Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem vagyok képes még 5 hónap után sem túl lépni, holott olyan ember van mellettem amilyenről minden nő álmodik? fórum

Miért nem vagyok képes még 5 hónap után sem túl lépni, holott olyan ember van mellettem amilyenről minden nő álmodik? (beszélgetős fórum)


1 2
7. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:06

majd túl fogsz lépni rajta,minél több közös,jó élményetek lesz a mostani barátoddal.

a gondolatokat nagyon nehéz megzabolázni..

minél több félbehagyott dolog,megbeszéletlen probléma volt az előzővel,annál tovább tart,hogy végleg kiverd a fejedből.

6. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:05

Próbáld kerülni az olyan helyeket és helyzeteket,amiről Ő juthat eszedbe! És igyekezz minden energiáddal a mostani kapcsolatodra figyelni,mert a jelek szerint megérdemli!

Ja,és ne akard siettetni a felejtést,mert felesleges! Add meg neki az időt,ami jár,de egy perccel sem többet!

2012. jan. 16. 12:04
Azt mondta még anno,hogy belém szerelmes elsőnek igazán csak,épp azt nem értem,1 hónap alatt kb,hogy is bírt olyan gyorsan kiszeretni belőlem.
2012. jan. 16. 12:03
Próbálom,tiszta szívből akarom,egy ideig megy aztán újra a régi.Úgy érzem nem tudnák már vele lenni,de valami még is hiányzik belőle.Lehet az bánt,hogy soha nem jött,soha nem keresett,miután jó párszor elhagyott a hülyeségekért,mint pl most is.
3. winny (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 16. 12:03
Tanulj meg bízni-:)
2012. jan. 16. 12:02
feldolgozni és elfelejteni
2012. jan. 16. 12:00

Komolyan saját magamat sem értem.Lelkileg teljesen tönkretett,meg gyötört.5 hónapja szakítottunk,és még mindig vissza jön az agyamba.Néha elszáll,de aztán mindig vissza jön.Nagyon szerettem őt,mert az elején azt első 5-6 hónapban én voltam a világ legboldogabb nője.Nem tudott bennem bízni,nem hitte el,hogy szeretem.Állítása alapján a nők a csalódások tették ilyenné mint most.Tisztában vagyok azzal amit mondott akkor,mert most ugyan az vagyok aki ő,a pofon után.Barátom a világ legjobb embere.Nem iszik,nem gépezik,megbecsül tisztel szeret,én vagyok a mindene.Semmi,de semmi rosszat nem tudok róla mondani,max annyi,hogy nem tud rendesen kommunikálni,és helyes írni de egye fene ennyi még belefér.Folyamatosan nézem egyik közösségi oldalon.Volt barátnője,de szakítottak mivel egyik részben nem szerette őt.Barátnőm szokott vele beszélgetni,de soha meg sem említ neki,tehát teljesen túllépett.Mit is kellene tennem?


Köszönöm előre is a válaszokat,kérem ne oltsanak le,és ne szekáljuk egymást.

Ha becsúszott pár helyesírási hiba elnézést érte,sietnem kellett.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook