Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen az igazi szerelem? fórum

Milyen az igazi szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 10. 17:12

[link]

szerintem ez tényleg igaz:)

11. Beautykiss (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2012. márc. 10. 17:11
Én is így gondolom..voltam párszor őrülten szerelmes amit akkor annak éreztem ,neveztem de szerintem nem volt az..nagyon intenzíven kezdődött de elmúlt..nála máshogy érzem..én is úgy gondolom,hogy ő sem tudja,hogy mi a szerelem mármint az igazi mert eddig lehet nem volt az de úgy tűnik én sem..csak mégis rossz hallani,hogy nem szerelmes..de igazából ez csak elnevezés kérdése..nem tudom..:D az a lényeg,hogyan viselkedik..
2012. márc. 10. 17:09
óriási különbség van szerelem és szerelem közt is..én így éltem meg...
2012. márc. 10. 17:07
fájdalmas, kellemes, lélekromboló, néha lelket erősítő, veszélyes, felemelő aztán mélyre taszító, egyszóval őrület!
8. Beautykiss (válaszként erre: 4. - Timmy0520)
2012. márc. 10. 17:06
Elég friss..lassan két hónap..de ő azt mondja,hogy nem az a vak szerelem..ami szerintem meg fellángolás amire ő gondol..olyanokat mond ami számomra a szerelmet jelenti ami őszinte és nem egy múló fellángolás.ha valaki iránt azt érzed,hogy úgy szereted ahogy van, mindig vele akarsz lenni azt érzed nem kell más és csak egyre erősebbek az érzések és a legjobbat hozza ki belőled akkor ez nem szerelem? nem tudom..számomra igen..de végülis mindenkinek más..én sem ézem azt a nagy lángolást csak azt,hogy egyre jobban szeretem szeretem amilyen szeretem ahogy szeret..
2012. márc. 10. 17:04
"Szerelemmel múlik az idő, idővel múlik a szerelem. . . !"
2012. márc. 10. 17:04

Nem lehet,hogy csak a szex miatt van veled a barátod? Mert én még ilyet ne hallottam, hogy nem szerelmes, de valakivel akar maradni,meg nagyon szeret, meg nagyon odafigyel rád:/

Vagy csak igen, fellángolás, ami pár hét ,esetleg hónap múlva elmúlik...

2012. márc. 10. 17:02

Szerintem nem létezik fellángolás.

Szerelem van, ami egy teljesen más érzés, mint a szeretet. Nem nagyobb, nem tüzesebb, hanem más. Másért szeretjük a szerelmünket. És ha szerelmesek vagyunk a párunkba, akkor az nem múlik el, hanem megmarad örökre, és egyre mélyebb lesz ez az érzés. Ezért van az, hogy sok idős ember, ha elveszíti a párját, akkor hamarosan belehal.

Olyan nincs, hogy szerelmes vagyok valakibe, aztán egyszercsak már nem. Na ez nem volt szerelem, csak kedvelték egymást és rájöttek, hogy ez nem is szerelem.


El tudom képzelni, hogy a párod nem tudja milyen szerelmesnek lenni, ezért nem tudja, hogy szerelmes beléd. Azt képzeli, ahogy sokan, hogy a szerelem egy nagyon intenzív érzés, ami fellángol és elmúlik.

24 éve ismerem a férjemet és azóta vagyunk szerelmesek egymásba, de a mi korunkban már hülyén hangzik:)

2012. márc. 10. 16:53

Ha részéről tényleg csak fellángolás, akkor az valóban mulandó, így rövidesen számodra is kiderül.

Mióta tart a kapcsolatotok?

2012. márc. 10. 16:50
Szerintem az ember mindig azt érzi,hogy szerelmes. Ha TÉNYLEG úgy érezte, akkor a szerelem nem fog elmúlni , ha pedig csak " magától" elmúlik, nincs rá ok, akkor csak fellángolás volt, viszont szerintem úgyis mindenki azt mondja,hogy " de igen, szerettem őt"... de erre hónapok, évek múlva jönnek rá hogy hát igen az csak egy fellángolás volt. ( főleg ha pár hónap, félév ig tartott a kapcsolat) Én így hiszem ezt!
2012. márc. 10. 16:47
a fellángolás hamar elmúlik
2012. márc. 10. 16:44
Fellángolás vagy szerelem..mi a különbség? A barátom szerint ő nem szerelmes belém mégis én vagyok neki a tökéletes velem tervez nincs szüksége másra,nagyon szeret,odafigyel rám,jobb embernek érzi magát mellettem stb...ez akkor mi ha nem szerelem...a fellángolás a nagy rózsaszín köd az elmúlik idővel..az igazi szerelem az egyre erősebb lesz..szerintem..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook