Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért prostituálódik ennyi nő? fórum

Miért prostituálódik ennyi nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
199. gribedli*** (válaszként erre: 198. - 3f3949edc4)
2014. márc. 4. 12:07

:DDDD


Miért? Megtennéd? Te gané!:D


(amúgy sokkal jobban keresnek a pasik abban az iparágban, az tuti)

2014. márc. 4. 09:45
A fenébe, hogy engem egy nő sem akar prostitualizálni (van ilyen magyar szó egyáltalán? :P ) :D :D :D
197. b486c9cf7d (válaszként erre: 183. - Gribedli***)
2014. márc. 3. 22:21
Szerintem ez a munka az elejen nehez csak, aztan ahogy megszokja a gyomruk, mar nem okoz akkora problemat nekik.
196. d1e807c461 (válaszként erre: 195. - Roggyant)
2014. márc. 3. 22:18
ez igen..
2014. márc. 3. 21:53

Azóta is keresgélek olyan lányok után akik pénzért hajlandóak lennének... Egy nem túl fantáziadús ötletem támadt, és üzeneteket írtam olyan lányoknak akik állást keresnek internetes oldalakon, természetesen semmi nem jött össze, sokan már a hírdetésben kikötik, hogy nem vállalnak erotikus munkát. Úgyhogy továbbra is az a véleményem, hogy nem prostituálódik annyi nő.


Viszont pusztán kíváncsiságból én is feladtam egy hírdetést egy apróhírdetési oldalon, egy fiatal lánynak kiadva magamat, hogy munkát keresek. Betettem egy netről levadászott arcfotót a hírdetés mellé csalinak, ami egy átlagnál helyesebb lányt ábrázol. Jött is kb. vagy 40 üzenet a 2/3-a persze szexet szeretne venni, úgyhogy teljesen érthető hogy sokan miért írják bele a hírdetésükbe, hogy erotikus munkát nem vállalnak. Akit unalmasnak találja az ne olvasson tovább, itt van néhány a kamu hírdetésemre érkezett "állásajánlatokból":


szia.érdeklődni szeretnék.

Szeretnék kb 3 órát ruha nélkül lenni előtted(természetesen neked nem kell ugy lenni)közben fotókat nézegetnék a neeten,neked semmi dolgod nincs,csak nézni engem,megoldható lenne?ha árban megegyezünk?

-----------------


Szia heti egy alkalommal egy két órára keresek kikapcsolódásra nőt mególdható heti vagy havi fizetéssel is ahogy neked joo

------------------------------


szia. en egy budapesti 32-eves pasi vagyok, foallasban XXXXXXkent dolgozom, melette egy XX-ik keruleti sajat XXXXXXXt vezetek!! sajnos mukaim miatt keves ido jut a maganeletemre!! erotikat keresnek heti 1-2alkalomra 2-3oraban vagy ejszakara! arban megeggyeznenk csak utalasra.. 2-hetre 30.000forintot vagy egy honapra 60.000forintot tudok ezert adni.. csak normal dolgok vedekezessel!! normalis jofej tiszta apolt pasi vagyok!!

amenyiben ezzel zavartalak elnezesedet kerem!!

---------------------------



szia 100 ezerért mibe lennél benne?

-------------------------------


Kedves, megbízható,csinos, jó megjelenésű lányt/hölgyet keresek, elfoglalt üzletemberként, belvárosi irodám takarítására hétvégenként.kiemelkedő fizetés.

-------------------------------------


Szia!

A bármilyenbe szex is belefér neked? Alkalmi vagy webcam velem.

amennyiben nem fér bele, akkor bocsánat, hogy megkerestelek

Szép estét

----------------------------------


szia! érdekelnél mint asszisztens és kísérő! napi bérezésed lenne kiegyezés szerint! 26 vagyok saját ingatlanjaim vannak.

<> <> <>


Ez volt a válaszok közül néhány.

Szóval valami más módszert kell találnom a partnerkeresésben. Nincs vkinek jobb ötlete?

194. 501b8238d1 (válaszként erre: 193. - 3f3949edc4)
2014. febr. 20. 02:40
Mert itt járt a hoxán.
193. 3f3949edc4 (válaszként erre: 192. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 17:00

Az én becsületességem és jólelkűségem csak azt eredményezte, hogy mindenki kihasznált aki szembe jött velem (nem a párkapcsolataimra gondolok; hanem a "barátaimra"/ munkatársaimra/ üzlettársaimra). Végül mindig az derült ki, hogy ha szívesség kell akkor jó vagyok, de ha nekem kell segítség akkor sz.r ember vagyok.


Ha a világigazságod igaz lenne az én valóságomra, akkor ma tele vagyok barátokkal, akik lesik-várják a pillanatot, hogy mikor segíthetnek vissza. De az én világomban én az áldozat-típus vagyok. Ha akarok valamit, akkor sok választásom nincs: meg kell változnom.

192. 8bff41629d (válaszként erre: 190. - 3f3949edc4)
2014. febr. 5. 12:23
Hát...Nekem azért valahogy mások a tapasztalataim...És tudom jól azt a nagy VILÁGIGAZSÁGOT miszerint: "Mindenki a magához hasonlókat vonzza be"...Szóval mivel ÉN világ életemben utáltam és kerültem pl. az anyagias gondolkodást, és úgy voltam vele, hogy:"Jó...Jó...Persze a boltban becsületért, tisztességért, jólelküségért nem adnak egy gramm kenyeter se, viszont AMI ÉRTÉK MEG VAN A PUSZTA KENYÉREN KÍVÜl, AZT(!!) pénzért sohasem lehet megvenni"...Úgyhogy ennek okán gondolom nem véletlen hogy a nejem, és az egykori barátnőim egyike sem a "pénzemért" talált szimpinek, éshát talál szimpinek azóta is...Merthát pl. a nejemnek is van egy kedvenc mondása ami mindig is a vezérelve volt:"A pénzes majommal jobb vigyázni mindig, mert könnyen megeshet hogy idővel elúszik a vagyon, aztán marad csak a majom...Viszont ha valakinek jólelkü, becsületes, rendes férje van akár pénz nélkül is, akkor az már biztos nyeremény...Pénz meg idővel még kerülhet mellé"...
191. 3f3949edc4 (válaszként erre: 186. - Timycat)
2014. febr. 4. 09:07

Igen.

Egy volt ismerősnek két gyermeke van béranyától (legális módon, kettős állampolgárok). Egy bizonyos szinten túl már jóval olcsóbb kitartani egy nőt (akit úgy váltogat, ahogyan akar; leginkább főiskola mellett a zsebpénzért "fusizó" fruskák), mint fenntartani egy állandó barátnőt, vagy megszivatni magát egy feleséggel.


Örökösök vannak, a vagyona megmarad; éli az életét és a többi nem izgatja.

190. 3f3949edc4 (válaszként erre: 164. - 8bff41629d)
2014. febr. 4. 09:00

Azt gondolom, hogy szagolgassa az a pénzét, akinek van. :D

Ebben az ultrakonzervatív szemléletben nevelkedtem én magam is (ezért szimpatikus); de számomra nem hozott mást, csak kudarcot és keservet. Azért, hogy én most mekkora kedves, becsületes és önérzetes lovag vagyok; nem adnak kenyeret a boltban. Mindenki az én hátamon ugrál majd (olyan ez, mint amikor a nőre / férfira azt mondod, hogy "aranyos" :) ) és ha éppen nem ringatom magam valami lovageszme illúziójában, akkor még egy jó nagy ostoba marhának is érezhetem magam (grátisz). A végén úgyis csak az számít, hogy mekkorát tudsz virítani... :( .


Nekem - lassacskán - pont 32 jutott ki ebből a zsákutcából. Meg akarok én változni, csak legyen hozzá kedvem egyáltalán...

189. gribedli*** (válaszként erre: 186. - Timycat)
2014. febr. 2. 22:51

En nem hiszem, hogy az osszes gazdag pasi ekkora balek-macika lenne, nem kell oket felteni. Akinek meg a hatan fel lehet kapaszkodni es zsarolgatni, az meg is erdemli.


Az pedig, hogy valaki rejtegeti vagy henceg barmilyen anyagi korulmennyel (csori vagy jomodu), teljesen ra van bizva, szerintem mindenki legyen tisztaban azzal, hogy milyen dogevo-sereget vonz ezzel be es tudja-e kezelni a helyzetet, annak fuggvenyeben teszi amit tesz, de a sajat gyengesege is, ha felnie kell a noktol, tanuljon meg vigyazni magara, ennyi:)

188. d1e807c461 (válaszként erre: 176. - Gribedli***)
2014. febr. 2. 20:18

azért biztos van olyan is, hogy megválogatja, kivel áll össze.


nah de én akkor sem csinálnám. :)

187. d1e807c461 (válaszként erre: 178. - Timycat)
2014. febr. 2. 20:15
hallottam én is itt-ott, ezt-azt. tényleg nem csak az jár prostihoz, aki rászorul. hanem annyira kényelmes, hogy inkább megy egy prostihoz, ott helyben megkapja, amit akar. mintsem egy fél órát fűzzön egy szórakozóhelyen egy csajt. a kisujját sem mozdítaná. van pénze, megteheti.
186. timycat (válaszként erre: 185. - Gribedli***)
2014. febr. 2. 18:37

"Mar csak kenyelmi szempontbol is jobb kitartottnak lenni, mint prostinak"


ez biztos, csak ugye akkor ne sírjon senki, ha jön egy fiatalabb, szebb, feszesebb, készségesebb


Akiket én lentebb írtam, egytől egyig "megrágták a pasit és kiköpték", nem egymásra találás volt, hanem szerelem-hazudás, aztán odadöftek ahol a legjobban fájt, majd jött a zsarolás és nem arra vágytak hogy valakinek a -né-ja legyenek, hanem saját "egzisztenciát" teremtettek a gyereket használva eszközül.


Van pl ismerősöm, aki fenntart egy átlagos lakást, ahova az új barátnőket viszi, hónapokig, ő megtapasztalta, hogy vannak lányok/nők akik ha meglátják, hogy valójában milyen körülmények között él azokat lerugdosni se tudja magáról, pl ezért van az hogy beéri egy középkategóriás autóval is. Túl sokan megégették már magukat a környezetében. Számomra nagyon rémisztő, hogy egy normális pasinak akinek van mit a tejbe aprítani már-már félnie kell a nőktől, hogy vajon belém vagy az életvitelembe szerelmes. :S

185. gribedli*** (válaszként erre: 184. - Timycat)
2014. febr. 2. 18:31

En nem ugy fujok az utobbira, hogy jajistenem penzert eladta magat, hanem olyan szinten szimpatikusabb a kitartott tavoli rokona, hogy annak legalabb csak 1 pasi igenyeit kell kielegitenie.


Es az ilyenek ugyis megtalaljak egymast mert az a tipusu faci egy ilyen tipusu nocire vagyik, a kitartott noci meg egy ilyen szponzor pasira, szoval az ugy, ahogy van, kesz "szerelem", ha nem is a klasszikus formajaban, de az.


Mar csak kenyelmi szempontbol is jobb kitartottnak lenni, mint prostinak

184. timycat (válaszként erre: 181. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 18:25

"amikben a nőjük nem partner, vagy nem is merik elmondani neki :)"

ez a rossz választás kategóriája; önbizalomhiány, önismeret és őszinteség hiánya; nem mosolyogni hanem siratni való kategória.


"ha 20-40 között, jóképűen, sikeres munkával, jó anyagiakkal nem talál magának társat és nincs is igénye rá"

ez a nők hibája is, hihetetlen hogy mennyi szerencsevadász van, akik ugyanúgy prostik csak épp nem vállalják fel... akiktől ha megkérdezed hogy milyen az új barátod, az első 3 jellemzőben az szerepel, hogy van pénze... pffff... és számtalan ilyen van, hihetetlen mintha lenne egy sablonforgatókönyv, ami alapján eljárnak, általában a megismerkedés 1 éves évfordulójára már vagy meg is születik a gyerek vagy már nagyon határozottan úton van, ja pont épp "nem fogott a gyógyszer" és csak a fránya 12. hét után vette észre, meg különben is elveivel ellen menne az abortusz. Az ilyenek is prostik, csak ezek sokkal veszélyesebbek, mint azok akikhez odamész, megkapod amit kérsz és fizetsz, valamiért mégis az utóbbiakra fújnak jobban, noha az első kategória jóval undorítóbb.

Az ismerőseim többnyire jómódúak, többször előfordult a fenti kategória, amit a pasi szívott meg rendesen anyagilag, de a legnagyobbat a gyerek szívta, aki eszköz volt a szerencsevadász kezében ahhoz, hogy olyan lakáshoz/házhoz, autóhoz, havi jövedelemhez jusson amihez egyébként esélye sem lett volna és ugye ott a gyerek, amivel míg világ a világ zsarolni lehet azt a szerencsétlen lúzert. Ha ezt nézzük az "effektíve" prostihoz járás már-már önvédelem

183. gribedli*** (válaszként erre: 180. - Timycat)
2014. febr. 2. 18:17

Na ez az, ha ferfikent undoritana, gondolhatod, a csaj mennyire undorodhat a munkaja alatt, nem?


Ezert mondom, aki azt mondja, hogy a prosti nem akar gurizni, annyiban teved, hogy ez egy gurizos munkanal kemenyebb munka, szoval egesz mas motivalja oket, nem a konnyen szerzett penz. Mert aki tenyleg annyira jol keres oromlanykent, az modellkent is jol keresne (es nem kell belole leadnia a strigonak). Most ne vegyuk bele azt, hogy a modellek is eleg szabadosak, csak azt, hogy a fizetes a kifuton legalabb annyi, mint egy nightban ucsorogve, csak a kulonbseg, hogy nem rajta mennek at 5-10-en, hanem o megy at a kifuton:)))


A csunyacska prostik meg ha tenyleg csunyak, akkor kell is a kompenzalas, vagyis olyan pluszt elvallalni penzert, amit normalis no vak szerelemtol egve sem tesz. Ezekre meg azt mondom, ha egy pasi csak nagyon extrem dolgokra izgul, akkor szerencses a felesege, hogy nem vele teszi, illetve megneznem, hogy miert ferj-feleseg egy par, ahol az egyik annyira nulla, hogy a masik fizetni kenyszeruljon?

182. gribedli*** (válaszként erre: 181. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 18:09
A 20-40 kozotti szinglik kozott van egy kategoria, aki szorakozasbol teszi, de akkor megint ott tartunk ugye, hogy nincs is feleseg, szoval nincs az a "mihez kepest" plusz.
181. kriszta773 (válaszként erre: 178. - Timycat)
2014. febr. 2. 18:07

de ez a típus, akiről írsz, biztos hogy nem a normális, jó pasi kategória, mert ha 20-40 között, jóképűen, sikeres munkával, jó anyagiakkal nem talál magának társat és nincs is igénye rá, az jobb is, ha prostikhoz jár, és nem alapít családot, amit majd jól tönkretesz

szerintem inkább az jellemzőbb, hogy olyan férfiak járnak prostikhoz, akik nagyon nehezen tudnának csak becsajozni, vagy a házasságukban már jóideje nincs szex, és egyszerűbb így pótolni, mint valami viszonyba vágni, ami kiderülhet, problémát okozhat. vagy olyan vágyaik vannak, amikben a nőjük nem partner, vagy nem is merik elmondani neki :)

180. timycat (válaszként erre: 179. - Gribedli***)
2014. febr. 2. 17:57

Értem. Mondjuk azt nem tudom, hogy aki lentebb írta honnan veszi hogy egy feleség csak 0 lehet az ágyban; ez baromság.


A prostihoz járást én soha sem értettem, nekem férfiként sem lenne ínyemre (szerintem) az hogy aznap ki tudja hányan és kik voltak már előttem.


Szerintem ennek is az a titka, hogy hogyan választ párt/társat magának az ember, ha az elején nem őszinte az igényeivel kapcsolatban akkor ne csodálkozzon. Persze ehhez kell jókora önismeret és önbizalom is, de szerintem bőven megéri az időt, "próbá(ka)t" az hogy az ember olyan társat találjon akivel egyeznek a céljaik, igényeik.

179. gribedli*** (válaszként erre: 178. - Timycat)
2014. febr. 2. 17:52

Ott mas, maga a gesztus is, hogy fizethessen a szexert (hiaba, ezt a gesztust ok annak a bizonyitekanak tekintik, hogy "megtehetik"). Szoval tisztelet a kivetelnek, de akkor ezeknel sem arrol beszelunk, hogy a felesegek nullak.


Ne ertekeljuk mar fel ennyire azt a gepies katymatyt, amit egy qrvaval tesznek, es kulonben is, ha egyszer ferjhez megy valakihez, akkor onnantol kezdve o is nulla, mert atment felesegbe?:)


Amugy ertem amit mondasz, es tudom, hogy van ez a reteg is, de en azokrol beszeltem, akikkel otthon az asszony mar nem akar szexelni es nem tudnak beujitani egy szeretot, es marad a kupiba jaras

178. timycat (válaszként erre: 176. - Gribedli***)
2014. febr. 2. 17:43
Nem egészen így van. Több 20-40 éves férfi ismerősöm van, akik függetlenek, jól néznek ki, elég jól állnak anyagilag, de mégis prostikhoz járnak. Nincs idejük, igényük becserkészni egy nőt, egyszerűbb odamenni, előadni a kívánságaikat és fizetni; nincs taktika, nincs félreértés, nincs bonyodalom.
177. kristo_f (válaszként erre: 176. - Gribedli***)
2014. febr. 2. 17:36

"az jar tobbet penzert, akit a normalis nok mar visszautasitanak valamiert. Mert ha valaki jo pasi, nem kell sem fizetnie, sem kernie, mindig akad majd valaki ingyen is"


Rosszúl gondolod!

176. gribedli*** (válaszként erre: 160. - D1e807c461)
2014. febr. 2. 16:43

Szerintem konnyebb gurcolni mint egy oregemberrel szexelni, aki rajtad zihal, meg rad izzad, fuj...


Nem tudom, ebbe belegondolnak-e azok akik csinaljak, hogy nyilvan az jar tobbet penzert, akit a normalis nok mar visszautasitanak valamiert. Mert ha valaki jo pasi, nem kell sem fizetnie, sem kernie, mindig akad majd valaki ingyen is

175. gribedli*** (válaszként erre: 161. - 3f3949edc4)
2014. febr. 2. 16:41
Letezik egy csomo ferfiprosti is, ez nem lehet kifogas:)
174. gribedli*** (válaszként erre: 167. - 06e38eef07)
2014. febr. 2. 16:38

Na ez az, akkor itt nem azzal van a gond, hogy a felesegek nullak, hanem azzal, hogy idovel barmi uncsiva valhat. Maga a prosti is, es felvaltja egy masik prosti. Nem azert, mert a masik ad valami pluszt, hiszen, ha mindketten prostik, mindketten (a te teoriad szerint) adnak pluszt, de uncsi ez is hosszu tavon. Maskulonben megmaradna csak egynel egy ferfi, ha az jobb a felesegnel.


Nem szamolod bele az emberi tenyezot, mindenki helyettesitheto es mindenkire ra lehet unni elobb utobb

173. 06e38eef07 (válaszként erre: 172. - 8bff41629d)
2014. febr. 2. 14:21
:))
172. 8bff41629d (válaszként erre: 171. - 06e38eef07)
2014. febr. 2. 14:19
Ha te mondod...(Énis bírlak, de ez maradjon azért inkább titok...)
171. 06e38eef07 (válaszként erre: 170. - 8bff41629d)
2014. febr. 2. 13:09

Dilis vagy...Ugye tudod?

de ezért bírjuk egymást:)))

170. 8bff41629d (válaszként erre: 165. - 06e38eef07)
2014. febr. 2. 13:04
Persze az is igaz, hogy amilyen férfiak manapság vannak, hát...Vagy még feleségük sincs, vagy ha van is, hát még annak is felfordul tőlük sokszor a gyomra, nemhogy még a kedvükre tegyen az ágyban őszinte örömmel, nade ez egy másik téma ugye...A férfiak álltalános milyensége manapság NEM MENTSÉG ARRA, ha sok nő prostituálódik...És nem is lehet indok...Egy "tisztességes nő", az még az ajánlatot is visszautasítja mindig azzal hogy:"A szexuális problémáit rendezze el a feleségével, vagy ha nincs, akkor nősüljön meg...A szexuális jellegü problémái uram ugyanis nem rám tartoznak...Az erre szánt pénzét meg tartsa csak meg nyugodtan, és vegyen rajta virágot a nejének, feltéve persze ha van"...Na...Kíváncsi vagyok hogy hány nő mondaná ezt a prostituálási szándék láttán...Van egy olyan érzésem hogy nemsok...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook