Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért szeretünk fórumozni? fórum

Miért szeretünk fórumozni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
880. Pipi57
2014. jún. 23. 17:40
Nekem is van hálózati is és mobil telefonom is.De nem ülök rajta.A mobilt csak azért viszem magammal hogyha, bármi fontos dolog történik akkor elérhető legyek.Én sem vagyok mobilfüggő.
879. 4510537174 (válaszként erre: 878. - Bárányka)
2014. jún. 23. 17:33
Bárányka ! Ugorj át a " Igaz, hogy anő a gyengébb nem ? " topikra. Érdekelne a véleményed. szia.
878. bárányka (válaszként erre: 877. - 4510537174)
2014. jún. 23. 17:28
Igen, ez a becenevem, a férjem úgy hív: gyere ide:)
877. 4510537174 (válaszként erre: 876. - Bárányka)
2014. jún. 23. 17:26
Ez a beceneved is ? Így hív a férjed ?
876. bárányka (válaszként erre: 875. - 4510537174)
2014. jún. 23. 17:19

Szia!

Akik ismernek, tudják, hogy valóban szerény vagyok.

Miért ez a nevem? hm..... mert én tényleg bárányka vagyok!:)!

Ennél bonyolultabb telefont már nem tudnék kezelni, mint ami most van.

875. 4510537174 (válaszként erre: 874. - Bárányka)
2014. jún. 23. 17:06

Szia bárányka !

A név választásod kissé meglepő.

A szerénységedre kivántál ezzel utalni ?


A mobil telefonról.

Nálad logikus a használata.

Látod, lehet egyszerű masinával is telefonálni.

2014. jún. 23. 17:00

Szevasztok!

A családtagjaimmal csak mobilon tudom tartani a kapcsolatot.

Nekik nincs vezetékes telefonjuk.

A legolcsóbb, legegyszerűbb mobilom van, nekem megfelel.

873. 4510537174 (válaszként erre: 872. - Gracielita)
2014. jún. 23. 16:03

Kedves Gracielita. Már elnézésedet kértem. Elhiszem, hogy 19 éves vagy.

Eszem ágában sincs kizáratni téged, te kis morcos érett hölgy. Inkább gratulálnék, a jó eredményedhez. A puskázás úgy hozzátartozik a vizsgához, mint az ünneplő ruha. Soha nem megy ki a divatból. Az igazi tanácsra most szorulsz rá, hogyan tovább ? Tanulni még, vagy dolgozni menni. Milyen munkát vállalj stb. De ezekben nem adok tanácsot, gyanítom, nem kérsz belőle, fújsz rám...

2014. jún. 23. 11:10

és ebből szűrted le hogy nem vagyok 19 éves? már ne haragudj meg de tanácsot szerettem volna kérni. neked az volt a tanácsod hogy puskázzak. ne haragudj hogy nem vettem komolyan. de még mindig nem értem, miért nem vagyok 19 éves és hogy ez hogy jön ide.

ha ki szeretnél záratni azért, mert elmondtam a véleményem, amit te állítólag jól bírsz akkor zárass ki. majd bejelentkezek másik néven. de akkor is 19 éves vagyok és nem értem mi értelme annak, hogy valótlan dolgokat állítasz rólam.

871. 4510537174 (válaszként erre: 870. - Gracielita)
2014. jún. 23. 10:42

Megkövetlek, sorry !

Azért gondolj, bele, már a második hozzászólásod után megsértettél, és beálltál a rosszindulatú ismerőseid mellé engem fikázni. Pedig kedvesen, jóindulattal írtam neked.Ha olvastad ezeknek a kedves asszonyoknak a hsz-eit ne csodálkozz, hogy moderálva lettek. Valójában ki kellett volna zárni őket.

2014. jún. 23. 10:15

Hát én tudnám bizonyítani, hogy tényleg most érettségiztem. 19 éves vagyok, De azért vicces, hogy itt emberek ennyit gondolnak magukról, hogy csak úgy egy másik fórumon ilyeneket írkálnak, ahol én állítólag nem láthatom. Akik velem beszélgetnek, és tartják velem a kapcsolatot, jól tudják, hogy sosem hazudok. Több embernek küldtem már képet magamról, és a páromról, a kutyámról, az életemről... De egyébként úgy gondolom, annyit sem ér ez az egész, hogy bizonyítgassak. Szerintem... és ezt jó tanácsból mondom. Kezeltesd magad. :) puszi

Az meg hogy jól bírod a kritikát valami hatalmas poén lehet, mert folyamatosan kitörölteted azokat a bejegyzéseket amiben elmondják rólad a véleményüket az emberek. ezt is ki fogod, bár engem nem érdekel különösebben, mert attól még elolvastad. :) úgyhogy nyugodtan.

869. 4510537174 (válaszként erre: 867. - 7e137d638c)
2014. jún. 23. 09:41

A mobilozás, ha nem megy túlzásba és csak egymás hívására korlátozódik, elfogadható indok.

Mobillal fényképezni, tévét nézni, játékokat játszani agyament dolog. A mobil nagy üzlet azoknak, akik forgalmazzák.

Senki nem gondol arra, hogy nagyon szemrontó is.

868. fokhagyma (válaszként erre: 867. - 7e137d638c)
2014. jún. 23. 08:25
Itt vagyok harmadiknak. Van ugyan mobilom, de pl. most hétvégén be se kapcsoltam. Ősrégi darab, még fotózni sem lehet vele. Csoda, hogy még működik. Igazából én is csak arra használom, hogy azokat hívom, akit másképp nem érek el, és csak akkor, ha nagyon fontos. A vezetékesen van egy olyan előfizetésem, hogy a 30-as mobilokat ingyen illetve ezen az összegen belül díjmentesen hívhatom. Igyekszem úgy intézni, hogy ezt használjam. Arra kell még a mobil, hogy engem elérjen, aki azon akar hívni. A Nomen által felsoroltakkal teljes mértékben egyetértek. Már szinte minden második embernek a fülén van kint a városban, járműveken. Egy kicsit olyan ez a mobil dolog, mint a net. Az is sok mindenre jó, hasznos, de rengeteg a sallangja.
867. 7e137d638c (válaszként erre: 866. - 4510537174)
2014. jún. 23. 07:52

Pl. én sem vagyok notórius mobilizó.

A héten vettem egy újat, de nem okosat, csak ügyeset!

Lehet vele telefonálni, ha kell sms-t küldeni, nekem ennyi elég belőle. Állítólag még fotózni is meg mit tudom én, őszintén nem is érdekel.

Elég, ha tudok beszélni azzal a családtaggal, akinek nincs vonalas telefonja!


Szóval nem kell általánosítani, hiszem hogy kettőnkön kívül még kismillió ember él itt az országban, akik nem lógnak örökké a mobilon!

2014. jún. 22. 23:39

Miért szeretünk mobilozni ?


Nos, úgy vélem, azon kevesek közé tartozom, aki nem szeret. Sosem volt mobilom és nem is lesz.

Érveim, a mobilozás ellen :

Butit. A tömegközlekedésben vagy bárhol mit látok : kortól. nemtől függetlenül nyomkodják a különböző tipusú és különböző árú kütyiket. Már a kis kölykök is mobil játékoznak a nap csaknem minden percében.


Konfliktusokat okoz.

A párok lesik, ellenőrzik egymás mobilját és ez alapot ad a valós vagy valótlan féltékenykedésre.


A mobilozok zavarják és bosszantják az embereket, akik nyilvános helyeken azt hallják, hogy XY éppen hazafelé tart, a szatyorban két kiló almával és fél kiló kolbásszal, vagy Mónika a munkahelyen mit csinál a főnökével stb.


Tudom, a mobilnak vannak előnyei is. Ám több nemzedék nőtt fel mobil nélkül és nem volt senkinek emiatt hiányérzete.


Feltételezem, hogy rajtam kívül mindenki megszállott mobilozó, ha úgy érzitek, cáfoljatok meg.

865. 4510537174 (válaszként erre: 862. - Fe80e17aca)
2014. jún. 22. 23:28

Biztatnálak, hogy többször gyere ebbe a fórumba. Okosan, átgondoltan írsz, tetszik nekem. Itt mindig találsz olyan témát,ami izgalmas.

Itt lesz mindjárt a mobilozásról szóló okfejtésem.

864. fokhagyma (válaszként erre: 863. - Fe80e17aca)
2014. jún. 22. 19:23
Tanulni soha nem késő. A helyesírást is meg lehet tanulni kellő gyakorlással és kitartással. Hajrá!!!
2014. jún. 22. 14:59

Bocs...írni, pláne a helyesírási követelményeknek megfelelő módon, na, ez nem az én műfajom...


Többször is visszaolvastam az előző bejegyzésemet, de basszus, mennyire hemzseg a hibáktól; ezért volt mindig nem 5-ös a Magyar nyelv-és irodalom jegyem az oskolákban sem...


:))

862. fe80e17aca (válaszként erre: 860. - 4510537174)
2014. jún. 22. 13:38

Csak úgy...nagyon szeretek a gondolataim , na meg az utólag leírt mondataim után is, jeleket alkalmazni; hiszen ilyenkor még nem dönthetek arról sem, hogy tulajdonképpen mit is gondolhatok másokról, és magamról itt a Fórumon(!), pláne ha többes viszonyokat is figyelembe veszem...?


De, tényleg nem haragszok meg senkire sem, aki bármit-bárhogy leír itt a virtuális valóságban, mert képtelen vagyok arra, hogy ezt a való életemmel összekeverjem,...ám, ha szemtől s szembe megy a dolog, ez már 'annyira' más tészta...


Mint annyian, én is 'kompenzálok' valamilyen formában az interneten, ám úgy gondolom, hogy mivel minden élőlény az egyensúlyra törekszik -de soha el nem akarja érni ezt- (!) s csak egy közeli csoportba szeretném azokat együtt tudni, akik valamilyen formában egyensúlyozhatnak felém és körülöttem,

...a többinél meg hagyom -valahogy úgy-, ahogy esik, avagy puffan....!!


:)))

861. fokhagyma (válaszként erre: 860. - 4510537174)
2014. jún. 22. 13:08

Én is csak. Csak úgy... Kikapcsolódásként. Ha valami olyat találok, ami érdekel, hozzászólok. Különben sokat tanultam már a különböző fórumokon. Jó a tapasztalatokat átadni és fogadni. Sok hasznos tanácsot olvastam életvitelről, természetes gyógymódokról, étkezésről, sütésről, főzésről, kertészkedésről.

Ha már egyébként is bekapcsolom a gépet levelezés, skype és hasonlók miatt, akkor már a fórum csak egy kattintás.

2014. jún. 22. 08:42

Itt mindenki megtalálhatja a neki tetsző témát.

Rengeteg olyan kérdés várja a fórumozókat, amelyre még a négy elemisek is könnyen tudnak válaszolni.

Pl. Milyen zokni van rajtad ? Hogy aludtál ? Mit ebédeltél ? Küldj egy jelet stb.

Miért szeretünk fórumozni ? kérdésre is könnyű a válasz : csak.

Az én véleményem : nem szeretek, de mégis fórumozok. Miért ? Csak úgy...

859. 4510537174 (válaszként erre: 858. - 7e137d638c)
2014. jún. 22. 08:32

Miből gondolom, hogy az "érettségiző lány" kamu ?

A válaszokból. De hosszú lenne elmagyaráznom. Neked nem fontos, hogy kételkedjél.

A miniszteri bársonyszék egy példa volt arra, hogy a fantázia végtelen, a fórumozás sok mindent kibir.

Ha nekem felajánlották volna, gondolkodás nélkül elfogadnám-.

EGyébként egyre kevesebbet fórumozom. Legfeljebb két- három témához szólok hozzá, amiket én indítottam be.

Rendszeresen nem tudnám csinálni, mert nem vagyok nyugdíjas, másrészt nem alakulnak ki okos párbeszédek. Ezért többnyire monológokat írok.

858. 7e137d638c (válaszként erre: 856. - 4510537174)
2014. jún. 22. 08:01

Azért arra kíváncsi lennék, miből következtettél arra, hogy az érettségiző fiatal lány, az egy idősebb unatkozó hölgy????

Másrészt, én ajánlottam neki, hogy most már mehet bulizni, ő pedig, hogy inkább aludni-pihenni vágyik!


Másrészt ezt komolyan mondod, hogy neked felajánlottak egy miniszteri bársonyszéket, miközben jobb dolgod sincs, mint napokon keresztül velünk fórumozgatsz!

Ha ez igaz, akkor én mondom: Ezért tart ott az ország ahol tart, mert nem azzal foglalkoznak honatyáink amivel kellene, hanem ilyen "valamivel üsd agyon az időt!" ténykedést folytatnak!

2014. jún. 21. 11:30

"Fantázia kérdése az egész"

Már csak ezért is érdemes fórumozni. Fantáziálni lehet. Megmozgatjuk vele az agysejtjeinket.

Remélem, nem fogadtad el a bársonyszéket.

2014. jún. 21. 09:44

Többek között azért is, mert itt akár évtizedeket is visszafiatalodhatunk.

Az egyik témában bejelentkezett egy állítólag érettségi előtt álló lány, aki panaszkodott mennyire drukkban van a vizsgák előtt. Sokan vigasztalták, tanácsot adtak a " kislánynak".

Másnap tudtunkra adta, hogy sikerült az érettségije, most már bulizni megy a barátaival.

Pár dologból rájöttem kamu az egész érettségi mese. FEltehetőleg egy idősebb hölgy próbálta ily módon vissza csalogatni ifjú kori emlékét.

Ezek után gondolkodom, hogy megírom, mit tette, amikor felajánlottak nekem egy miniszteri bársonyszéket. Fantázia kérdése az egész

2014. jún. 20. 09:46

A mértéktelen fórumozás olyan, mint a sok napozás.

Mind a két helyen leégés a vége.


nincs bent a bölcsességek könyvében. Saját.

2014. jún. 19. 17:11

Akiket nem lehet meggyőzni,azokat nem is kell.

Csak az ökör konzekvens

853. csemár (válaszként erre: 850. - 4510537174)
2014. jún. 19. 13:54
A dícséretet bezsebeltem, köszi. :-D
2014. jún. 19. 13:20

"hogy, hogy"

Az egyik hogy törölve!

851. fokhagyma (válaszként erre: 850. - 4510537174)
2014. jún. 19. 13:19
Én éppen ezt látom a különböző fórumokon, és nem csupán itt a Hoxán, hogy pontosan ez a kulturáltság hiányzik. Olyan hamar egymásnak esnek az emberek még egy egészen egyszerű, hétköznapi téma kapcsán is. Természetesen nem az a baj, hogy, hogy más a véleménye valakinek, hanem az, ha elképesztő brutális módon önti formába. Sokan így adják ki a bennük felgyülemlett sok keserűséget vagy csalódást, rázúdítva a haragot ismeretlen emberekre. Nem tudom, ismeritek-e az NLC fórumát. Ott elképesztő sok durva beszólás van. Ahhoz képest a Hoxa egy szuper jó hely.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook