Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen matracot vegyek a fenyőágyamra? fórum

Milyen matracot vegyek a fenyőágyamra? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 23. 20:21

Nekünk kókusz-latex van. Úgy állították össze a rétegeket, ahogy próba alapján a legjobb volt.

Viszont van egy nagy hátránya: azóta egy nyaraláson sem aludtunk rendesen, ezután az összes ágy pocsék volt :))

2007. dec. 20. 22:27
nekünk cardo matracunk van, az ugyebár rugós, lassan 5 éve, és imádjuk, nem is fáj semmink se reggelente, örülök hogy annak idején nem sajnáltam rá a pénzt
2007. nov. 13. 22:37

A fenyő színével a szalma harmonizál a legjobban, nem is beszélve arról, hogy leárnyékolja a vízereket.:))


Tehát szalmamatracot.

2007. nov. 7. 19:44
Ja, és ki is próbálhatod mindet. Nézd meg a neten, a legtöbb áruháznak van oldala.
2007. nov. 7. 19:43

Én a férjemnek vettem latex matracot az ikeában 37 helyett aszem 17 volt, azóta nem fáj a háta, a fiamnak meg rúgósat ugyan ott. Nem érdemes, spórolni ebben az esetben a pénzel, mert pl. az Auchanban vásárolt 10 ezer forintos "rugós" matrac, kikészíti a hátat. Az ikeában olcsót sem szabad, mert az sem a legjobb. Kisgyereknek lehet, mert könnyű.Hát, ha odáig vagy a kemény fekhelyért akkor érdemes kókuszt venni, de nagyon drága.

Egyébként érdekes, ha megnézed az ágyakat pl. terhelhetőség szempontjából, szinte mindre az van írva, hogy 60-70 kilóig.:DDDDDDDD

2007. nov. 7. 19:25

Bocsi!

Vákum és kókusz

2007. nov. 7. 19:23

Segítsetek a tapasztalatokkal.

melyik a legjobb rugós? vámuum? kukuszos?

És hol érdemes vásárolni természetesen ár- minőség arányában ?

2007. nov. 7. 19:23
Milyen matracot vegyek a fenyőágyamra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook