Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen megoldás lehetséges, ha migrén van a gyereknél? fórum

Milyen megoldás lehetséges, ha migrén van a gyereknél? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. nov. 24. 22:56
Durván hangzik, de próbáld meghánytatni. Azt mondják, hogy a hányás oldja a görcsöt.
7. patapucs (válaszként erre: 6. - Patapucs)
2013. nov. 24. 22:55
Amúgy próbálj a tarkójára hideg vizes borogatást tenni és folyamatosan cseréld neki. Nekünk a doki javasolta és sokszor segített.
6. patapucs (válaszként erre: 2. - NataliaWeiss)
2013. nov. 24. 22:53

Gasztron voltatok?

A fiamnak pont ez volt az egyik tünete - kiderült, hogy tejcukorérzékeny a gyerek.

5. timycat (válaszként erre: 2. - NataliaWeiss)
2013. nov. 24. 22:51
Kifejezetten fájdalom/fejfájás klinikára kell menni. Nem tudom milyen vizsgálatokon vagytok túl, de ott tényleg kivizsgálnak és felírnak kifejezetten migrénre való fájdalomcsillapítót.
4. NataliaWeiss (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2013. nov. 24. 22:41
sajnos neki semmi sem segít. Van úgy, hogy napi 3 gyógyszer sem és az algópirin sem. Sírva könyörög, hogy adjak neki valamit, tea, balzsam... hát ilyeneknek értelme nincs, csak szenved szegény. A gyógyszert én is ellenzem és csak akkor adok neki (nurofen és panadol) ha már annyira szenved. A gyógyszer is kábé 2 óra múlva enyhít valami, de szinte semmit és nagyon hamar ki is megy a hatása.
2013. nov. 24. 22:26
általános fejfájáscsillapításokkal segíthetsz rajta...keress erre otthoni, házi megoldásokat, ne gyógyszerezz mindig, egyáltalán nem egészséges...teák, fejmasszázs, stb...ha nagyon eldurvul, akkor algopyrin szerintem..nekem is volt, de nem sokáig, de nem gyógyszereztem magam. szörnyű volt, bár nekem fél évig ha tartott.
2013. nov. 24. 22:15
A fiam 11 éves és régóta tartó fejfájással küzködik. Mostanra már annyira rosszabbodott a helyzet, hogy ha fejfájással ébred iskolába sem tud menni és egész nap fájdalmai vannak, a gyógyszer is csak nagyon rövid ideig enyhít. Minden vizsgálaton túl vagyunk amit csak el lehet képzelni és minden eredményünk negatív. Mit tegyek? Ha jön egy front máris egésznapos fájdalmai vannak. Szörnyű :(
2013. nov. 24. 22:14
Migrén, fejfájás gyereknél. Milyen megoldás van?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook