Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek volt inszeminációja Kecskeméten, és milyenek a tapasztalatai? fórum

Kinek volt inszeminációja Kecskeméten, és milyenek a tapasztalatai? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 14. 20:16
Szerencsére eddig nekem is csak jó tapasztalataim vannak róla, de kiváncsi vagyok mások véleményére is. Nem mindig egyszerű rögtön elérni, de ha látja hogy kerestem jelentkezik.
3. nijntje (válaszként erre: 1. - Moniny)
2010. okt. 14. 19:41
Inszeminációról nem tudok beszámolni, mindkét terhességem spontán volt, szerencsére. Viszont Dr. Nagy Károlyról csak jókat tudok mondani, mindkét lányom nála született, és nagyon kedves, korrekt, jó doki.
2010. okt. 14. 19:30
Bárhol csinált donoros inszeminációs tapasztalat is érdekel! Köszönöm a válaszokat!!!!
2010. okt. 14. 19:28
Szeretném kérdezni, hogy kinek volt inszeminációja Kecskeméten, és milyenek a tapasztalatai. Esetleg ha lenne köztetek olyan akinek donorral, de természetesen minden vélemény érdekel. Mi a véleményetek dr. Nagy Károlyról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook