Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért vállaltatok második..harmadik stb. babát? fórum

Miért vállaltatok második..harmadik stb. babát? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. márc. 23. 10:22

Már imádni valók a gyerköcök és ma csak belölük merithet az ember egy kis energiát:))

És ök mindig teli vannak energiával:)

8. 39ff6fe670 (válaszként erre: 1. - 6f731e9185)
2010. márc. 23. 10:22

butaság úgy érezned, hogy kell kistesó..egáltalán nem kell. Sokan csak egy gyerekre vannak kalibrálva, ezzel semmi baj sincs.. legen annak az egynek jó anyja/apja.


Ne is erőltesd a dolgot, csak ellkifurdalást csinálsz magadnak.. lehet egyszer jön egy új érzés, hogy szeretnél még egy babát. Az is lehet, hogy sose jön el.


Egyébként a terhesség viselése függ a lelki állapotunktól is. Nálam mindkét gereknél más volt.. lehet neked is sima ügy lenne a következő. :)


Én szeretnék még gyereket. Imádok babát várni, imádom őket..De nem vagyunk egyformák és ez egyáltalán nem baj.

7. 35491a860f (válaszként erre: 1. - 6f731e9185)
2010. márc. 23. 10:21

Minden terhesség más. Ahány baba, annyi féle. És ez komoly. Én 2 gyermeket szültem meg, de míg az elsőnél nagyon rosszul voltam az első 4 hónapban, be is véreztem és emiatt a 11. héttől veszélyeztetett terhes voltam, és a dokim nem engedett dolgozni, addig a második babánknál a remekül voltam, végigdolgoztam a 8 hónapot és csak a 9. hónapban jöttem el szülési szabadságra és míg az elsőnél 19 órán át vajúdtam, addig a második babánknál 6 kerek óra alatt letudtam az egészet szüléssel együtt. És nem is fájt annyira, mint az elsőnél.


Hidd el, másodszorra a szervezeted már emlékezni fog milyen volt először és emiatt is könnyebb lesz. Nem szabad stresszelni. Soha olyan nyugodt és kellemes 9 hónapom nem volt még, mint a második várandósságom alatt. Ne félj, és csak a jóra gondolj és a gyönyörű pici babádra.

2010. márc. 23. 10:20

Mindig is 3 gyereket szerettem volna, mi is hárman vagyunk testvérek és most várom a harmadik kislányt.

Ez a terhességem sokkal könnyebb, mint az előzőek voltak. Tehát arra ne alapozz, hogy milyen volt az első. És két vetélésem is volt.

2010. márc. 23. 10:20

Azért,mert a férjem egyke,és látja,mi hárman milyen jó testvérek vagyunk.Ezért lett nekünk is 3 baba.Lehet,még egy negyediket is bevállalunk:)

Nem foszthatjuk meg a gyermeket a testvéri szeretettől,ez egy csodás érzés!!!

2010. márc. 23. 10:19
Hogy legyenek tesói a fiamnak és nagy család legyünk. :)
2010. márc. 23. 10:19

Szia.

Én a harmadikat azért vállaltam be, mert párom és a lányaim nagyon szerettek volna egy babát igy rábeszéltek. Igaz egy évbe telt, mig döntöttem.

Ez volt életem legjobb döntése, mert imádjuk.

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen jó újra ennyi év után babázni. Mást volt 20 évesen és más érett 34 éves fejjel.

2010. márc. 23. 10:18
Mert családra vágyunk:-))
2010. márc. 23. 10:16

Sziasztok.

Véleményeket várnék, hogy ki miért vállalta be a többedik babáját...

Én nagyon félek, h mégegyszer teherbe esek...na nem azért , mert megbántam, hanem én nagyon rosszul viseltem a terhességet(depi,cukorbetegség, állandó fáradtság).

Nem tudom mikor leszek lélekben felkészülveegy újabb terhességre...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook