Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudom feldolgozni már hogy jó 1 éve megcsaltak? fórum

Miért nem tudom feldolgozni már hogy jó 1 éve megcsaltak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
8. cffd055cb9 (válaszként erre: 7. - Benita anyuka)
2010. márc. 4. 22:46
Sír még most is hiszen tudja hogy hogy érzek!Ő azt vallja szerelmes újra azt a tűzet érzi mint régen!Visszasírja a múltat amik a régi szép idők voltak hogy mennyit voltunk együtt és hogyhogy szerettem!De nem tudom hogy ez valós e!!
2010. márc. 4. 22:44
Csinálnak olyan dolgokat a férfiak is amit később bánnak mint a kutya!!Senki sem tökéletes!!
6. cffd055cb9 (válaszként erre: 2. - Benita anyuka)
2010. márc. 4. 22:44
És ez hogy történt mennyi időre rá csaltad te meg?A párod hogy fogta fel mit szólt hozzá?Milyen igy a kapcsolatotok?
2010. márc. 4. 22:43

Szerintem egy nőnek legyen gerince méltósága...egy kapcsolatból ha nem tudsz neki megbocsátani tovább kell menni...ha elégtételt veszel semmivel sem leszel különb nála...

engem is megcsaltak-kidobtam...ennyi

2010. márc. 4. 22:43
Igen szenvede!!Akkora fájdalmat éreztem emiatt hogy még most is összeszorul a szivem de már ez a fájdalom és szenvedés harag és dühbe folyt át!
3. bige
2010. márc. 4. 22:42
ezek szerint házasok vagytok, gyerek is van, 1 éve megcsalt,. és Te azóta szenvedsz emiatt?
2010. márc. 4. 22:42
Hidd el nagyon rosszul teszed ha vissza bosszulod!!Én már csak tudom!Én is így fogtam fel mint te!!De hidd el,hogy már nagyon meg bántam,hogy vissza vágtam neki!Szeretem és ez a lényeg!Ha te is szereted akkor adj egy esélyt még neki!Had bizonyitson!
2010. márc. 4. 22:38
Hogy lehet ezt feldolgozni?Egy hosszú hétvégi veszekedésből indult hogy megcsalhatott de mivel ismerte a nőt igy nem sok kellett hozzá hogy megtegye!Állítólag megbánta most azt akarja menjek hozzá, teker mindent megtesz de hát ez nem egyről a kettőre megy!Van egy gyerek akit imád!Az én érzésem néha az hogy szeretem néha hogy nem!Csak vagyok mellette!Igazából az alkalmat várom hogy visszaadjam neki, elégtételt tegyek!Rosszul teszem tudom de addig nem érzem azt hogy ér ő nekem valamit!!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook