Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


231. Szilvia02 (válaszként erre: 215. - Spring76)
2008. febr. 4. 21:25

Helló spring!

Ha terhességi tesztre gondolsz?még nem csináltam,de sajnos menstruációs görcsöket érzek.Hol kevésbé,hol erősebbek.Ha nem jönne meg csütörtökön tesztelek.

Fő a nyugalom,ne idegeskedj!!!!!

230. bbeus73
2008. febr. 4. 21:21
MINDENKINEK JÓ PIHENÉST, NYUGODT ÉJSZAKÁT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!! HOLNAP TALÁLKOZZUNK UGYANITT!!!!!!
229. bbeus73 (válaszként erre: 220. - Ájrin)
2008. febr. 4. 21:19

Szia ájrin!Én is vezetek, elég sokszor, régóta szedem a Clostit, de nekem nem okozott semmilyen látászavart. Inkább klimaxolok tőle, de rendesen, meg elég feszült vagyok tőle.


Hát sajnálom, hogy nincs GONAL F.....Csak az orvosok miért nem tudnak erről?És aki 100-200 km távolságról jön el, az két nap múlva ezért menjen vissza Debrecenbe?!? Nem elég baj az nekünk, hogy ilyen drágaságot kell szúrnunk magunknak, még ez is?!?!?!?! Nem az lenne az útja módja, hogy a gyógyszertár is jelezné ezt a problémát a meddőséginek, vagy nem is tudom.....


Esküszöm, teljesen kiakadok, de ne add fel, meglesz minden időre.


Holnap szorítok, gondolok rád, este írd meg, mi volt a munkahelyeden. Már nem írok privit, mert kínlódik a gépem, de holnap jelentkezem.

Minden jót!

2008. febr. 4. 21:18

Ájrin 0-3 év. Amúgy spring mint tavasz:)

jÓ ÉJT NEKED

227. ájrin (válaszként erre: 225. - Spring76)
2008. febr. 4. 21:15

Hát nem lehet egyszerű Neked sem így az élet...

Mekkora picikkel foglalkozol?

Én láttam egyszer a kórházban, szülészeten, hogy szépen felöltöztették a babát, hogy vihetik haza, és az anyuka megállt előtte, ránézett az alvó csöppségre és megrázta a fejét: "nem viszem haza"

Azt hittem, megütöm. De a nővér is ugyanígy érzett, látszott az arcán....


Köszi a bíztatást Spring (mint futó?) megyek, erre alszom egyet:)

226. bbeus73 (válaszként erre: 223. - Spring76)
2008. febr. 4. 21:13
Hasonlók a tünetek nekem is. Akkor lehet, nekem is tesztelnem kellene? Nekem azt mondta az asszisztensnő, hogy ne csináljak tesztet. Ha nem jön meg, menjek. Szerintem repülnék, azonnal, ezerrel.... Szorítok!!!!!!!Írd meg majd az eredményt!!!!
2008. febr. 4. 21:08

Ájri, szerintem ez tök természetes, de ne görcsölj. Minden rendben lesz. A nő az életben 2 dologért tesz meg mindent.

1 legyen gyereke

2 ne legyen gyereke.

Én államigondozott picikkel foglalkozom és először iszonyú érzés volt, hogy mások szülik halomra és nem nevelik. Én meg akarok és nem lehet csak úgy. Minden rendben lesz meglátod

224. ájrin (válaszként erre: 222. - Spring76)
2008. febr. 4. 21:05

Akkor jó:) Nem akarok nem látni:)


Félre a tréfával,ne haragudjatok, hogy ilyen összevissza írkálok, nagyon megvisel ez az egész. Ezért is regisztráltam ide, hogy beszélgethessek olyan emberekkel, akik ugyanezt élik át, amit én.

Nem tudom a helyére tenni, hogy ilyen tortúrán kell keresztülmennem. Hogy egy csomó gyógyszert be kell szednem, pedig én még egy fájdalomcsillapítót is alig akartam eddig bevenni. most meg képes voltam 3 órát bolyongani a városban a szuriért...

Miért ilyen igazságtalan az élet? Miért nem sikerül csak úgy, lazán?

Természetes, hogy így érzek, vagy csak picsogósabb vagyok az átlagnál?

223. Spring76 (válaszként erre: 218. - Bbeus73)
2008. febr. 4. 21:00

Beus!

A szerdára azért gondoltam, mert az lesz a 14.nap. A dr nő azt mondta, 2 hét mulva csináljak tesztet és utána hívjam mi volt az eredmény.

A hasam nekem is vacakol, meg a melleim is fájnak, meg néha émelygek is, de majd ha 2 csík lesz a pálcikán akkor leszek nyugodt.

2008. febr. 4. 20:57
Ájrin! Én semmit nem tapasztaltam azokból ami mellékhatásként fel volt tüntetve
2008. febr. 4. 20:56

Csajok! Azt nem értem, hogy az orvos miért nem tájkozódik, hogy van olyan gyógyszer, amelyik nem kapható. A beteg rohangáljon.......

Bízom benne, hogy sikerül szerezni

220. ájrin
2008. febr. 4. 20:55

Igen, én is ledöbbentem, hogy nem lehet kapni. Ez meg sem fordult korábban a fejemben.

Most olvasom a Closti tájékoztatójában, hogy látászavart okoz. Ti tapasztaltatok ilyet?

Lehet, hogy nem vezethetek?

Csak itthon heverésznék, és nem csinálnék SEMMIT!!!! Nem is tudom, mikor volt ilyenem utoljára:D talán csecsemőkoromban:)

219. bbeus73 (válaszként erre: 213. - Ájrin)
2008. febr. 4. 20:51
Szia ájrin! Már neked is írtam az előbb, de elszállt....A múltkor én is így jártam, a klinikai gyógyszertárban már nem volt ez az injekció. Hát ha már ezt sem lehet kapni, mi lesz azokkal, akiknek szükségük lenne rá?!?!?!?!Vagy ez senkit nem érdekel?!?!?!! Elszomorító....sőt....
218. bbeus73 (válaszként erre: 217. - Spring76)
2008. febr. 4. 20:48
Ne viccelj már! Már miért haragudnék?!? Épp most akartam írni, de mindenem elszállt. Jól vagy? Nem korai még a szerdai teszt? Nekem görcsöl a hasam tegnap este óta.
2008. febr. 4. 20:44
Beus, ugye nem haragszol?
216. bbeus73 (válaszként erre: 213. - Ájrin)
2008. febr. 4. 20:43
Szia ájrin! A múltkor én is így jártam, de még akkor még be tudtam szerezni egyet. Borzasztó, hogy már még ezen is idegeskednünk kell. Kíváncsi leszek, kapsz-e. Mindjárt olvasom a prividet is!
2008. febr. 4. 20:26

Szilvi!


Neked van e pozitív eredmény?

2008. febr. 4. 20:25
Ájrin, remélem, sikerül megszerezned a szurit.
213. ájrin
2008. febr. 4. 20:12
Nem a gyártót, talán a forgalmazót hívták fel. Mindegy, no, valakinek telefonáltak:)
212. ájrin
2008. febr. 4. 20:10

A gyógyszertárban felhívták a gyártót, és azt mondták, hiánycikk a 300-as. Felhívtam a dokit, azt mondta, hogy más kiszerelésben is jó (pld 150-es) még holnap Nyíregyen próbálkozom, de ha nem jön össze mást kell feliratnom, mert csütörtökön szuri (jajj!)

Persze Szilvi, próbáltam a klinikai gyógyszertárat. Meg a doki javasolta a Nagyerdeit, de azt nem találtam meg:)))) Női vezető sötétben, esőben, ismeretlen terepen:D

De nem adom fel!

211. Szilvia02 (válaszként erre: 208. - Ájrin)
2008. febr. 4. 19:59
SZIA!Gondolom a klinikai gyógyszertár, volt az első ahol nézted?Sehol nem rendelik meg?Vagy a dokit kellene fölhívni hátha tud segíteni.Vagy mást írna helyette föl.Ki az orvosod?Remélem sikerül elrendezni!
2008. febr. 4. 19:57

Ájrin!

Nem tudták megrendelni? Szólj a dokidnak, talán van ötlete honnan szerezheted be. Csak ötlet volt. Nekem rendes volt a dokim, mert ő adott kölcsön egy szurit, amíg kiváltottam az enyémet.

2008. febr. 4. 19:55

Szia Mindenki!

Szorítok mindenkinek, hogy örülhessen végre két egymás mellett lévő csíknak. Én szerdán csinálok tesztet.

Pusz mindenkinek

208. ájrin
2008. febr. 4. 19:33

Segítsetek!

Nem tudtam ma kiváltani a szurit. Gonel F 300. Csütörtök estére kellene. Van valami ötletetek, hol kaphatok Debrecenben, vagy a környéken?

Előszőr járok ilyen cipőben, nincs tapasztalatom. Végigjártam egy csomó gyógyszertárat, de azt mondták, a 300-as hiánycikk.

207. ájrin
2008. febr. 4. 19:25

Szia Vécső!

Most voltam a dokinál, aki erre külön felhívta a figyelmet, hogy ilyesmit fogok érezni. Szval úgy tűnik, inkább örülj neki:) biztosan csak feszít, mert szééééép nagyra nőnek!

206. Vécső
2008. febr. 4. 18:05
Még egy kérdés: fájdogál a bal petefészkem. Ez vajon normális?
205. Vécső
2008. febr. 4. 18:04

Bbeus73!

Köszi a választ. A szurikon már túl vagyok, de a tüszőrepit holnap veszem meg. Jó tudni, mennyibe kerül, meg hogy utána is kell még gyógyi. Ezt se tudtam.

204. bbeus73 (válaszként erre: 202. - Vécső)
2008. febr. 4. 17:42

Szia Vécső!Szerintem az a 3 9-10 mm-es tüsző pont jó lesz, s nekem azt mondta a doki, hogy végül is kettő is bőven elég lenne az inszem napjára, ha megérik.

Az ár: a Closti 800 Ft, az első hasba szuri 25.000, a tüszőrepesztő 7000, az inszem utánra felírt hüvelygolyó, ha ezt fogsz kapni 2200 Ft/doboz, nekem 2-t írt ki a doki, de már kiváltottam a harmadikat is, mert nem lesz elég. Szóval kb. 38-40000.- Ft körül mozog csak a gyógyszerek ára. DE EZT MINEK IS TÁMOGATNÁ A TB., csak azt nem tudom, hogy akinek nincs ennyi pénze, annak sosem lehet gyereke?!?!?!?!?! Ez van....

203. Vécső
2008. febr. 4. 10:03

A másik kérdésem anyagi természetű lenne.


Kb mennyire jön ki egy inszem?

202. Vécső
2008. febr. 4. 10:01

Sziasztok!


Minálunk apa spermiumaival van gond. Nem elég mozgékonyak. Félek is egy kicsit, hogy milyen lesz az inszemkor az eredménye.


Másik gondom: pénteken voltam a 9.ciklusnapon uh-n, és a j. o. volt egy 16 mmes, a b.o. 3 db 9-10 mmes. A tüszőrepit a 13. cnene kell beadnomn, és a 15.cnen lesz az inszem. Én most attól tartok, hogy a 16 mmes nem éri meg a tüszőrepi időpontját sem. Vajon a többi nőhet még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook