Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem vitaképes? fórum

Miért nem vitaképes? (beszélgetős fórum)


1 2
27. kisj
2014. máj. 7. 08:19

Szerintem az ilyen viselkedés elfogadhatatlan (és megdöbbentő) egy felnőtt embertől

Próbáld meg rábeszélni arra, hogy keressen valami segítséget a kontrollálhatatlan agresszív viselkedése miatt.

Ez tényleg nem fog elmúlni magától, legfeljebb csak rosszabb lesz.

26. Lace_wing (válaszként erre: 24. - Zumbi)
2014. máj. 7. 08:18

Ismerős...nekem is ilyen problémáim voltak. (Igen, nő létemre.) Én képes voltam az utcán is jelenetet rendezni és vadidegeneken is levezetni ha éppen "rossz pillanatomban" voltam.

Rám is az volt a legnagyobb hatással, ami a Párodra is, hogy amint azt már írtam, ilyen környezetben nőttem fel. De én nem akartam ilyen lenni. Én is, akárcsak Ő, pontosan tudtam, hogy mit teszek ezzel és ez milyen hatással van másokra. Segítséget kértem, mert úgy éreztem, nem tudok úrrá lenni ezen egyedül. Talán Ő még azt gondolja, hogy meg tudja oldani maga is. Erről nem mondott közelebbit...? Hogy Ő hogy látja, mi okozza ezt Nála, hogy tudnátok megoldani?

25. NomNom (válaszként erre: 20. - Zumbi)
2014. máj. 7. 08:17
de szörnyű lehet :S én nagyon nem bírom elviselni, ha egy férfi hisztériás... el sem tudom képzelni, hogy élni hogyan lehet ilyen emberrel. Nem is értem, hogy nem látják, mennyire kínos ami művelnek és mennyire nincs semmi értelme.
24. zumbi (válaszként erre: 22. - Lace_wing)
2014. máj. 7. 08:12
nem tör ki, hanem belátja és mindig azt mondja, h tudja jól és nagyon bántja mindig a dolog, meg persze fájhat is neki hol keze hol lába mert vagy csempét boxol vagy széket rugdos
23. zumbi (válaszként erre: 21. - 91d4989ab9)
2014. máj. 7. 08:10
nincs is szándékomban, habár két testvére már el vált
22. Lace_wing (válaszként erre: 20. - Zumbi)
2014. máj. 7. 08:10

Ez nem egy olyan dolog, amit kinő idővel. A családomban nagyon sok ilyen ember van, egyikük sem gyerek már.

Ha alapvetően lehet a Pároddal beszélni, akkor szerintem is, meg kellene próbálnod nyugodtan elmondani Neki, mennyire bánt Téged ez a viselkedés. Mikor egy nyugodt periódusát éli és tudod, hogy higgadt marad.

Vagy amint szóba hozod Neki, kitör miatta...?

21. 91d4989ab9 (válaszként erre: 19. - Zumbi)
2014. máj. 7. 07:59
az ilyen pasitól még elválni sem könnyű
20. zumbi (válaszként erre: 17. - Jozsi.38)
2014. máj. 7. 07:44
én is ezt mondom magamban,az anyja is hisztivel zsarolja a környezetét akkor ő hogyan nőtte volna ki, higgadtan elmondani? hát nem tudok megszólalni, érzem h képtelen vok
19. zumbi (válaszként erre: 14. - 91d4989ab9)
2014. máj. 7. 07:42
próbáltam nem kiabálni, de nekem is összejött, h hangosabb legyek.Annyira szeretném tudni az okát, mert az nem magyarázat, h a gondjainkat ily modon tudjuk lereagálni.De már unom és belefáradtam abba, hogy a véleményemet nem nyilvánithatom ki, mert igy reagálja le,meddig lehet igy élni egymás mellett, ha nem beszélünk, nincsenek vitáink, annyi mintha nem is létezne a másik számunkra
18. forrest2010 (válaszként erre: 13. - 91d4989ab9)
2014. máj. 7. 07:39
Sajnos a fene nagy jólét , a " jobban teljesít"-és hozza magával a családok elszegényedését , ellehetetlenedését .
2014. máj. 7. 07:38
ez konkrétan gyerekes viselkedés a párod részéről, így lehiggadva el kellene neki mondani, hátha van benne józan belátás. ezt gyerekként ki kellett volna hogy nője sajnos :(
16. zumbi (válaszként erre: 13. - 91d4989ab9)
2014. máj. 7. 07:37
öt percet sem tartott de egy örökkévalóságnak tünt és erre nem lehet felkészülni,meg ha anyagi gondjaim vannak nem eszem a fejét, mert tudom, hogy nem igya meg amit keres mind hazahozza, de lehet h titokban öli magát
15. zumbi (válaszként erre: 12. - Forrest2010)
2014. máj. 7. 07:34
érvelni, vitatkozni biztos h nem tud,de ezután már h tanul meg? Az én apaám is nagyszájú, kiabálós, de vitatkozni, vagy ha úgy tetszik veszekedni lehet vele reggeltől estig, nem tör össze semmit, nem akad ki
14. 91d4989ab9 (válaszként erre: 11. - Zumbi)
2014. máj. 7. 07:33

önbizalom hiány, tehetetlenség, bizonytalanság mind lehet az oka


te visszakiabáltál? mennyi ideig tartott?

2014. máj. 7. 07:30

tehetetlennek érzi magát szerintem,


légy okos találd ki honnan tudnátok több pénzt szerezni, vagy a kiadáson mit lehetne még faragni, majd ha kész, finoman jelezd felé de úgy csinálj mintha ő találta volna ki, aztán dícsérd meg:)))


és ne a gyerek előtt csináljátok, vigyétek el nagyihoz és utána balhézzon:)

2014. máj. 7. 07:29

Nem lehet ? h nem tanult meg érvelni ? vitatkozni ?

elveszti a fejét és csak támadni képes olyankor ? Valamikor gyerekkoromban a nagypapám sokszor üvöltött , mint az állat , 1x a Mamikám éppen mosott és sírt a ruhák felett , én + féltem . De az öreg tehetetlenségében mindig üvöltözött , nem volt képes emberi hangon elmondani , h mi a problémája .

11. zumbi (válaszként erre: 9. - 91d4989ab9)
2014. máj. 7. 07:27
nem tudom, csak anyosom produkált hasonló jeleket csak gondolom, viszont azt is gondolom, hogy neki gyerekként enm volt egy szava sem a családban, sem neki sem a testvéreinek, gondolom innen is jöhet, hogy úgy él meg bizonyos helyzeteket, hogy értéktelennek képzeli magát és azért lázong... nem tudom de úgy szeretném tudni h mi az oka, én nem tudok egy ilyen heyzettel mit kezdeni
10. zumbi (válaszként erre: 8. - 91d4989ab9)
2014. máj. 7. 07:24
a pénzhiány, de hozzateszem, h a pénz nem mindennapos téma az életünkben, tudjuk,h egy szükséges rossz, e miatt nem együk egymást,most mégis ez inditotta el a lavinát mivel most a kiadás több lett viszont a bevétel nem változik.De a nehézséget is meg lehetne normálisan beszélni, ezzel nem tudok mit kezdeni, hogy miért nem lehet
2014. máj. 7. 07:22
élmény lehetett mikor gyerekként ő is meg az anyja is a földredobta magát:)
8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 7. - Zumbi)
2014. máj. 7. 07:20
mi dühítette fel? ezt kéne kielemezned szerintem
2014. máj. 7. 07:15
Igen a párom, egy csendes (talán ez a legnagyobb baj h az alaptermeszete csendes), családcentrikus,nagyon jó férj és apa.öt évben egyszer veszekszünk de akkor rendesen, ezzel nem tudok mit kezdeni, én egy nem csendes de nyugis kornyezetben nőttem fel, az én apám sose tört zúzott maga körül, én ezzel nem tudok mit kezdeni, azóta még a szavam is elakadt, nem tudom mi a magyarázat erre, azonkivül, h én azt vallom, h ideges ember nincs csak müveletlen, az anyja ilyen, és nem szeretnek igazságról beszélni, azt gondolják ha nem beszélünk rúla nem is létezik,pedig nagyon is létezik
6. Ekka
2014. máj. 7. 07:03

Megnyugtatlak, ez csak a kezdet! Először csak tárgyakat rugdal, majd a környezetét sem fogja kímélni!


Az ilyen ember beteg! Nincs is mit beszélni róla!

2014. máj. 7. 07:02
Ő a Párod? (gyerekek miatt gondolom) Nincs olyan dolog, ami mostanában bánthatja/aggódik miatta és emiatt tör ki ez belőle?
2014. máj. 7. 07:01
valószínűleg kiskorában ezzel mindent ki tudott harcolni, de ez felnőttnél már szerintem betegség és kezelni kellene
2014. máj. 7. 06:58
Ezt sose értettem meg nem is tudom mit kezdjek egy ilyen helyzettel.Hol a hiba, mi tör elő ilyenkor egy emberből, ráadásul a saját gyerekei előtt.Mért nem lehet megvitatni dolgokat anélkül, hogy őrjöngjünk
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Zumbi)
2014. máj. 7. 06:58
kid ez? jó messzire el kell kerülni, ha idősebb mint 3 év
2014. máj. 7. 06:54
Segitsetek megfejteni! Egy ember miért nem vitaképes, miért kezd el őrjöngeni, földhöz verni magát, meg belerugni mindenbe ami utját állja?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook