. 21. 19:02
Plakátoltam egész nap :S (segíteni kellett anyukámnak az előadás-szervezésében) Több km-t gyalogoltam aztán meg haza a városból - gyalog :S Fáradt vagyok!!!
2006. aug. 21. 18:59
későnkelős,olvasgatós,tévézős majd idegesítő
2006. aug. 17. 23:29
szigetcuccos válagatós-malafűzős káromkodós....
2006. aug. 17. 23:08

Miután délbe felkelltem bevágtam egy fél pizzát.A páromra gondolta egésznap.Voltam sétálni a barátnőmmel,jókat röhögtünk.Gépeztem,emailokat irogattam.felvettem egy miniszoknyát és megállapítottam hogy többet nem veszem fel:D

aztán megint gépeztem.Jöttek rokonok majd elmentek.Msn-en beszéltem a párommal,meg pár emberrel.közbe megint bezabáltam és a csipőspaprika szétcsipte a fejem.Most megyek nézek egy filmet a tévébe ami már valószínűleg a felénél jár.kábé ennyi:D

206. Kathy (válaszként erre: 203. - Mothertiger)
2006. aug. 17. 22:57

Remelem rendezodik koztetek a kapcsolat, hiszen van egy artatlan kisgyermek, akinek szuksege van mindket szulore. Gondolom a parod sem tudna Ot elhagyni es Teged is szeret, hiszen a gyermeke anyja vagy.

Az anyosod is ra fog jonni, hogy semmikeppen nem lehet az a celja, hogy szetszakitsa a csaladot es fajdalmat okozzon ezzel a fianak es az unokajanak is. Az ido mulik es lassan lenyugszanak a kedelyek es ujra egyutt nevelhetitek a kisfiatokat.


Olvastam, hogy megcsinalta az orvos a kicsinek a fitymaszukuletet. Az en nagyobbik fiamnak is volt annak idejen es nekem is nagyon rossz idoszakot kellett Vele atelnem akkor. Persze ez is elmult, mint minden, most mar O nem is emlekszik azokra a kellemetlen napokra.


Nem baj, ha meg nem tudsz dietazni, mert majd eljon annak is az ideje. Ebbol is latszik, hogy fontosabb az alakodnal a kisfiad egeszsege es ez igy is van jol.

Minden jot kivanok Neked!

205. mociscsaj (válaszként erre: 203. - Mothertiger)
2006. aug. 14. 22:55

Szia mothertiger! Nagyon sajnalom, hogy nem jonnek ossze jol a dolgok pillanatnyilag a paroddal. Ha nem haragszol meg, talan egy dolgot szeretnek neked javasolni. Probald inkabb azt megbeszelni a paroddal, hogy egyutt kerestek parkapcsolati segitseget, ahol a ti kettotok kapcsolatan "dolgoztok", azon, hogy egyutt hogyan tudjatok az anyos-problemakat kezelni. Eloszor is ha ketten egyetertesben alltok az anyossal szemben, akkor konnyebb; masodszor pedig hidd el fontos a kapcsolatotoknak, hogy a parod ne ugy erezze, hogy "csak vele van a baj", o kell hogy pszichologushoz menjen. Inkabb probald a hangsulyt arra helyezni, hogy a kapcsolatotoknak kell a segitseg, nem a szemelynek. Igy kevesbe banto es talan o is jobban hajlando lenne a kis csaladotokert kuzdeni.

Nincs nalatok valamilyen csaladi tanacs adas? Ne haragudj, nem tudom a szot jol magyarul erre de angolul "counselling" amire gondolok.


Mindenesetre, nagyon drukkolok nektek!

Udvozlettel

mocis x x x x x

2006. aug. 14. 22:40
Hazajöttem, "itthon" vagyok. Mit kellene még ehhez hozzáfűzni?...
203. mothertiger (válaszként erre: 202. - Kathy)
2006. aug. 14. 22:39

Ma beszéltem vele telefonon, de még így sem tudok semmi biztosat a jövőnket illetően. Ő nem is akar elhagyni minket, én akartam, hogy elmenjen. Nem bírom már, hogy "nevelnem kell" egy 22 éves felnőtt embert, meg hogy az anyja állandó vitákat szít köztünk a bunkóságával. Egyébként meg nagyon szerettem, mert életvidám, aranyos, ambiciózus fiú volt régen, de az anyja, meg az anyja miatti balhék teljesen kilúgoztak mindkettőnket. Pszichológus segítségét kellene igénybe vennie, de sajnos a környéken 70 kilométeres körzetben sehol sincs egy se...


Köszönöm a bíztatást, esküszöm, elsírtam magam, olyan jólesett. Azonban sajnos nem tudok fogyózni, mert szoptatok még. De ha eljön az ideje, neki fogok feküdni, utálok ilyen dagadt lenni! Köszönöm a tanácsaidat!!!!!

202. Kathy (válaszként erre: 200. - Mothertiger)
2006. aug. 14. 21:03

Kedves Mothertiger, azaz Anyatigris!


Nagyon sajnalom, hogy szakitasra kerult a sor a paroddal, de nem hiszem hogy csak "ugy" otthagyna egy kisgyermekkel, ezt biztosan nem fogja tudni megtenni. Valoszinu, hogy csak az indulatok szultek a vitakat, de hidd el hamarosan meg fogtok nyugodni mind a ketten es akkor majd maskent fogtok gondolkodni.


Az, hogy Te most a szules utan meghiztal, az egy termeszetes dolog. Meg fiatal vagy es a keped alapjan meg 80 kg-osan is szep es vonzo teremtes. Ne legyen kisebbsegi erzesed a sulyfelesleged miatt, hiszen ez csak egy atmeneti allapot, ha Te is ugy akarod. Kezdj bele egy intenziv fogyokuraba! Mindjart itt van a * dieta. /ez nem reklam/ A lelkibanat meg segit is abban, hogy minel elobb elerjed a kivant sulyodat. Sok sikert es kitartast hozza es ne feledd a gyermekednek szuksege van Rad, hogy egy kiegyensulyozott, vidam anyuka mosolyat lathassa.

201. Solyo
2006. aug. 14. 13:24
A bölcsiben véget ért a három hetes nyári szünet, kisfiam nem akart menni, annyira elszokott tőle, hogy reggel nem akart elengedni a játszószoba ajtajában és mikor a gondozónő kivette a karjaimból, akkor keserves sírásba kezdett. Nekem meg el kellett jönnöm dolgozni. Nagyon szívszorító volt. :(
2006. aug. 14. 11:04

Tegnap hosszú hónapok szenvedései és vitái után letettem a lantot. Nagyon szenvedek. Nem tudom, mi lesz a gyerekkel és velem.

Az a legszarabb az egészben, hogy a párom nem látszott valami szomorúnak, amiért szakítottunk, inkább dühösnek.

Ezt se tudom mire vélni...

Még csak abban se reménykedhetek, hogy új kapcsolatot kezdhetek. Egyáltalán nem érdekel ez a lehetőség, nem akarok több férfit. Meg aztán kinek is kellene egy 80 kilós anyuka, egy 8 hónapos babával???


Nem baj. Amúgy se akarok többé férfit.

199. Kathy (válaszként erre: 198. - Brigo75)
2006. aug. 13. 20:35

Jol teszed Brigo, ez az okos beszed. Ha mar tudsz a jovore gondolni, akkor nem is fog sok ido eltelni es ismet radmosolyghat egy ujabb szerelem. Csak legyel nyitott es jarj tarsasagba!


Sok sikert Neked!

198. brigo75
2006. aug. 13. 11:01
SAJNOS TUDOM,felkészűltem arra,hogy ennek a szerelemnek ...vége.Tudatosan már a jövőt tervezgetem..
197. Kathy (válaszként erre: 196. - Brigo75)
2006. aug. 11. 22:41

Hallgass a megerzeseidre, lehet, hogy nem O a Te kivalasztottad. Ha eszre fogja venni, hogy mennyire akarod Ot, akkor csak ki fog hasznalni. Fogadd el, hogy elszallt reszerol a szerelem, sajnos van ilyen.

Ha a masodik nekifutasnal is az lesz a tapasztalatod, hogy csak szanalombol van Veled, akkor sajnos nem marad mas, minthogy el tudjad Ot engedni.Lesz majd mas az eletdben, aki majd szeretni fog es Te is viszont fogod szeretni. Eroszakkal nem lehet a szerelmet raeroltetni senkire.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook