Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen előnyei vannak a házasságnak az együttéléssel szemben? Miért "kell" férjhez menni? fórum

Milyen előnyei vannak a házasságnak az együttéléssel szemben? Miért "kell" férjhez menni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. Candy Apple (válaszként erre: 6. - Veronnie)
2011. jan. 14. 20:29

Én mindenkitől azt hallottam, hogy nem szabad kiadni magunkat teljesen, mert azzal elrontjuk a dolgot. Megszűnik a varázs.

Elkapta a vadat és legyőzte. Egy döglött állat nem túl szórakoztató.

2011. jan. 14. 20:29
a házasság az egonak kell, hogy mást is birtokolni tudjon..
2011. jan. 14. 20:27
Egyébként szerintem azért van sok válás, mert szembetűnőbb, mintha "csak" az élettársak szakítanak...Tudod házasság=papír
2011. jan. 14. 20:26
Néha vannak gondok, de mind a házasságban, mind az együttélésben megtalálhatók. Ha lehetne, én is kikerülném a konfliktusokat, de még nem nagyon sikerült.
7. Candy Apple (válaszként erre: 2. - 68b1114f6e)
2011. jan. 14. 20:24

Úgy éreztem le vagyok maradva a többiektől. Körülöttem mindenkinek sorban kérték meg a kezét, költöztek össze vagy ment férjhez. Úgy éreztem, hogy valami baj lehet velem. Ha megkérte volna a kezemet, akkor úgy éreztem volna, hogy mi is haladunk valamerre.

Ebben az évben viszont mindenfelől csak azt hallom, hogy válnak, szakítottak, majdnem szakítottak, rossz a kapcsolat. Miért van ennyi válás? El kellett gondolkoznom...

6. Veronnie (válaszként erre: 4. - Candy Apple)
2011. jan. 14. 20:21
Egy kapcsolatnak nem az az alapja, hogy mind a két fél tisztában legyen a másik érzéseivel, és bízzon egymásban? Így nem működne a házasságom.
2011. jan. 14. 20:21
Fordítva nem ugyanez a helyzet ?Szerinte esetleg?
2011. jan. 14. 20:18
Azért sajnos, mert így túlságosan is biztos az érzelmeimben és félek, hogy ezzel vissza fog élni.
3. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Candy Apple)
2011. jan. 14. 20:15
Miért sajnos?Nem értem.Bár szerintem más sem.
2011. jan. 14. 20:15

Két hete még ez volt minden vágyad, most meg azt kérdezed hogy mi a jó benne???

Nekem ez magas.

2011. jan. 14. 20:13
2011. január 1-jéig életem egyik legnagyobb vágya volt, hogy a párom megkérje a kezemet. Ezt ő is tudta, meg is mondtam neki. SAJNOS! Soha nem tenném meg újra. Nem történt meg, amit akartam. Nem zavar a dolog, még örülök is neki így utólag. Nagyon szeretem, változatlanul vele szeretném leélni az életemet. Szerintetek lenne bármilyen...bármilyen előnye annak, ha férjhez mennék? Miért akarnak a nők annyira férjhez menni? Miért olyan jó az? Mi benne a jó?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook