Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért van bűntudatom? fórum

Miért van bűntudatom? (beszélgetős fórum)


15. andi6020 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 16:18
Mormolj el három miatyánkot meg két üdvözlégyet oszt kész.
14. Lávli* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 16:12

Nekem mindegy, tégy a saját lelkiismereteddel azt, ami csak jól esik. Egyet azért tudj: olyan, hogy "megfázás", meg "csak kis nátha", olyan nincs.

Minden felső légúti megbetegedés vírus következménye, ami fertőz.

Ezt vannak, akik nem tudják, meg vannak, akik úgy csinálnak, mintha nem tudnák.

Fertőző betegséggel meg bunkóság közösségbe menni, meg gyereket közösségbe vinni.

Jobbulást.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Lávli*)
2021. márc. 5. 16:09
Mert még eddig nem kaptak el tőlem semmit. Aki most elkapta tőlem (két napig kicsit többet nyúlt zsepi után), attól kb 2-szer kaptam el az influenzát. Bár ő is kérdezte mi legyen, mondtam, már tök mind1 maradjon. Akkor meg kellett egy fontos munkát csinálni, max fél óra ha volt, de elkaptam. Akkor én sem voltam rá kiakadva pl.
12. Lávli* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 16:04

Akkor biztos mindig nagyon hálásak voltak neked a kollégáid a "csak orrfolyásodért". Szerethetnek.

De miért van bűntudatod?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Lávli*)
2021. márc. 5. 15:27
Sajnos én covid előtt is elég gyakran meg voltam fázva, úgyhogy sokszor nem tudtam volna dolgozni menni, ha csak úgy orrfolyás miatt otthon maradok..
10. Lávli* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 15:06

Szerintem nem. Ez felelősség és intelligencia kérdése, magam és a környezetem felé.

Gyávák is voltak a covid előtt is.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2021. márc. 5. 15:04
Szerintem ez csak azóta van így mióta kovid van....
8. Lávli* (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 14:05

Sajnos vannak túl szerény emberek, akik nem merik a másik arcába mondani, hogy menj aranyom a büdös francba.

Inkább megbetegszenek.

Kár.


(Orrocskát mikor fújkáltad, közben diszkréten sóhajtoztál és köhécselgettél, hol volt a maszk?)

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Asgardi)
2021. márc. 5. 14:01
Amúgy igen tökre igazatok van :) Viszont szerencsére csak nátha volt teszt alapján persze, meg maszk rajtunk egész nap. Sajnos aki elkapta tőlem, ő mondta hogy nem zavarja ha náthásan jövök, mert nem végez a munkával amúgy sem.
6. asgardi (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2021. márc. 5. 13:57

Egyetértek szóról szóra!


Mondhatod, hogy csak az orrod folyt, ennyi idő elteltével tudnod kell, hogy akármilyen vírustól is lehet (igen, még covidtól is...). Te mit csináltál? Bementél betegen, aztán majd a másik vigyázzon. Hát. El is hiszem, hogy bűntudatod van, ne várj itt feloldozást ezért.

2021. márc. 5. 13:22

Normalis.

Aki beteg, maradjon otthon. Olyan nincs, hogy kellő távolság, a 8-10 órában egy légtérben lévők belélegzik egymás levegőjét, megfogják egymás után a kilincset, stb.

Ez nem úgy működik, hogy vigyázat, beteg vagyok, félre mindenki ...

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 13:22
Szarul nézett ki, ennyi! Hője 34,5 volt. Az lett fura, hogy tántorog, mint aki piált.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. márc. 5. 13:21
De ő, ha koronás volt, milyen tünetei voltak? Nekem csak az orrom folyt...
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 13:20

Én hazazavartam a múlt héten egy embert. Nem volt bűntudatom!

Tegnap kaptam a hírt, hogy a tesztje pozitív.

2021. márc. 5. 13:18
Múlt héten folyamatosan náthásan jártam dolgozni. A kolléganőmet figyelmezettem is, de ő ennek ellenére nem tartotta a kellő távolságot. És mostanra természetesen már ő is megfázott. Emiatt normális, hogy bűntudatom van, hogy lefertőztem egy másik embert.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook