Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor gyerekek voltatok, milyen csínytevéseket, rosszaságokat csináltatok? fórum

Mikor gyerekek voltatok, milyen csínytevéseket, rosszaságokat csináltatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. 3d787b167a (válaszként erre: 10. - Enik09)
2016. dec. 2. 19:39
Nem vagy te hazudós? :)
10. Enik09
2016. dec. 2. 19:36
Én mindig jó kislány voltam. :)
9. Magdol (válaszként erre: 6. - 3d787b167a)
2016. dec. 2. 18:57
Cuki mindegyik kis történet, de a csibés mindent visz. :)
8. Magdol (válaszként erre: 3. - C601b1f339)
2016. dec. 2. 18:55
Mi volt az a fura dolog? Na jó, el tudom képzelni! :D
7. Magdol (válaszként erre: 2. - 8a65af67ce)
2016. dec. 2. 18:54
Ne már, annyira durva nem lehet! :)
2016. dec. 2. 17:58

Életre való, milyen más?:)


Alig mentem, de a Papa szőlőjéről a friss fürtöket lezöldeltem, ahogy a Papa "szokta". Anyám meg idegbajos lett, és a trágyadombon ásta el a bűnjelet.


Sokszor szöktem a másik utcába lakó mamámhoz, és egyszer olyan frankó eső utáni idő volt, akkor még földes út, a traktorok felhordták a sarat magasan, az a hülye Gyuri gyerek meg úgy belelökött a járdáról, hogy nem tudtam kimászni önerőből. A közelben lakó néni húzott ki,vitt haza. Anyám nem ismert meg, be se engedtek, a folyosón fürdettek meg lavórban.


Nyáron a bugyimba szedtem össze a napos csibéket. Szegény Mamikám meg Anyám csak nézte, nézte, hogy egyre nagyobb a bugyogóm.


Mikor a Mami a kacsákat pucolta este a vizes padon az udvaron, nekünk meg fürdeni kellett (nyár volt), odadugdoztam a popóm a kacsához. Mami a késsel odalegyintett, de közben megfordult kezében a kés, és a pengéjével elvágta kicsit a valagam. Nem fájt annyira, mint amekkora színjátékot csináltam miatta.


Ja meg hülye húgommal azzal is szoktunk szórakozni, hogy gyufaszálra szúrtuk a a tyúkszart, és az itatókba dobáltuk. De csak a szart. Piszok sok tyúk ganyét kellett összevadászni, meg egy itató tele lett szarral.


A Dédike meg ilyen szappangyűjtő fan volt akkoriban, és azokban az ódon barna szekrényekben gyűjtötte a ruhák között. Mikor mentünk haza Dombóvárra, mindig loptunk belőle, mert azok olyan szép színesek voltak.


Ja meg ez nem izéság', csak mikor a húgom született, tél volt ugye, és Papa tolta a babakocsiban haza, Anyu mellette sétált. Én a kék kantáros nacimban a folyosón álltam, néztem/vártam őket, és nekem aztán mondhatták, hogy az Anyám gyereke, én mindenkinek elmondtam, hogy a Papáé, mert a Papa hozta haza.


Ja meg kicsike voltam még, és Papa megengedte, hogy egy tányérból együnk. Én ÁLLÍTÓLAG!???? kézzel ettem a levesből, megrágtam, és vissza is tettem Papa tányérjába, és az öreg nem szólt érte, evett tovább.



Asszem, mellettem se Mamikám, se Anyám nem unatkozott. :D

5. 3d787b167a (válaszként erre: 2. - 8a65af67ce)
2016. dec. 2. 17:47
Oszt mér"!???
2016. dec. 2. 17:24
Azóta már megkomolyodtam, nem csöngetek, hanem facebook-on üzenek neki :)
2016. dec. 2. 17:21
Kissrácként falun emberi bélsarat csomagoltunk újságpapírba. Az áldozat kapuja elé leraktuk és meggyújtottuk miután becsöngettünk majd elszaladtunk. Gazda kijött és látta, hogy lángol egy papír, elkezdte taposnim hogy elaludjon de akkor fura dolog történt :)
2016. dec. 2. 17:17
Nem merem leírni.
2016. dec. 2. 14:57
Szívesen olvasnék megmosolyogtató történeteket! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook