Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ajándékot vegyek egy 9 éves fiúnak, ha nem tudom mivel szeret játszani! fórum

Milyen ajándékot vegyek egy 9 éves fiúnak, ha nem tudom mivel szeret játszani! (beszélgetős fórum)


2008. nov. 5. 17:48

nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! tetszik, hogy idegenek tudnak tanácsot adni...:)


még1x köszönöm!!!

2008. nov. 5. 17:32

könyvutalvány is jó :) akkor azt vesz amit akar :)

ha szereti a rajzfilmeket, akkor Ben10 vagy valami mostani kedvences dolog is lehet a nyerő :)

tudni kell, hogy olvasós, vagy mozgós gyerek inkább :) öcsém ennyi idősen karácsonyra tőlem egy belépőt kapott egy koncertre, mert szerette Vivaldi 4évszakát, így elmentünk ketten rá :) persze ennek sem örül mindenki

2008. nov. 5. 17:28

lego-ra én is gondoltam, de abból is van sok fajta...és nem tudom melyik van meg...



fiamat kértem, hogy kérdezzen rá a srácnál, hogy mégis mit szeretne, erre a kölyök azt mondja, hogy x-box360-at vagy egy psp-t... :)

2008. nov. 5. 17:22
Számítógéphez valami alkatrész? Hangfal, egér, pendrive? Csak tipp, lehet hogy nem jó ötlet, csak próbálkozom...
2008. nov. 5. 17:19
Esetleg egy zenei cd,a fiad biztos tudja mi a kedvence.
2008. nov. 5. 17:18
Szia! Szerintem a LEGO-t minden gyermek szereti! :)
2008. nov. 5. 17:17
Szerintem nyugodtan kérdezd meg az anyukát. Akkor megtudod, hogy mivel szeret játszani. Lehet, hogy nagyon szeret olvasni és ajánl valami könyvet.
2008. nov. 5. 17:14
Könyv? Azt szerintem meg tudja mondani a fiad, hogy milyen az érdeklődési köre.
2008. nov. 5. 17:12
Fiam osztálytársáról van szó, de a gyerekem se tudja megmondani mivel szeret játszani. Ha hasznosat veszek, annak nem biztos, hogy annyira örül...ha játékot, akkor lehet már megvan....az Anyukát meg nem szeretném felhívni, de ha minden kötél szakad akkor muszáj...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook