Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van az, hogy a dohányosok olyan természetes mozdulattal hajítják el a csikket az utcán? fórum

Miért van az, hogy a dohányosok olyan természetes mozdulattal hajítják el a csikket az utcán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
233. gyöngyszemü (válaszként erre: 230. - Spinneli)
2008. nov. 17. 22:04
A csoportvazető is ugyanúgy dohányzott evvel adta alályuk a lovat. Mit tehettünk volna? Néha csúnyán összeveszett a két "csapat". Ha odaálltunk mi is egykis pihire, az már nem tetszett neki! Megoldás ilyen esetre??
232. 3ea1571f07 (válaszként erre: 230. - Spinneli)
2008. nov. 17. 21:14
Egy józan hang a lincselni kész tömegben :)))))
2008. nov. 17. 19:50
Ha már a füstöléssel úgyis szennyezik a környezetet, ez már annyira nem is zavarja őket!
230. spinneli (válaszként erre: 229. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 17. 19:34

nagyon logikus, hogy ezért a dohányosokat hibáztattátok, és nm a csoportvezetőt, aki őket pozitívan diszkriminálta.

nagyon célravezető.

229. gyöngyszemü (válaszként erre: 228. - Ebcfbfbb78)
2008. nov. 17. 19:25

Azt hiszik nekik mindent szabad. Az elöző munkahelyemen sok volt a vita a dohányosok és nem dohányosok között persze a többség mindíg dohányos volt. :-( Míg ők jogosnak tartották hogy óránként rágyújtsanak, ezidő alatt a kijelölt helyen kényelmessen leülve óránként 10-15 percet is elücsöröghettek, míg aki nem dohányzott még a WCre sem mehetett el csak napi 2szer mert a csopvez egyböl rászolt hogy: Miértnem megy a géép??? Több joguk van mint aki egész nap dolgozik! Hogyis van ez??? :-(((


Megbélyegezmi? :-( Á Csodálkoznak, felvannak háborodva, ha egy hírdetésbe beleírják hogy nem dohányzót keresnek..!

228. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 227. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 17. 07:51

így van!!

már írtam, h nem találkoztam kulturált dohányossal.

igen ezt nem írtam még amit te írtál:, h mielőtt felszállnak járműre beleszívnak egy akkorát, h a tüdejük szakad szét - aztán meg a járművön fújják ki!!


ezeket büntetni kéne, megbélyegezni!!!

2008. nov. 16. 19:24
Mi nem dohányzunk de az erkélyünk ami kilóg a fölöttünk lakókétól mindíg televan dobálva csikkekkel, de voltmár hogy kitettem az ágyneműt levegőzni, és rávolt hamuzva, rádobva a csikk, (nagy szerencse hogy nem gyulladt fel) Felháborító némelyek figyelmetlen bunkó viselkedése! Arról nemis beszélve amikor belehamuztak a gyermekem babakocsijábaba az utcán. Vagy felszáll a buszra villamosra, ésmég gyórsan beleszív nehogy egy slukk is kárba vesszen, fel lép, beljebbjön a járműbe és ott fújja ki a füstöt. Undorító!! De utaztam már olyan járművön ahol simán rágyújtottak. Nincsenek senkire tekintetel egyes dohányosok! :-(
226. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 225. - E2add1f84e)
2008. nov. 16. 18:51
az igen! remélem sikerül!
225. e2add1f84e (válaszként erre: 223. - Ebcfbfbb78)
2008. nov. 16. 18:46
Hú, nagyon hosszú a listám amit összeírtam, amikor eldöntöttem. Végig gondoltam az életem minden területét, hogy mi fog változni, ha abbahagyom. A legnagyobb lökést a 14 éves lányom adta, aki mindennap felolvasta a cigisdobozról a feliratokat.
2008. nov. 16. 18:39

én sokszor kipróbáltam gyermek és felnőtt fejjel is de vhogy nem tudtam rászokni.

meg taszít az a szag ami utána marad az emberen....

223. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 222. - E2add1f84e)
2008. nov. 16. 18:38
és ha szabad kérdeznem miért akarsz leszokni ill mi vitt erre az elhatározásra?!
222. e2add1f84e (válaszként erre: 221. - Ebcfbfbb78)
2008. nov. 16. 18:36
Erre vágyom! A nehezén talán már túl vagyok, és nagyon akarom:-)))
221. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 220. - E2add1f84e)
2008. nov. 16. 18:35

szia, sok kitartást neked!!!

növeljed a nemdohányzók népes táborát! :)

2008. nov. 16. 18:33
úgy örülök, hogy észrevettem ezt a fórumot, mert 44 napja már nem dohányzom. Azért jó ezeket a hozzászólásokat olvasni, mert megerősít abban, hogy többé ne akarjak rágyújtani.
219. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 218. - 3ea1571f07)
2008. nov. 16. 18:25

lehet, h te ilyen vagy...

de én még nem találkoztam toleráns dohányozó, kulturált egyénnel...

tisztelet a kivételnek.


de ne csak engem szidj le más is írt a dohányosokról szépeket!!!

218. 3ea1571f07 (válaszként erre: 217. - Ebcfbfbb78)
2008. nov. 16. 15:55

Azért ez durva volt! Én dohányzom, de soha sehol nem dobom el a csikket, soha nem gyújtok rá olyan helyen, ahol ez másokat zavarhat, és nem bűzlöm a cigifüsttől, tehát teljesen normális ember vagyok.

Én meg mondhatnám, hogy rühellem a toleranciát nem ismerő embereket...és nem is hazudnék!

2008. nov. 16. 15:50

mert bunkók! és nem érdekli őket ha a tömött buszmegállóban vagy a nemdohányzó vonat peronján rágyújtanak és mindenki büdös lesz tőle.

rühellem őket - én meg egy kulturált dohányossal nem találkoztam még!

ha vki előttem ül a buszon vagy vonaton bűzlik a bagótól az egész teste, ruházata - undorító!!!

216. mmanoka
2008. nov. 6. 10:06
... mert nagy ívben tesznek rá, és akkor még finoman fogalmaztam. Egyébként amikor a balatonparton nyaraltunk (pár napig) a legelső ami feltünt, hogy nem láttam egy szelektív kukát sőt hagyományos kukát sem egyetlen egy utcán sem és mégis egy csikk sem volt eldobálva nemhogy szemét. Az ország keleti része jóval mocskosabb mint a nyugati.
215. hjaniko
2008. okt. 13. 12:59
..szabad csúnyán fogalmaznom.
214. hjaniko
2008. okt. 13. 12:58
Mert kultúra nuku...ha
2008. okt. 13. 12:53
Rengeteg bajom van azokkal, akik dohányoznak, mert nem figyelnek a többi emberre.Füstölnek jobbra balra, és fújják az orrom alá, és persze rám még károsabb is, mert nem cigizek. És amikor elszívták, akkor eldobják..már többször én léptem rá a csikkre, hogy elnyomjam. Volt olyan, hogy egy pasi eldobta, és kigyulladt a fű (én ugráltam, hogy eloltsam, az észre sem vette)..sőt olyan is volt hogy egy srác nem figyelt és nekem dobta a cigaretta csikket. Nem látta, hogy elmegyek mellette, mert közben a barátnőjét szórakoztatta...:S no comment...
2008. okt. 13. 12:41
Lusták odébb menni a kukához... De ha valaki mégis megteszi, akkor utána odamegy egy hajléktalan, vagy annak kinéző ember az kiszedegeti belőle, megnézi melyikből tudna még szívni, amelyik nem tetszik neki azt a földre dobja, a többit elviszi később azokat is a földre dobja.....
2008. okt. 13. 12:39
általában mindenhol van az utcán kijelölt hamuzó. csak el kellene menni odáig.
2008. okt. 10. 15:07

Én amikor dohányoztam, nem dobtam el a csikket az utcán. Nem mondom, hogy soha nem történ ilyen, de általában akkor, ha a közelben nem volt egyetlen szemetes sem. Amúgy mindig a szemetesbe dobtam, később pedig inkább nem cigiztem az utcán. Most meg már egyáltalán nem gyújtok rá ;)

Viszont tényleg vannak érdekes emberek... A melóhelyen az udvaron van egy csikkes üvegecske, még annak idején én is oda gyűjtöttem a csikket, amikor kijártam cigizni. A lényeg, hogy tele van csikkel az üvegecske körül... Egyszerűen fel nem tudtam fogni akkor sem, amikor még én is szívtam, hogy könyörgöm, ha ott van egy üveg, láthatóan hamutálnak kinevezve, tele csikkel, akkor miért nem lehet beledobni a csikket, miért kell mellé???? Ez azóta is rejtély számomra... De hát nem vagyunk egyformák :)

2008. aug. 1. 15:19

Errefelé megszokott látvány a szétdobált üveg és doboz, meg a részeg emberek, akik vagy az út szélén vagy az árokban hemperegnek. Mondjuk a szelektív hulladékgyűjtés bevezetése óta kissé mérséklődött a dolog...

Elcseszett egy hely ez.:PPP

208. genlips (válaszként erre: 207. - Mothertiger)
2008. júl. 29. 20:43
Ezek tényleg rémes dolgok. Szvsz mégis a csikkdobálós jelenetet látom legtöbbször.
2008. júl. 29. 15:21

Engem jobban zavar, ha egy részeg ember leokád. Jártam már így...Meg ha eldobálják az üres üvegeket, meg a sörösdobozokat... És az eldobálás még a "jobbik" eset. Az még frankóbb, ha falhoz vagdossák, meg a járdán vagy a játszótér padjain zúzzák szét a kiürült üvegeket.

De hát úgyis mi, cigisek maradunk a világon a legtahóbbak...:)

206. 01c8755c79 (válaszként erre: 204. - Sands)
2008. júl. 29. 15:06

... nem vagyok diszkriminatív... szerintem. Ez csak olyan érzés... nem csinálok belőle faxnit. Én is dohányoztam nagylányka koromban.... aztán megértem.. beértem.... A cigarettafüst se zavar, csak az ha a közelemben fújják, és a dohányzónak eszébe se jut, hogy esetleg zavarhatna is engem. :oD

... egyébként senki nem dohányzik a családban... se a szüleim, se a gyerekeim, se a párom és az ő családja sem. Mer' mink illlllllyen nagggyon intellllligensek vagyunk! ;DDDDDD

205. genlips (válaszként erre: 204. - Sands)
2008. júl. 29. 15:01

De hisz cselekedet és viselkedés alapján ítél meg az ember. Ilyen alapon az is diszkriminatív, ha valaki segít egy másik embernek és azt gondolom róla ezért, milyen kedves és figyelmes?

:)

204. sands (válaszként erre: 200. - 01c8755c79)
2008. júl. 29. 14:50
Akkor te lehet ,hogy nagyon intelligens vagy,csak nem tudom ,hogy ez ellensúlyozza -e a diszkriminatív hozzáállásodat ehhez a kérdéshez:DDDD
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook