Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért útálnak az anyósok? fórum

Miért útálnak az anyósok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
22. ági3 (válaszként erre: 17. - Szabotimi)
2008. jan. 9. 10:14

Ne keseredj el. Én már 32. éve küszködök az anyósommal, az a lényeg, hogy a férjeddel szeressétek egymást, de ez kidült abból is hogy kiállt melletted. Hidd el, hogy az nem megoldás,hogy nem mehet át hozzátok, ez még jobban fokozza a hülyeségeit. Én ugy tettem tul rajta magam, hogy azt mondtam, hogy én vagyok a "hülye" nem érdekel, hogy mit tesz és mond. A férjednek csak az édesanyja és egy idő után hiányozni is fog neki. Mig a gyermekeim /2/ kicsik voltak megfogadtam, hogy ha nekem menyem, vagy vejem lesz, nem szeretném, hogy ezt az érzést megtapasztalják, még ha beledöglök sem bántom meg Őket. 9 éve van menyem, akivel a kapcsolatom olyan, mintha a legjobb barátnőm lenne. Ritka az a nap, hogy ne legyek náluk, de ha az elfoglaltságom miatt 1 nap kimarad, már hiv a drága, hogy mikor jössz már ANYA!/mert igy hiv/

Ha megbeszéli a barátnőjével, hogy le megy hozzájuk, nem azt mondja, hogy menjek vigyázzak a 3 unokámra, hanem azt, hogy anya gyere már el velünk. Még én mondom neki, hogy meg vagy te őrölve, anyósoddal akarsz még oda is menni? De Ő ragaszkodik hozzá. Ezt csak azért irtam le neked, hogy amit én nem kaptam meg, azt százszorosan adom meg a menyemnek. Meglátod, hogy idővel Te is igy fogsz gondolkodni. Ha valamiben szükséged lenne egy pót anyós tanácsaira, kerss meg, szivesen segitek.

Kitartást kivánok a továbbiakhoz. Tegyél ugy mint én: legyél te a süket, a vak, és az aki nem beszél.

21. Donyta
2008. jan. 9. 08:10
Próbálj meg a közelébe férkőzni és kicsit a bizalmasa is lenni. Akkor ha többet tudsz róla és eltudod magad fogadtatni, akkor nem lesz ellenséges, sőt talán még a fiára sem lesz féltékeny. Az én anyósom szelid, csak néha kell beszólnom neki. Ha hagyjuk a fejünkre nőni, sosem szabadulunk tőle,ezért már az elején nem szabad mindent ráhagyni. A saját véleményed sose hagyd elnyomni, és ellenfeledre találhatsz. Ha meg már látja, hogy nem uralkodhat rajtad, talán belátja a saját hibáit is.
2008. jan. 9. 07:02

ha majd anyós leszek megosztom első kézböl az infót:))

exanyós szememben nyalt hátam mögött kidumált....mikor összejött az ember az ujasszonnyal,neki dumált ki engem,az exet...ezt az új menyecske mondta tehát tuti...és azt is hozzátette hogy időnként hallja vagy visszahallja miket mond róla,tehát az ép aktuális menyet utálja.....:D

2008. jan. 8. 20:47

Azért, mert nem vagy, se a fia, se a lánya, hiába a nagy hizelgés, mert jön a dummmmma: - te is az én gyerekem vagy már! csak azt felejti hozzátenni, hogy a mostoha. : ))))


èn az anyos jelöltel, olyan viszonyba vagyok minta sellö, a lényeg, hogy elkerüljem karmacskái árnyékát is. : ) Egy szóval szuperul!!!!!!

2008. jan. 8. 07:48
Nem tudom,de a barátnőm anyósa addig kínozta őt,míg öngyilkos nem lett.
2008. jan. 6. 11:52
Csak tartós maradjon a távolságtartása
16. spinneli (válaszként erre: 15. - Szabotimi)
2008. jan. 5. 18:57

hú, nem túl egészséges még normális voóiszonyok között sem ennyire közel lakni a családhoz.

mindenesetre örülök hogy férjed kiállt értetek, és magáért, lehet pont így fog idővel a kapcsolatotok normalizálódni is...ha nem látja, hogy veletek mindent lehet.

2008. jan. 5. 18:49

ÖRÖMMEL KÖZKÖM - és lehet írigyelni- Anyósom SOHA többet nem jön hozzánk.

A férjem reggel kiosztotta és megtiltotta, hogy betegye hozánk a lábát. Ma már nem zártam a kaput. Szegény sogoromék, most hozzájuk fog járni./ Azt persze tudni kell, hogy anyosomék jobbról, sogoromék balról a szomszédaink./

14. Icus (válaszként erre: 7. - Szabotimi)
2008. jan. 5. 18:44
Akkor miért foglalkozol vele? A férjed mit szól ezekhez a dolgokhoz? Igazság szerint, ő tudná helyre tenni az anyját. De, az lenne a legjob , ha leperegne rólad. Nem kellene vele foglakoznod.éljétek a saját kis életeteket. Ha, úgy adódik, tedd helyre egyszer nyilvánosan. Bár ha olyan amit mondasz, nem hiszem hogy nagy hitele van annak amit mond.
13. LoLiNa
2008. jan. 5. 06:45
mert féltékenyek ránk
12. szabotimi (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2008. jan. 4. 21:58
Nagyon érzékeny ember vagyok SAJNOS. A terhesség alatt ez mégjobban kijön. Bánt ha bántanak. Nem "mérvadó" csak szarul esik.
11. szabotimi (válaszként erre: 9. - Ferildi)
2008. jan. 4. 21:55
majd holnap kap. Kiváncsi leszek rá. A férjem nem szeret és nem is tud veszekedni. De az ő dolga leállítani a családját, én meg intézem az enyémet.
10. spinneli (válaszként erre: 7. - Szabotimi)
2008. jan. 4. 19:16

miért vetted magadra a hülyeségeit?

annyira mérvadó a véleménye?

2008. jan. 4. 19:15
Akkor könnyebb elviselni a "mamát"ha a férjed kiáll melletted.Nem tudja leállítani?
8. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - Szabotimi)
2008. jan. 4. 15:20

Ne is kérdezz!

Az ilyen nem anyós,hagy a csudába!

Majd egyszer rájön a bűneire,de akkor talán már késő lesz.

7. szabotimi (válaszként erre: 5. - Icus)
2008. jan. 4. 15:09

Mit kérdezzek egyolyan nőtől aki a kisfiam 2. szülinapi zsurjára részegen beállít és szidni kezd, hogy nemtudok mosni főzni, takarítani. Ezen kívül topis vagyok és nem tudok sehol megjelenni.

Tény: egész nap mackóban és polóban vagyok- ez kényelmes. A férjem száz kiló és nem igazán fogyott a három év alatt amíg együtt vagyunk- a sogorom szakács evett a föztömből és azt mondta, hogy jobban fözök mint más szakács. A mosás: Tény, hogy amig én 9kg mosóport 1500.- veszek ő 2 kilot vesz 3000.- biztos van külömbség. De a ruhák tiszták, nem pecsétessek. Takarítás: a fiam 2szobát birtokba vett. Itt naponta 6-7 alkalommal szedem össze a játékait. De ez máshol sincs másként ahol gyerek van.

2008. jan. 4. 12:53
Mert gonoszok, és irigyek!!! Legalábbis az enyém.
5. Icus (válaszként erre: 1. - Szabotimi)
2008. jan. 4. 11:51
Miért nem a "drága mamát" kérdezed meg erről? :)) Első kézből kapnád az infókat, azonkivűl el lehet mondani neki, ha valami nem tetszik, amit mellesleg a férjed is megtehet:)
4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Szabotimi)
2008. jan. 4. 11:44

Nincs mas bunod, csak hogy letezel- legalabbis az o szemeben. Ez rosszul hangzik, de vannak olyan anyosok, akiknel mindegy, hogy a fia boldog-e a novel, csak az szamit, hogy valaki fontosabb a fianak, mint o, vagy senki sem eleg jo.

Vagy megbeszeled a "kedves" mamaval, hogy szalljon le rolad (lehet egy tartalmas beszelgetes is eleg lenne a nezetelteresek tisztazasara), vagy elkerulod nagy ivben es a problmat igy konzervalod.

3. spinneli (válaszként erre: 1. - Szabotimi)
2008. jan. 4. 11:43
de amúgy, ha a férjeddel sincs jó vizsonyba a mama, neked miért fontos, forduljon fel a sztorijaival együtt, kit érdekel.
2. spinneli (válaszként erre: 1. - Szabotimi)
2008. jan. 4. 11:42

lehet pölö szentségtörés, hogy sosem beszélgetsz velük, ezért kénytelenek "saját forrásból" táplálkozni.

(és utál, nem útál bántotta a szeme, bocs:)

2008. jan. 4. 11:30

Engem útál. Tudom. De miért??

Áskálódik, keveri a szart. Olyan embereknek állít rólam ROSSZ dolgokat, akiknek soha nem fogom tudni bebizonyítani, hogy nincs igaza- mivel nem beszélgetek senkivel a férjem családjából.

Mit követünk el, ami az ő szemükben szentségtörés.

(Az én férjemmmel soha nem volt anya fia kapcsolata soha!! Puszit csak karácsonyor adnak egymásnak)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook