Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a Femibion magzatvédőről? fórum

Mik a tapasztalatok a Femibion magzatvédőről? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. Yulcsy
2009. márc. 31. 10:18

Sziasztok!

Én még a felkészülési időszakban vagyok(vagy már nem, még nem tudom:-)), de én most tértem át erre a vitaminra.Ami nagyon pozitív számomra,hogy nincs tőle hányingerem.Előtte a Gravidát szedtem, és attól mindig hányingerem volt.Így azt csak este lefekvés előtt tudtam bevenni.Hízást nem tapasztaltam a Grav.nál,ezt pedig még nem olyan régóta szedem.Szerintem, ha odafigyelsz a táplálkozásra és mozogsz hozzá egy kicsit, akkor nem szabad hízni tőlük.

11. tamus.natasa (válaszként erre: 10. - Kingi7)
2009. márc. 30. 09:36
Bocsi, rosszul mondtam, a 800 mg-ost szedem.
10. kingi7 (válaszként erre: 9. - Tamus.natasa)
2009. márc. 24. 16:12

A felkészülési időszakban a 800-ast kellene szedned, szerintem, mert abban magasabb a folsav...

Nos hízás én 1 kg-nál tartok a 22. héten

2009. márc. 23. 12:33

Szia Cini!


Én nemrég, kb 3 hete voltam nőgyógyásznál, a felkészülési időszakban, nekem a femibiont javasoltam, mondván, hogy hatóanyag és összetétel szempontjából ez most a legjobb.

Nyilván mindenki másképp gondolja, de nekem ezt javasolta.

Én a 400 mg-ost szedem és nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak erről a vitaminról.

Az én szervezetem szinte ugyanúgy reagál erre, mint anno a fogamzásgátlóra, hízni nem híztam tőle, azonban a melleim kicsit megnőttek, nagy étvágyat csinál, de azért szerencsésen kordába tudom magam tartani, valamint nekem lassú az emésztésem és féltem a székrekedéstől, de ezzel sincs gondom.

Ami még pozitívum, hogy a férjem már kb 2 hete meg van fázva eléggé, de egyáltalán nem kaptam el tőle semmi nyavaját, pedig a vitamin elkezdése előtt, sajnos egy tüsszentése meg tudott betegíteni engem is.

2008. nov. 21. 09:22
Én szedem és szedem már 3 hónapja...rosszat nem tudok róla mondani,jó pedig, hogy nem híztam tőle, mint más vitaminoktól. Talán azért lehet jó, mert kombinált...
2008. okt. 22. 13:48

Szio cini!


A femibion tulajdonkeppen folsav+nehany vitamin.En a terhessegem 16-ikheteig kaptam az orvosomtol napi 400mg-ot+ centrum terhesvitamint,de azt a terhesseg vegeig.

2008. okt. 14. 18:11
köszi szépen a válaszaitokat :)remélem nálam is jó lesz :)
5. Aga1
2008. okt. 14. 17:26

szia,

most várom az elsö babám, a terhesség elejétöl fogva a Femibiont szedem, úgy ahogy Diana80 is irta. (elöször 800, aztán 400) Nekem sem volt töle semmi gondom. Remélem babámnak is jót tett.

2008. okt. 14. 16:57

Szia,

En elevitet szedtem, nagyon szarul voltam tole. Attertem a femibionra es semmi gondom nem volt tole. Ezt szedtem vegig a fiammal es most is ezt szedem a masodik babaoval. Femibion800 az elso 13 hetben, majd Femibion400-ebbe halolaj is van.

2008. okt. 14. 16:40
én is Elevitet szedtem de a dokim most a Femibiont javasolja mert állítólag elég rég szedem úgy ,hogy nem jött össze a baba :( majd nem egy éve szedtem
2008. okt. 14. 16:25
Sajnos en nem tudok segiteni mert en Elevitet szedtem . De az eleg jo volt. Bar nekem az elejen hasmenesem volt tole, de ahogy hozzaszokott a szervezetem helyreallt minden.
2008. okt. 14. 16:16
Mik a tapasztalatok a Femibion magzatvédőről?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook