Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


52. Margit65 (válaszként erre: 3. - Edike71)
2017. nov. 16. 21:57

Kedves Edike!

Június elején kezdted el szedni a Mysimbat. Azóta eltelt 5 hónap. Végig csináltad az ajánlott minimum 4 hónapot? Milyen tapasztalataid és eredményeid vannak? Kíváncsian várjuk válaszodat.

51. Margit65 (válaszként erre: 4. - Molygó)
2017. nov. 16. 21:52

Kedves Molygó!

Augusztus 11-e óta eltelt több, mint 3 hónap. Örülnénk, ha leírnád nekünk eddigi tapasztalataidat. Milyen nehézségek jöttek elő, amiket meg kellett oldanod, hogy jobb eredményt tudjál elérni? Kíváncsian várjuk válaszodat..

50. Margit65 (válaszként erre: 5. - Tagika)
2017. nov. 16. 21:47

Kedves Tagika!

Augusztus 29 óta sok idő eltelt már, vannak eredményeid és tapasztalataid. Azt írtad szívesen megosztod velünk. Kíváncsian várjuk.

49. Margit65 (válaszként erre: 8. - Wiki76)
2017. nov. 16. 21:43

Kedves Wiki!

Régen volt már szeptember 11-e. Kíváncsian várom, hogy milyen eredménnyel járt az elmúlt több, mint 2 hónap? Milyen akadályokba ütköztél?

48. Margit65 (válaszként erre: 24. - *Jáde*)
2017. nov. 16. 21:33

Kedves Jáde!

Megosztanád velünk a több mint két hónap eredményeit és tapasztalatait? Nagyon várom! :) Előre is köszönöm!

47. Margit65 (válaszként erre: 25. - Pimp8)
2017. nov. 16. 21:29

Kedves Pimp8!

Eltelt 2 hónap a gyógyszer szedésének elkezdése óta. Kíváncsian várom a beszámolót a 2. hónapról. Hol tartasz most? Még mindig megy a heti -1,5 kg?

46. Margit65 (válaszként erre: 33. - Summer2)
2017. nov. 16. 21:22
Hol tartasz? Sikerült a gyógyszert beszeezni?
45. Margit65 (válaszként erre: 34. - Weva0203)
2017. nov. 16. 21:14

Szia wewa0203!

Ha abbahagyod a gyógyszert, tartani kellene az eddig megtanult étrendet és továbbra is ellenállni az édességnek. Minden fejben dől el. Akarat és fegyelmezettség kérdése.

Szerintem kicsit több mozgással és még kevesebb kalóriával, havi 5 kg-ot is le tudnál adni. Bár nem mindegy mennyiről indultál.

44. Margit65 (válaszként erre: 37. - Adrika19821015)
2017. nov. 16. 21:06
Szia! Kíváncsi vagyok a folytatásra. Ugye megosztod velünk a második hónapot is?! :) Várom!
2017. nov. 16. 20:27

4.hete szedem a Mysimbát, 96 kg-ról indultam (165cm magas). Heti egy tablettával kezdtem, két héten keresztül. Első nap hányinger, rosszullét. A további hetekben szédülés, mint ha hangyák mászkálnának az egész testemben, felgyorsult anyagcsere,az eddigi mindennapi álmaim, még intenzívebbekké váltak, a megszokott fájdalmaimat csak tompán érzem.(Jobb comb, jobb felsőkar, bal váll. Tudok gugolni, amit azelőtt a nagy fájdalom miatt nem tudtam.) ÉHSÉGÉRZETEM CSÖKKENT!


3-4. héten: Felemeltem az adagot 2 x 1 tablettára, mert a szervezetem megszokta a napi 1 tablettát és este megint éhes voltam. NEM VÁGYOK AZ ÍZEKRE!!!! Étvágyam jelentősen csökkent, tele vagyok energiával, elkezdtem a fogyókúrát és a rendszeres tornát. Egyszer volt erős bal alhasi görcsöm, ami kb 1 órán keresztül tartott. Összesen 5 kg-ot fogytam egy hónap alatt. Ezt a fogyási ütemet szeretném tartani. Emelni akkor fogom az adagot, ha ismét látom, hogy megszokja a szervezetem. A belgyógyász végzettségű háziorvosom, aki felírta a tablettát rám bízta az adagolást. Nagyon drága a tabletta, (29 ezer ft,-ért sikerült hozzájutnom) ezért próbálom úgy adagolni, hogy minél tovább tartson egy doboz, de a hatása ne csökkenjen. Célul tűztem ki a 4 hónapra -20 kg fogyást 76 kg-ra, havi -5 kg-mal, 2 doboz tablettával. Remélem sikerül elérnem és jöhet a következő terv, ami további fogyás, vagy szintentartás lehet a közérzetemtől függően.

2017. nov. 9. 15:59

Sziasztok!

Én Bagon vettem egy vidéki gyógyszertárban. A láncot azt nem tudom...holnap megírom. Az gáz ,mert a 30 is nagyon sok. Ahoz képest hogy 1 havi adag:-(((

41. Suju (válaszként erre: 40. - MTmarti)
2017. nov. 9. 12:36
Köszi ,nalunk 38200-2 hete még 30 000 volt!
40. MTmarti (válaszként erre: 39. - Suju)
2017. nov. 9. 12:09
Szia! Panacea patika: amikor megrendeltem 29000-et mondtak, aztán 34000-ért megérkezett
39. Suju
2017. nov. 9. 09:20
Sziasztok!!Segitségetejet szeretném kérni hogy ti melyik gyogyszertár láncnál vásároltatok meg a gyogyit??es mennyiert? köszönöm a válaszotokat elöre is !!!
2017. nov. 8. 10:15

Sziasztok!

Eddig csak olvasgattam a hozzászólásokat, amit mindenkinek köszönök! 5 éve szoktam le a dohányzásról 20 kg-ot híztam (eddig). Édességfüggő lettem a nikotin elvonás után, ezért próbálom a gyógyszer segítségét. 6 napja szedem, napi 2x1 a kezdő adagom, merthogy én az egyik összetevőt (bupropion) 6 éve szedem, mint antidepresszánst. Különösebb mellékhatást nem érzek, és eddig az étvágyamat sem csökkentette. Remélem, idővel hatni fog! :) Fogok maj jelentkezni!

2017. nov. 7. 18:14

Sziasztok!

Én 123 kilorol indultam és október 14.én kezdtem el. Jelenleg 115 kilo vagyok. Tehát nem egészem 4 hét alatt 8 kiló ment le. Voltak mellekhatasok. Faradság szedules,de ezek a múlt héten elmúltak.

Kitartó vagyok. Mert muszáj. A gyógyszer 29 ezer😕és ahogy számolom,ez 1 havi adag lesz...mivel a 4.hettol napi 4-et kell szedni. Nekem még sok van hátra a 70 kilóig...mellette dietszom. Kigyűjtöttem mik a 0 kalorias zoldsegek,gyumolcsok...mi az ami égeti a zsírt és e szerint étkezem.

36. ikres_anyu (válaszként erre: 35. - Viccesanya)
2017. nov. 7. 09:56

Sziasztok, szeretnék csatlakozni a fórumhoz! Egyelőre megfigyelőként vagyok jelen. Férjemnek ajánlotta a belgyógyász, mert sajnos nagyon magas a súlya. Még hezitálunk hogy elkezdje-e, ezek a mellékhatások, amiket írtatok egyáltalán nem bíztatóak. Mivel sok a súlya, mozogni sem szeret, illetve nagyon megterheli az ízületeit. Bypass előtt állunk, de le kell adjon 30kg-ot, mert addig nem műtik! A vérnyomása borzalmas, 160 felett szinte mindig, a gyógyszerek úgy érzem semmit sem hatnak nála. A férjem, Viccesanya november 5-i bejegyzése napján volt épp 40 éves!

Próbálom támogatni, mert reflexből mindig csak azt mondogatom, hogy ne egyen annyit, de ezzel többet ártok mint használok szerintem. Rengeteg vitánk van/volt emiatt (próbálom nem korholni, mert időnként sztem csak stresszből eszik!)

Röviden ennyi. Most találtam erre a fórumra, de érdekelne hogy kivel mi újság azóta!

2017. nov. 5. 10:20
Sziasztok! Én végül a legutolsó bejegyzésem után, 1 hónapja, abbahagytam a gyógyszert. A vérnyomásom mindig 120/80 volt, az egyik nap viszont amikor véletlenül megmértem 167/115 volt. Ez folytatódott a második napon is. Szóval azóta nem szedem. Kellett vagy 3 hét, mire a vérnyomásom is visszaállt. Sajnos nekem ez nagyon nem jött be! Az a durva paranoia vagy pánik érzés + a vérnyomás problémák... De kedden megyek a Nyírő Gyula kórházba az evészavar ambulanciára, megnézem ott mit tudnak újat mondani és javasolni. Sok sikert mindenkinek a jövőhöz!
2017. okt. 30. 22:01
Sziasztok, először vagyok itt a fórumon, és szeretném megosztani veletek a tapasztalatomat. Amióta az eszemet tudom, mindig túlsúlyos voltam, de ez igazából nem okozott gondot, nálunk a családban mindenki ilyen...Amikor tavasszal egy gyomortükrözés után az orvosommal beszéltünk arról, hogy a nyelőcsövemen durva felmaródások látszanak, és a reflux miatt sem jó, ha folyamatosan tele van a gyomrom, akkor javasolta a Mysimbát. Igazából annyit mondott nekem, hogy minden fejben dől el, és nem is tudtam mennyire vegyem komolyan, de a tükrözés eredménye megijesztett annyira, hogy áldozzak (nem keveset) a gyógyszerért. Tudom, hogy hétfőn kezdtem el szedni, azt hiszem reggel 1 szemmel, és talán 4 hét után értem el a napi 2x2 adagot. Az első héten nekem nem volt semmiféle mellékhatás. Azonban a 4. napon vettem észre, hogy nem kívánom az édességet, és úgy általában nem gondoltam annyit a kajára. Kíváncsian vártam, hogy mi lesz ezután. Akkor még nem mértem magam folyamatosan, így nem is tudom megmondani, hogy mennyi ment le az első hetek alatt. Azt tudom, hogy 6 hónap alatt 10 kilótól szabadultam meg, és még kb. 5 kilótól szeretnék megválni. Tehát nem szeretnék 50 kilóra lefogyni, soha nem is voltam annyi, vagyis akkor csak, amikor az általános iskola 5. osztályába jártam.:-)Arra azonban kíváncsi lennék, hogy mi van, ha abbahagyom a gyógyszer szedését? Ebben van valakinek tapasztalata? Ha igen, légyszi írd meg,hogy tudjam mire számíthatok. köszi előre is!
2017. okt. 29. 15:22
Sziasztok! Köszi az eddigi infókat! Érdeklődnék, hogy ki hol tart, mennyire segíti a gyógyszer fogyást és hogyan álltok a mellékhatásokkal? Szeretnék segítséget kérni, esetleg priviben, hogy hol érdemes bp-en kiváltani? Köszi!
32. Bizsóka (válaszként erre: 26. - Viccesanya)
2017. okt. 28. 20:44
Kedves Viccesanya! Nem hallottam még erről a könyvről, de megkeresem. Én is próbáltam a fizikai okokon kívül a lelkit is feltárni,de igazából semmit nem oldott meg. Elmentem egy életmódtanácsadó-parapszichológushoz, az apa -lánya kapcsolatot feszgette, mármint , hogy itt van a hiba. 25 ezer FT-al gazgítottam őt, majd másik évben 30 ezerrel egy hipnotizőrt aki szintén az apa-lánya kapcsolatban turkált, de jobb nem lett. 10 ezer Ft/óra volt a díja, 1 órát csak magáról beszélt, persze ezt is ki kellett fizetnem. Már azon gondolkodom, hogy valamiért így kell adóznom, másokat gazdagítanom!?
2017. okt. 28. 20:32
Sziasztok lányok! Közel a 60-hoz, 100 kg felett vagyok, pm alulműködik melyre gyógyszert szedek, de sokkal jobb nem lett. 4 hónap alatt újabb 10 kg-ot híztam. Hétfőn kezdtem el szedni a Mysimbát. Az első tabletta után már jelentkeztek a mellékhatások, de gondoltam majd csak hozzá szokom, inkább fél tablettákat vettem csak be. Odafigyeltem az étkezésekre, s így is csak a felét ettem a szokásosnak. Pénteken az első 1 x 1 tabletta bevétele után elég rosszul éreztem magam. Gondoltam reggelre elmúlik, de nem így történt, hányinger, görcsös fejfájás, ájulásszerű érzés, mintha kimosták volna a gyomrom, szinte egész nap nem tudtam enni, inni, mert olyan érzésem volt, hogy azonnal sugárban fogok hányni. Szerencsére nem így történt, de ma csak apránként egy kis gyümölcsöt csipegettem, kortyonként ittam a vizet. Már egy fokkal jobban vagyok, csak nagyon elkeseredtem, ez a tabletta volt az utolsó reményem, mert már a sebészkésen kívül szinte mindent kipróbáltam, de azt nem fogom! Írok majd e-mailt az orvosomnak, hogy mitévő legyek, mert már nem merem szedni a kék tablettákat.
30. Viccesanya (válaszként erre: 29. - Pimp8)
2017. szept. 30. 21:01

Szia! Még csak a 2X1-nél tartok, mert a mellékhatások miatt csúsztam egy hetet. Most már jobban vagyok. Lehet, hogy amiatt is, hogy a háziorvosom mondta, hogy ha megint rosszul leszek, nyugodtan vegyek be valami nyugtatót. És ennek már a gondolata is nyugtatólag hatott rám! :D

Persze, tornázom! Én is elégedett vagyok ezzel. :)

Te hogy vagy? Milyen adagnál tartasz?

29. Pimp8 (válaszként erre: 28. - Viccesanya)
2017. szept. 30. 09:10

Mennyi az adagod? Megy a 2x2 szem?

Mellékhatások enyhültek?

1,5-2 kg nagyon jó. Bár annál több nem kell. Torna is van?

2017. szept. 29. 13:47
Igen! :) Most már eljutottam oda, hogy nem csak az érdekel, hogy vékony legyek, hanem hogy normális legyek. Én is a Reductillal fogytam, de annyira rákattantam a fogyásra, hogy szinte beleszédültem, hogy hétről hétre vékonyabb lettem. Eleinte még reggeliztem és ebédeltem, de úgy a -20 kilónál, már ebédelni sem ebédeltem. Amikor pedig már meghaladtam a -30-at már a reggeli sem kellett. Na, hát ezt nem lehet csinálni a végtelenségig.. Elvették a bogyót tőlem, és most megint kövér vagyok. Nem akartam elhinni, hogy nekem most már amíg élek fogyókúráznom kell, és visszaigazolás volt a könyv. Hogy mitől vagyok ilyen még nem tudom, csak vannak tippjeim, és hogy mit kell tennem, hogy megváltozzak, az remélem világossá válik. :) Most heti 1,5-2 kg megy le, és nagyon igyekszem, hogy ne szédüljek megint bele! :)
27. Pimp8 (válaszként erre: 26. - Viccesanya)
2017. szept. 28. 21:16
En is olvastam es egyetertek. A koverseg vedekezes... de sok psziches oka lehet... legtobb gyerekkorban akadt ve. Es tok igazad van. Nem fogyokurazni kell mert az csak ideig oraig tart, hanem eletmodot valtani... enni, de mozogni is mert ha tobbet estunk mint amennyit felhasznalunk az lerakodik. Baratnom is fogyott anno reductillal de ő nagyjabol meg is tartotta. Lassan fogyott es nem koplalt. Ezek a bogyok arra jok, hogy at tudjunk allni arra az adagra amivel tudjuk tartani a sulyunkat... segit agyban atallni, kozben szukul a gyomor, es talan sikwrul egy eletmodvaltas...
26. Viccesanya (válaszként erre: 22. - *Jáde*)
2017. szept. 28. 14:08
Szia! Ment le 10-15 kg, de egyfolytában az evésen meg a kajákon járt az eszem. Ez az egész, ami a Pados Gyula osztályán van, arról szól, hogy le kell mondani alapanyagokról, ízekről, kajákról. Ha mondjuk 35 éves vagy mint én, és születésedtől azt a kaját eszed, amit itt megtiltanak, az nagyon hosszú távon kudarcra van ítélve. Ez mélyebben gyökerezik, mint hogy ők ott meg tudnák változtatni. Főképp azért sem, mivel amikor én jártam oda, pszihológus soha nem is foglalkozott a betegekkel. Annak idején ott kaptam a Reductilt is, amitől 140kg-ról 75-re fogytam 1,5 év alatt. Nagyon könnyen ment a fogyás, mert nem voltam éhes. De hát azt a gyógyszert sem lehetett halálomig szedni, főleg hogy most tiltott is, vissza is híztam kb 7 év alatt a leadott súly. Most megfogadtam, hogy én többet nem diétázni akarok, hanem azt szeretném, hogy én is olyan legyek mint a többi ember, aki nem akar 3szor 4szer annyit enni, mint ami normális. Ehhez pedig nem az kell, hogy megszabják, hogy mennyit egyek, mert attól még akkor is akarom, még ha valameddig meg is tudom állni. Elolvastam Dr. Lukács Liza - Éhes lélek című könyvét, és most pszihoterapeutát keresek, mert én ebben hiszek. Tényleg mindent kipróbáltam amit fogyózással kapcsolatban lehet, végül semmi sem segített, de amit abban olvastam, az utolsó betűig igaz. De ez csak az én történetem, az én tapasztalataim. Te milyen vagy? Miért fogyózol?
25. Pimp8 (válaszként erre: 24. - *Jáde*)
2017. szept. 28. 12:39

Nekem heti 1,5 kg megy. A heten mar mentem tornazni. 87- rol indultam. Nekem az adagom reggel 1 este 1. Abban a tempiban ahogy elo van irva, nekem sok. Szedulok tole. Etvagyamat nagyon jol csokkenti, elvagyok kaja nelkul. Nem szamolok kaloriat en arra alkalmatlan vagyok. 😅🤔😏

Nekem az magy segitseg, hogy nem akarok zabalni. Neked vannak még mellékhatások? Mennyi az adagod a tablettából?

Szep mapot! 😘🌸

24. *Jáde* (válaszként erre: 16. - Pimp8)
2017. szept. 27. 23:46

Szia Pimp!

Nekem csak egy vérkép kellett, meg a korábbi diagnózisok (PCOS, inzulinrezisztencia, Hashimoto :-( )

1500 kalóriás étrenddel, kis jóga, kis biciklizés mozgással és Mysimbával az első héten nekem 2,5 kiló ment le. 112-ről indultam. Hetente csak egyszer márem magam, kíváncsi leszek mi lesz most vasárnap (ujjaim csuriban ;-))

Neked hogy megy? Honnan indultál és hogy telt az első 4 hét?

2017. szept. 27. 23:43

javítás: a háziorvos ad beutalót a Szent Imrébe, nem ott helyben... de biztos értettétek ;-)


Ha valamelyikőtök szintén kalóriát számol, akkor próbáljátok ki a kaloriabazis.hu oldalt, nekem nagyon bejött - teljesen ingyenes és lehet jegyezni, hogy mit ettél, mozogtál és kiszámol helyetted mindent, nem kell táblázatokban keresgélni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook