Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen házi praktikával tudnám megszüntetni a lakásban a párásodást? fórum

Milyen házi praktikával tudnám megszüntetni a lakásban a párásodást? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. okt. 26. 09:12

Még nem hallottam ilyenről sajnos

Nálunk gerendás a mennyezet, és a tűzhely párája ül meg ott, és penészedik. persze erre jó lenne egy elszívó, de ahhoz kémény is kell meg ilyenek...

4. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 2. - Csiga78)
2009. okt. 26. 08:57

Én nem tudlak kecsegtetni semmivel. 9 éven át küzdöttünk a párával, szinte patakként folyt télen a víz az ablakokról, hiába szellőztettünk nagyon gyakran (ezt szokták ajánlani).

Minden bútorunk, benne a ruhákkal mindig dohos volt bármit is csináltunk. A penész elleni sziszifuszi küzdelemről nem beszélve...és semmi nem segített.


A Ceresit sem ér sokat, egy tabletta elvileg két hetet kellett volna, hogy kibírjon, de nálunk 1 napot sem bírt. Ahhoz képest pedig nagyon drága.


A mi megoldásunk a költözés volt. Azok után a panellakó lét maga a megváltás.


De ha valakinek van egy tuti tippje én is kíváncsi vagyok, mit is kellett volna csinálnunk.

2009. okt. 26. 08:57
szellőztetés
2009. okt. 26. 08:50

Nem a Ceresitre és társaira gondolok,hanem vmilyen jó kis házi praktikára,ami esetleg vkinek már bevált.

Ha minden kötél szakad akkor marad a gép(páramentesítő)

2009. okt. 26. 08:49
Milyen házi praktikával tudnám megszüntetni a lakásban a párásodást?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook