Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért tudnak a pasik olyan bunkók lenni?! fórum

Miért tudnak a pasik olyan bunkók lenni?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
76. 49ca420470 (válaszként erre: 15. - Linda111)
2009. szept. 3. 00:50

Nekem is rosszul esett volna,nem vagy hisztisebb mint más.Azért esett rosszul,mert ha bár nincs kimondva,szentesítve,de a köztetek lévő vibrálásból te úgy érzed hogy már egymáshoz tartoztok.

Össze kéne jönnötök már.

2009. szept. 2. 22:35
mind két fél tud bunkó lenni
2009. jún. 13. 20:42
A nők sokkal rosszabbak
73. Humor Helga (válaszként erre: 72. - Tari)
2009. jún. 13. 20:41
pont ezt akartam írni:DDD
72. tari
2009. jún. 13. 20:36
Amiért a nők is!
71. Belle Morte (válaszként erre: 69. - 73cdbfbb2c)
2009. máj. 21. 11:37
Persze, ez így igaz. Még ha el is fogadjuk, vagy kibeszéli magából, az oké, de nem kell másokat semmire rábeszélni, ebben is egyetértek Veled. Mindenkinek megvan a magához való esze, és tud dönteni. :)
70. sariya
2009. máj. 13. 17:18
Nem tudom,talán születési rendellenesség..
69. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 68. - Belle Morte)
2009. máj. 13. 17:07

Igen, valóban le kell szállni a témáról, hiszen ez a fórum nem erről szól. Csakhogy itt valaki a leszbikusságot reklámozza. Szíve joga hogy otthon azt csináljon amit akar. Vagy helyeselje a dolgot leszbikus fórumokba. És valóban...természetes, hogy mindenkit el kell fogadni. Csakhogy a homoszexualitás akár két nőről beszélünk, akár két férfiról nem természetes. És a természetellenes dolgokat nem kell elfogadni. Ha természetes lenne, akkor nem egy férfi és nem egy nő kéne ahhoz, hogy új élet szülessen.

Még akkor is......ha bizony a pasik tudnak nagyon bunkók lenni.De lássuk be...a nők is ha nem szeretik a másikat.

2009. máj. 10. 10:22

Szálljunk már le az egyneműek kapcsolatáról. :D Képzeld, van meleg csoporttársam, és leszbikus barátnőm is (barát barátnő), és mind jól megvannak, szerelmesek, becézik egymást, eljárnak vacsorázni, összebújnak, akár csak egy simogatás is sokat jelent nekik, mint egy hetero párnál, annyiban mások, hogy f/f vagy n/n kapcsolat, hát istenem! Szívük joga, sok boldogságot nekik! :) Én szeretem őket, mert nem másznak rám, nem akarnak megváltoztatni, elfogadnak minket olyannak, amilyenek vagyunk, miért nem tudja ezt más is megtenni? Ez csak nekem olyan természetes? Aki nem tudja elfogadni húzzon szemellenzőt, vagy olyan fejzőt, mint a lovakon van, a kocsis lovakon, és éljen a maga kis álomvilágában, de szakadjunk már le erről. :D Szánalmas. :D:D:D:D:D



On: Na alakul a pasival valami azóta? :)

2009. máj. 7. 20:15
genetika
66. spinneli (válaszként erre: 65. - Novákné Marcsi)
2009. máj. 7. 19:46

ez egészen új.

:)

2009. máj. 7. 19:45
mert nagyon sok a bunkó nő,akiknek meg akarnak felelni.
64. spinneli (válaszként erre: 62. - 73cdbfbb2c)
2009. máj. 7. 19:13

nekem nem nehéz, de az ilyen jellegű kapcsolatok mélységeiről jobb ha érintettektől olvasol, ha érdekel.

Azt azért remélem nem gondoltad, hogy nem léteznek homoszexuális párok-akik nemcsak szexelni járnak össze heccből.

63. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 61. - Linda111)
2009. máj. 7. 17:12
Linda! Valóban akkor jársz a legjobban, ha nem stresszeled magad egy pasi miatt. Hogy mit mikor és miért tett vagy mondott. És emiatt legyenek álmatlan éjszakáid......Hagyd a fenébe! Valahogy mindíg van és lesz. Stressz nélkül is. Nem ér meg annyit az egész. Ha a pasi akar téged...tenni fog valamit. Ha meg nem, akkor meg pláne nem ér meg egy perc gyomorgörcsöt sem.
62. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 56. - Spinneli)
2009. máj. 7. 17:09
Nem láttam eddig semmit. Ezért kérdezem. Mert nem tudom elképzelni. Még a szexet csak-csak kipróbálás szinten. De szerelmet? Kapcsolatot?
2009. máj. 7. 15:43
Mindegy, most már megpróbálok nem foglalkozni vele!
60. Linda111 (válaszként erre: 57. - Agis)
2009. máj. 7. 15:42
Tudom, hogy kicsit erős hogy "bunkó", de tegnap elég ideges voltam....amugy nem volt sürgős dolga, már irtam tegnap egy hsz-ban. Csak azért voltam tegnap kiakadva, mert ha szerelmes vagy valakibe, akkor a legkisebb "közönyösség" is roszsul esik :S
59. Linda111 (válaszként erre: 51. - 73cdbfbb2c)
2009. máj. 7. 15:41
Szia! Nemhiszem, hogy nem jött be neki, mert az eddigi viselkedése nem ezt mutatja...inkább az előbbi, nem tudom. Sajna ma nem sokat találkoztunk, mert mentem egy barátnőm ballagására, csak pár órát voltam bent délelőtt munkában. Majd hétfőn... esetleg szombaton, megyünk bulizni oda ahova ő is szokott járni, remélem ott lesz...Hjaj, rájöttem, hogy feleslegesen bonyolitom az életemet azzal, hogy ilyen hülyeségeken hisztizek!!!
58. 40163fd81d (válaszként erre: 49. - Linda111)
2009. máj. 7. 13:41

Most olvastam el a fórum lényegét.

Nincs semmi baj avval ,hogy megkérted vigyen haza.

Avval sincs semmi baj ,hogy nemet mondott ,mert épp másfelé megy.

Avval viszont elég nagy baj van,hogy emiatt egyáltalán bármi rossz érzésed van,sőt még lebunkózod egy fórumon.

????


Egyetértek Spinnel,sajna elkaptad a HP vírust,ideje lenne kezeltetned magad:DDDD

57. agis
2009. máj. 7. 12:36
A topic alapkérdéséhez csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy az a "szerencsétlen" kollégád nem bunkó volt, hanem egyszerúen őszinte. Ha nem arra mey amerre Te akarsz azért miért lenne bunkó? Egyszerűen csak más dolga volt, sietett....miért követelőzöl????
56. spinneli (válaszként erre: 54. - 73cdbfbb2c)
2009. máj. 7. 12:21

Szerinted a szexuális orientáción kívűl bármiben különbözik egy szerelmes kapcsolat egyneműek között?

Vagy azt hitted, ők csak egymással fekszenek...vagy mégis én nem is tudom mit gondolsz, vagy láttál eddig??

55. TrinithY (válaszként erre: 1. - Linda111)
2009. máj. 7. 11:16
Linda a bunkosag nem itt kezdodik! Amiert 'Nem'-et mondott akkor mar bunko? Lehet tenyleg dolga volt...
54. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 53. - Spinneli)
2009. máj. 7. 09:51
Nem, nem szivatok senkit. Neked pedig pasid van ha jól sejtem.:) Csak egyszerűen nem tudom elképzelni hogy hogyan is néz ki a hétköznapokban egy leszbikus kapcsolat. Szerelemről is szó lehet, vagy abszolút csak szex? Te el tudod képzelni, hogy romantikusan együtt vacsorázol egy nővel, és közben dícsérgeted, becézgeted és szerelmes szavakat súgsz a fülébe?
53. spinneli (válaszként erre: 52. - 73cdbfbb2c)
2009. máj. 6. 23:14
te most szívatsz?
52. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 50. - Spinneli)
2009. máj. 6. 23:13
A szimpla leszbikus kapcsolatot. Ez mit jelent? Mi az a szimpla? Mintha lenne egy pasid? Együtt éltek, vagy egymásnál alszotok? Összebújtok és szerelmes szavakat súgdostok egymás fülébe? Gyertyafénynél vacsoráztok?
51. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 49. - Linda111)
2009. máj. 6. 23:11
Igen, az egy dolog ha egy kollégád hazavisz. Csakhogy ha jól értem, köztetek nem puszta kollégális a viszony. Mégha ez nem is lett kimondva. És arra hogy hazavigyen, nem kollégaként kérted, hanem nőként. És gondolom ezt érezte.Két dolog lehet: vagy megijedt, vagy az nem jött be neki, hogy nőként kérted. Biztos vagyok benne, hogy ez holnap kiderül!:) Ügyes légy! És holnap referálj nekünk is a történtekről:)
50. spinneli (válaszként erre: 43. - 73cdbfbb2c)
2009. máj. 6. 22:36

szimpla leszbikus kapcsolat, mit nem értesz?

:)

49. Linda111 (válaszként erre: 45. - 73cdbfbb2c)
2009. máj. 6. 22:35

Erről különbözőek a vélemények, ahogy az emberek is különböző tipusuak...vannak olyan helyzetek, ahol igenis jol jön az, ha egy nő kezdeményező.

Csak azt nem értem, hogy abban mi a tul rámenős, ha egy kollégámat megkérem, hogy vigyen haza? Ha ugy jött ki, mást is meg szoktam rá kérni,ebben nincs semmi különös szerintem (főleg hogy már ő is vitt haza máskor is).

2009. máj. 6. 22:25
Szerintem nem volt bunkó. Lehet inkább félénk?
47. McKenzi (válaszként erre: 16. - Sundance)
2009. máj. 6. 22:08
szerintem is.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook