Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért szültök, ha nem szeretitek a saját gyerekeiteket? fórum

Miért szültök, ha nem szeretitek a saját gyerekeiteket? (beszélgetős fórum)

1 2 3
6. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Banános Zselé)
2018. jún. 1. 12:14
Ami akár 10 évig is tarthat ugye?😂
5. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - *eperhab27*)
2018. jún. 1. 11:47
miért kéne imádni?,mi hárman két-két év különbséggel jöttünk a világra.nagyon nem kellett volna.az anyám mondta,minket sosem szeretett,csak a két unokáját a többit viszont nem.
4. 6360f9a5a8 (válaszként erre: 1. - *eperhab27*)
2018. jún. 1. 11:29

Szia. Pont ma láttam ilyen anyukát (ráadásul nem először őt így). Van 8 gyereke (magyar nő) ma 4-es sétált 1 babakocsiban 3 apró körülöttük. De úgy cibalta a nagyobbakat ordibalt velük "ne menj oda'"mit csinálsz már" stb.

Nem értem miért szül eleve ennyi gyereket?? Pláne hogy ilyen szemét módon bánik velük olyan undorító úgy sajnáltam a kicsiket.

KB másfél év ha volt köztük.

2018. jún. 1. 10:46
szülési depresszió
2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - *eperhab27*)
2018. jún. 1. 10:40

Szia

Az én környezetemben is van ilyen ember,erre szült még egyet,bár vele se bànik máshogy mint a nagyobbal.

Nekem 4 gyerkőcöm van,imádom őket,de nem mindig fenékig tejfel azért..mondjuk dícsérnek,hogy milyen fainul megoldom az életünk,de sokszor agyalok hol csesztem el dolgokat.

2018. jún. 1. 10:28
Sajnos úgy vettem észre, hogy nagyon sok anyuka unja vagy utálja a gyermekét. Közvetlenül két ilyen "élményem"is volt, hogy napi szinten ordít a kisgyerekekkel undok, unott, pár hónapostól a 4-5éves gyerekig. A világ fájdalom az arcán van és utál mindenkit akinek nincs gyereke. Tényleg csak cuki oldala van ennek az anyaságnak? Tényleg imádja mindenki a gyerekét? Borzasztó azt látni, ha hivatkozni kell a gyerekre, kedvezmény, előzékenységet várnak el, akkor pajzsként teszi maga elé, egyébként pedig unja és nyűg neki. Nem egyszeri alkalmakról beszélek, hanem rendszeres undok viselkedésről a gyerekkel szemben.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook