Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudom feldolgozni már hogy jó 1 éve megcsaltak? fórum

Miért nem tudom feldolgozni már hogy jó 1 éve megcsaltak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. márc. 4. 23:28

Én is csatlakozom ahoz hogy mindennap eszembe jutt és hülyeség de a harag éltet!!Másodsorbon az első a fiam!

Teker nagyon is!Kis meglepetéseket okoz, minden szavamat figyeli!De mindenben találok egy csavart túl kombinálom a dolgokat és nem akarom hogy ha mégsem jön az a nagy szerelem belőlem hogy megunja akár 2 hónap után is hogy felesleges tekernie meg feladja!Túl kombinálom tudom de már bennem van szerintem a félsz és az igazság hogy nem merem már szeretni!

37. Benita anyuka (válaszként erre: 34. - Kocska)
2010. márc. 4. 23:28
Köszi!Csini vagy te is!A Lányomat hívják Benitának:)Szia!Eszter vagyok!:))
36. Kocska
2010. márc. 4. 23:27
milli a megcsalás miatt kaptál idegösszeomlást?
35. Kocska (válaszként erre: 33. - Benita anyuka)
2010. márc. 4. 23:27

én mérleg vagyok, nem döntök, hanem mérlegelek....félek,h. egy életen át.

Na meg ha nagyobb lesz a fiunk,akkor ő fogja meginni a levét.

34. Kocska
2010. márc. 4. 23:26

Benita hát te nem nézel ki annyi idősnek, mint ééén:)

Csini anyuci vagy!

(vagy ez most nem ide tartozik:)

33. Benita anyuka (válaszként erre: 32. - Kocska)
2010. márc. 4. 23:26
Hát az biztos!Dönteni kell!Vele?Vagy nélküle?
32. Kocska (válaszként erre: 24. - Benita anyuka)
2010. márc. 4. 23:24
Olvastam!És így érzek én is és ebben élek.minden nap eszembe jut. De én is csak mondani tudom,h. túl kell lépni, nem szabad mérgezni a kapcsolatot ezzel...na de ez nem olyan egyszerűűű
31. Benita anyuka (válaszként erre: 29. - Kocska)
2010. márc. 4. 23:20
Olvasd el amit eddig írtam!És meg kapod a választ!
30. cffd055cb9 (válaszként erre: 23. - 116212323c)
2010. márc. 4. 23:19
Annyi volt a válasz rá hogy makacs vagyok!!Ennyi!Nagy pofájú vagyok ami a szívemen az a számon!Ő meg olyan hogy magában tarja és úgy robban!
29. Kocska (válaszként erre: 10. - 116212323c)
2010. márc. 4. 23:17

Az előző hosszú kapcsolatomban egyébként tök jól bejött ez a visszacsalom dolog....megnyugtatott és borzasztó jó volt mindig az édes kibékülés...persze az tini fejjel kicsit más súllyal bírt.

DE én nem bírom ki,h. ne hozzam fel.

Tehát én is várom a megoldást.

Itt felén nincs szerintem párterápia

28. Kocska (válaszként erre: 1. - Cffd055cb9)
2010. márc. 4. 23:15

Sziasztok! Mintha én írtam volna...

Csak nekem már több, mint 1éve.És engem is terhesen csalt meg :(

Megbocsájtottam, mert utálok és nem tudok egyedül lenni és mert SZERETEM!

De képtelen vagyok túl lépni rajta.

Annyira szar az érzés, pedig annak idején én is megtettem, de az még a babatervezés előtt volt. És akkor ő nem akart épp velem lenni :(

27. gyöngyszemü (válaszként erre: 17. - Cffd055cb9)
2010. márc. 4. 23:07

Lehet volt egy pillanatnyi filmszakadása, túl nagy kisértésbe esett, egyszer.

Deha még teper utánnad lehet hogy nagyon megbánta és adhatsz neki még egy esélyt!

Hamár gondolkodsz ezen az egészen, az aztjelenti hogy neked is számít valamit ő, csakmost megbántva érzed magad..

Lépj túl és próbáld megbocsájtani, ha nem egy tipikus csajozós akkor egy próbát megér!

2010. márc. 4. 23:05

milli én már megyek mert fáradt vagyok, de esetleg holnap visszanézek és vagy nyugodtan irhatsz privibe is

de a lényeget azt hizsme egy páran már leirtuk

csak az a fontos hogy tisztázd szereted-e? ha igen és menne az újra kezdés, akkor szépen fokozatosan csináljátok mi igy tettük, sött a nagyobb hatás kedvéért haza is költözött és naponta bejött és udvarolt egy hónap után végül ugy döntöttem megbocsátok ha ugyan van mit...

most neveljük az 5hónapos Kislányunkat tele vagyunk tervekkel...

fel a fejjel!!!

25. Zizisicc (válaszként erre: 20. - Cffd055cb9)
2010. márc. 4. 23:01
Vele nem beszéltétek meg, hogy miért csalt meg? Ő mit mondott?
24. Benita anyuka (válaszként erre: 15. - Cffd055cb9)
2010. márc. 4. 22:59
én itt vagyok!A férjem is úgy viselkedett,mintha mi sem történt volna!!Még máig is!Tagad mindent!Csak tudod az a gáz,hogy ennyi év után is fel szoktam hozni neki!!!!!!De ő soha!!Akkor ki szeret jobban kit???Én imádom őt!Annak ellenére,hogy mit csinált!Azóta jó a kapcsolatunk,de nincs olyan nap,hogy ne jusson az eszembe!De tudod mi van elöttem??Az,hogy ha így folytatom vele akkor ezt a kapcsolatot meg fogom mérgezni!!És én ezt nem akarom!És ne hidd hogy a gyerekek miatt!Mert én nem félek az egyedül léttől!Hanem mert:Szeretem!Tudni kell meg bocsájtani""!!Ezt ne feledd!!!Nehéz lessz,de kérlek próbáld meg!Adj neki még egy esélyt!!Ha szereted!!!!!!
23. 116212323c (válaszként erre: 20. - Cffd055cb9)
2010. márc. 4. 22:59

megkérdezted?

sajnálom ami történt a kicsivel...

22. Zizisicc (válaszként erre: 18. - Db588f51ca)
2010. márc. 4. 22:59
Ne általánosíts! Van olyan pasi, aki ha egyszer megtette, megteszi újra és újra és ahányszor csak lehetősége van rá, de olyan is van, akinek tényleg csak egy botlás volt, és utána észheztér.
21. 116212323c (válaszként erre: 18. - Db588f51ca)
2010. márc. 4. 22:56
nem igaz...van aki képes változni...ez a ritkább, csak tisztázni kell hogyan tovább, ha egy kapcsolatban ez metörténik annak oka van...mindenképpen meg kell beszélni, újra kezdeni, randizni sokat és lassan a sebek is behegednek-sajna tapasztalat vagy mégsem? mert nálunk ez sose derült ki...
2010. márc. 4. 22:55
Leírok gyorsan valamit!Mielőtt megcsalt szeretett volna második babát!Én nem!!Majd én igen ő már nem!Megcsalt és már terhes lettem voltam a második babánkkal nagyon örült neki tiszta szívből!De nem tudom hogy miért azért hogy jóban magához tudjon kötni!Sajna kaptam egy kis idegösszeomlást és elment a kicsi!A kisfiam pedig most 3 éves!Szóval nem értem én ezt hogy miért tette!!!???
19. 116212323c (válaszként erre: 14. - Gyöngyszemü)
2010. márc. 4. 22:53
osztom a véleményed :) eddig én is ezt irtam...)
2010. márc. 4. 22:53
Szerintem azt sem szabad elhinni,amit kérdeznek!Aki egyszer megtette,az megteszi újra!A bosszú hülyeség csak magadat csapod be,ha azt hiszed ezzel változik valami,ők meg szarnak rá...! Cinikusnak tűnhetek,de hidd el tapasztalatból beszélek!Csak a gyerekkel törődj!Egy pasi sem ér annyit hogy rámenj lelkileg!
17. cffd055cb9 (válaszként erre: 14. - Gyöngyszemü)
2010. márc. 4. 22:52

Ez a baj hogy ha ez jár a fejemben hogy visszacsaljam akkor tényleg nem ér semmit sem!De ha ő megcsalt akkor én mennyit értem neki??


30perc és vagyok!

16. Benita anyuka (válaszként erre: 8. - Cffd055cb9)
2010. márc. 4. 22:52
Nézd!Nálunk is ugyan ez volt:)ezek után meg csaltam én is!Mondván:had fájjon neked is!!Hát szegény nagyon szenvedett!!Pedig meg volt a lányunk aki akkor 5-6éves lehetett!Ja!És terhes voltam a fiunkkal!!
15. cffd055cb9 (válaszként erre: 12. - Benita anyuka)
2010. márc. 4. 22:52

Mennyi időre rá csaltad vissza?Ő ezt hogy fogta fel?Az én "párom" azt mondja ha megtudná hogy megcsaltam kinyirná a pasit és úgy beszél még most is mintha nem tett volna semmit sem!!Érdekes!!


Ha vagy még kb 30perc múlva akkor még kérdeznék!De ha nem akkor holnap írok!

2010. márc. 4. 22:50
Tiszta lappal kell kezdeni mindent, vagy megbocsájtasz neki mindent, vagy válljatok szét!! Deha vele maradsz NE hánytorgasd a múltat!!! Visszaadni sincs értelme, ez miért volna elégtétel? Ha megteszed akkor nem ér neked ő semmit!!
13. cffd055cb9 (válaszként erre: 10. - 116212323c)
2010. márc. 4. 22:49
Ilyen téren nem hozok fel neki semmit sem!De komolyan!!Ha elborul az agyam mármint ha hallok a tvben valami ilyen témát inkább kimegyek a szobából és mikor vége visszamegyek!Akkor mikor megtudtam kiborultam keményen nem mert elmenni dolgozni nehogy valami hülyeséget csináljak!Éppen a fiamért sose csinálnák semmit sem!De nem tudom hogy mit csináljak!
12. Benita anyuka (válaszként erre: 6. - Cffd055cb9)
2010. márc. 4. 22:49

A telefonjára jött egy üzi,hogy:vártalak,de nem jöttél be hozzám"Talán haragszol"?És ez még nagyon durva volt,hogy a húga neve alá tette a ribinek a tel.számát!Magyarul ő volt a "

fedőnév"húúúú!Ez nagyon hosszú story!Ez kb:3éve történt!Kérdezz nyugodtan!

11. 116212323c (válaszként erre: 9. - Cffd055cb9)
2010. márc. 4. 22:48
tényleg lesüllyednél az ő szintjére?
10. 116212323c (válaszként erre: 8. - Cffd055cb9)
2010. márc. 4. 22:47

ezt csak te tudhatod...ha megbocsátasz ne hozd fel a megcsalást és ne add is vissza, legyél különb és hidd el semmivel sem fogod magad jobban érezni ha meg is tennéd.

Szerintem tisztázd az érzéseidet és dönts

ha nem megy esetleg menjetek párterápiára

2010. márc. 4. 22:47
Szerintettek mi a rosszabb egy olyan félnek akit megcsaltak szenvedni a súly alatt hogy megalázták vagy egy olyan félnek aki megcsalta a másikat retegni hogy mikor kap egy olyan pofont mint amit ő okozott???
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook