Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért útálnak az anyósok? fórum

Miért útálnak az anyósok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
82. zsóka53 (válaszként erre: 80. - Szabotimi)
2008. jan. 24. 12:50
Igen,valoban nem olvastam végig,és nem hiszem,hogy teljesen te vagy a hibás,de meg értést lehet egy picit mutatni,hátha,hátha...De azért ne ess a torkomnak,nem én bocsájtottam utjára ezt a forumot.Bocs, és utáld tovább az anyosod.
2008. jan. 17. 22:10
Én vagyok a szerencsés..nekem nincs anyósom:)vagyishát van csak nem ismerem:)
80. szabotimi (válaszként erre: 77. - Zsóka53)
2008. jan. 17. 22:06

Akkor te nem olvastál utánna. Engem útál és nem tudom miért!

Én nagyon megszerettem amikor kikerültem hozzájuk, mert én világ életemben nagyon anyás voltam és anyukának hívtam az első pectől! Csakhogy kiderült, hogy a hátam mögött mindennek lehord és szid és valótlan dolgokat állít rólam. Én soha nem utáltam senkit és mindenkihez alkalmazkodom ezért nem értettem ezt a helyzetet, mert még soha senki nem indított ellenem lejarató háborút és nem beszélt rólam olyan csúnyán mint ő. 3 évig próbálkoztam annak ellenére, hogy tudtam miket mond rólam de semmi nem változott.

most jutottam oda, hogy elég volt. Nincs szükségem ilyen ember társaságára.

Szerintem olvass utánna mielött mielött ilyet írsz:(

79. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 77. - Zsóka53)
2008. jan. 17. 18:03
értem én mit akarsz mondani ezzel,és nem ismerem a Timi anyósát...viszont van "menthetetlen eset",akit bárhogyan akarsz szeretni,nem engedi magát...hidd el,tudom miről beszélek,és ezen az unoka nem hogy nem tudott változtatni,de rontott...
78. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 77. - Zsóka53)
2008. jan. 17. 18:03
értem én mit akarsz mondani ezzel,és nem ismerem a Timi anyósát...viszont van "menthetetlen eset",akit bárhogyan akarsz szeretni,nem engedi magát...hidd el,tudom miről beszélek,és ezen az unoka nem hogy nem tudott változtatni,de rontott...
2008. jan. 17. 16:25
Hát kedves Timi,mondhat itt bárki bármit,te eldöntötted,hogy utálod öket,papolhatunk bármit,csak akkor mi értelme nekünk itt irni.Igaz akik eggyet értenek veled és nem akarnak változtatni,ugyan ugy mint te, az biztos jobban teszik.Nem hiszem ,hogy akik szeretettel fordulnak a másik felé,ne értékeljék egy picit sem,ilyen nincs,már az unokák is lehetne egy béke sziget.Szivemböl kivánom,ha anyos leszel,ne utáljon a menyed
76. szabotimi (válaszként erre: 72. - 95cf1e718b)
2008. jan. 14. 21:54
Ez a férjemnek is tetszet:)
75. szabotimi (válaszként erre: 74. - Erika0313)
2008. jan. 14. 21:50
ellenem fordítani már nem kell! Mindjárt írok privin
74. erika0313 (válaszként erre: 70. - Szabotimi)
2008. jan. 14. 21:44
Timi, ez nem azt jelenti, hogy holnap szaladok és elmondom mindenkinek. Én ugyanabban a cipőben járok és teljesen megértelek. Nem fogom ellened fordítani. És csak látásból ismerem a férjed.
73. erika0313 (válaszként erre: 72. - 95cf1e718b)
2008. jan. 14. 21:38
:DDDDDDDDDD ez nagyon jó
2008. jan. 14. 21:36
Esetlg , ha anyosod meglátogat, szolj ki neki: "mama a seprüt kikészitettem" , talán gondolja, hogy hazarepülhet vele.
71. erika0313 (válaszként erre: 70. - Szabotimi)
2008. jan. 14. 21:36

Szia Timi!


Én imádom ezt az oldalt, csak az a gáz, hogy némelyik témánál nem jó, ha fennt van a képünk.

Én teljesen egyetértek veled, igazad van. Én ugyanebben a cipőben járok és még látásból ismerlek is benneteket vagyis a férjed, de akkor tuti téged is.

2008. jan. 14. 21:34
Azokat a szárnyakat már 3 éve levágta:(
2008. jan. 14. 21:33
Hú, de szigorú vagy! Nemadod meg neki az esélyt, hogy lábon bemész és szárnyakon távozol.
2008. jan. 14. 21:31
én biztos be nem teszem a lábam hozzá. és ez nem elenségeskedés.
2008. jan. 14. 21:24
Lgfeljebb csukd be a szemed, ha hozzá kell menni valamiért és gondolj valami szépre. DDDDDDDDD
66. szabotimi (válaszként erre: 65. - 95cf1e718b)
2008. jan. 14. 21:21
NEm akarok találkozni anyósommal, elmeggy a tejem:)
2008. jan. 14. 21:15
Igen, tudom vannak érdekes emberek, mint anyosodék. De szerintem, Ök már nemfognak megváltozni. Probáld öket elfogadni, olyannak amilyenek, csak kibirod azt a kis idöt mikor találkoztok. Tudom nemkönnyű.
64. szabotimi (válaszként erre: 63. - Zsóka53)
2008. jan. 14. 20:49

Szeretethiány? Az a baj, hogy ők nem tudnak szeretni!! Ez komoly:(

Nekik nem segített senki, mindenért maguk dolgoztak meg ezért nem segítenek a gyerekeiknek sem. mind a kettő az elmúlt 2 évben építkezett. Szerinted segítettek. ha nem is téglát pakolni, de egy-egy nap ebéddel mikor az 1 éves fiammal a babakocsiba taligával hordtam a betont. ( nem vártuk el, de biztos jól esett

63. zsóka53 (válaszként erre: 61. - Szabotimi)
2008. jan. 14. 14:57
Felkaptam a fejem,hogy meg akarta ölelni az apja a fiát,hát olyan borzasztó élmény egy apai ölelés.Ugy látom Timi,hogy az anyosod és aposod már eleget bünhödött,ezeknek biztos,hogy szeretett hiányuk van,bármi is a bünük,de ne zárjátok be elöttük az ajtot,elöször is a férjed nyiljon meg feléjük.
62. Munya (válaszként erre: 56. - Szabotimi)
2008. jan. 14. 13:16
Ne aggódj az én anyósom sem tudja megmondani, hogy mi baja van velem. Kis sógornőm kérdezte tőle a múltkor, a válasz: CSAK!
61. szabotimi (válaszként erre: 60. - 95cf1e718b)
2008. jan. 13. 12:08

soha nem volt köztük anyuci pici fia kapcsolat. a másik fiával sem. Évente talán 3-szor adnak egymásnak puszit azt is olyan természetellenesen teszik. Az apja tavaj meg akarta ölelni a szülinapján és a férjem azt sem tudta , hogy szabaduljon ( apósom rendszeresen verte a gyerekeit- de ez egy másik és csúnyább történet)

Tehát az írígységet igy sem tarton oknak

2008. jan. 12. 21:42
Arra gondoltam, hogy azért irigy rád, mert a fiának te vagy az első legfontossab, és nem Ö. Persze ez igy természetes.
59. szabotimi (válaszként erre: 58. - 95cf1e718b)
2008. jan. 12. 21:27

pedig szerintem nincs oka rá.

mindent jobban csinál mint én. istenien főz, baromira szépen mos + vasal stb.

2008. jan. 12. 19:33
Hát szerintm az anyosod nembirja elviselni, hogy gyermekének már nem Ö az első, ezért ilyen veled. Szerintem nagyon irigy rád, amit a soraidból kiveszek
57. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 53. - 11111)
2008. jan. 12. 19:31
ez igaz,viszont sajna nem mindíg működik,úgy értem van akivel lehetetlen kijönni...pedig alapból nem vagyok olyan kiállhatatlan természetü,exanyósom idején pedig mégennyire sem voltam...soha vissza nem szóltam neki,próbáltam a kedvét keresni,de ahogy az unokája születésére reagált.......ennek ellenére mint már máshol említettem,a fia elköltözése után még velem volt egy darabig és ott is akart maradni...nem értem Őt,de már nem is nekem kell megértenem...szerencsére....:)
2008. jan. 12. 19:07

Na, a férjem ma vissza vitte anyósnak az ajándékomat és megkérdezte, hogy árulja már el mivel bántottam meg. Nem tudott rá válaszolni...

Akkor most mi van? Nem bántottam meg, nem sértettem, mégis útál.

Kezdek megnyugodni, hogy tényleg nem én rontottam el

55. zsóka53 (válaszként erre: 53. - 11111)
2008. jan. 12. 09:19
Ez mind igaz,én is ezt az elvet gondolm jonak,de ugy látszik nem mindig müködik.Timiéknél valami nagyon rossz,nehéz el dönteni,hogy mi
2008. jan. 11. 21:47

Én is szerettem volna jóba lenni vele. Akár hova mentünk nyaralni ( nagy pecások vagyunk az urammal) Vitük őket magunkal, akár több napra is.

De amikor olyan dolgokat hallassz vissza mint én... Olyan volt mintha hátba szúrna. Próbálkoztam én ezek után még mindig- ahogy terhes lettem az elsővel. hívtam uh ctg-re átszaladtam, hogy most mozog fogja meg. Szerintetek megfogta? NEEM. Ezzekel a szavakkal keserítette a terhességemet végig: Én nem lehetek terhes( mikor bejelentettük) NEm lehetek még 12 hetes( uh előtt) Az még nem mozdult meg( 19hetesen) Ezek után miért akarjak olyan szekérre felmászni amitől vasvillával lökdösnek le.


Szerencsére már a férjem se szól semmit az annya vélelmébe, mostanra érthette meg miken mehettem keresztül. Vigyázza a második terhességemet. Tök cuki, csak kicsit lassú:)

53. 11111
2008. jan. 11. 21:31
tudni kell az anyósok nyelvén beszélni.Én anyós is vagyok,de meny is voltam és elmondhatom hogy imádtam az anyósomat és ez vissza is igaz volt.A menyemmel viszont 1 munkahelyen dolgozok.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook