Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudok szex közben elélvezni? fórum

Miért nem tudok szex közben elélvezni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. ancsika688 (válaszként erre: 18. - 9089b602ef)
2015. márc. 28. 16:36
Én is,én is...:D
18. 9089b602ef (válaszként erre: 14. - 20afede00a)
2015. márc. 28. 16:36
Kikérem magamnak, én is Oroszlán vagyok!:-)
2015. márc. 28. 16:35
mert egy pöcs a partnerem
16. ancsika688 (válaszként erre: 11. - 33d15ad6ba)
2015. márc. 28. 16:34
Neked nincs,mert Te férfi vagy:)
15. 20afede00a (válaszként erre: 11. - 33d15ad6ba)
2015. márc. 28. 16:34
de van
14. 20afede00a (válaszként erre: 11. - 33d15ad6ba)
2015. márc. 28. 16:33
az oroszlánoknak tökmindegy, csak nyomd
13. Linda83 (válaszként erre: 11. - 33d15ad6ba)
2015. márc. 28. 16:31

Ohh, dehogynincs különbség :), van csak csikló, van csikló-hüvelyi és van csak hüvelyi.

Számomra a legjobb a hüvelyi, de az a legnehezebb is, a csikló a legkisebb élvezet számomra (más azt mondta neki az a legnagyobb, nem vagyunk egyformák). Érzésre számomra elég nagy különbségek vannak.

2015. márc. 28. 16:30
Tüöóelmetlen,
2015. márc. 28. 16:29

Orgazmus és orgazmus közt nincs semmi különbség. Ne azért keseregj, ami nincs, hanem annak örülj ami van.

Az csak egy dolog mit mondott a párod az előző barátnőiről.

Én is mondhatom, hogy hatalmas afrikai oroszlánvadász vagyok...

10. unom (válaszként erre: 1. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 16:29

Tisztázzuk: az orgazmus az orgazmus, egyik sem értékesebb, mint a másik. Ha a csikló ingerlésével tudsz elélvezni, akkor a barátod ehhez segítsen hozzá.

Ne azért akard élvezni a szexet, hogy a párodnak jobb legyen, hanem magad miatt.

A kommenteket nem olvastam, de egy tanács előre: az olyanokat, aki szerint nem szereted a párod, az orgazmus nem fontos, és hasonlók, ugord át nyugodtan.

9. Linda83 (válaszként erre: 1. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 16:27

Honnan tudja, hogy hüvelyi úton ment nekik, egy nő bármikor megjátssza az orgazmust. Nehogy azt hidd, hogy mindenkinek 2 perc alatt megy, hogy elélvez, teljesen normális, hogy még keresgélsz szex terén, még nem vagy kész teljesen.


Nem fog amiatt elhagyni, mert nem tudsz spontán elélvezni hidd el! :).Ettől nem vagy rossz az ágyban, nem hiszem, hogy minden nőnek minden egyes szexnél van orgazmusa és mindig hüvelyi (persze lehet ilyen, sőt biztos vannak).

Próbáld magad kikapcsolni és ne erre koncentrálni, nekem is nehezen ment és amikor egyszer nem figyeltem, nem akartam annyira, akkor jött az érzés :).


Én egyébként a lovaglót ajánlom, de úgy, hogy előre dőlsz a párodra kicsit és úgy csináljátok pár percig, te is mozoghatsz egyébként, de ne össze-vissza, hanem ritmusosan, ettől tuti elélvezel, nekem így mindig sikerül, máshogy nem mindig, van olyan póz ahol a kezemre/kezére szükség van, nem mindig ingerelődik annyira, minden pozitúránál az a rész, de ez normális, ez nem szégyellnivaló :).

2015. márc. 28. 16:18
nem szereted.
7. 20afede00a (válaszként erre: 3. - 20afede00a)
2015. márc. 28. 16:08
izé, pont nem vagy ott. Koncentrálj a társadra, meg magadra-az sem szégyen!
2015. márc. 28. 16:07

És valószinű nem teljes a szerelem :/

Teljesen atkell magad adni, nem gondolni nem stresszelni ra csak élvezd, ez a lenyege :)

5. Briell14 (válaszként erre: 1. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 16:06
4. SÁFÁRNÉ (válaszként erre: 1. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 16:05

Ne haragudj,de te olyan buta vagy,főleg az utolsó sorodat olvasva mondom ezt.

21 évesen még nem igazi a nő,csak most kezdesz megérni dolgokra,ha most simán menne minden,akkor mi a fenére fogsz vágyni 30 vagy 40 évesen,nyugi akkorra már nem lesz ilyen problémád,ne akard,hanem annak örülj ami van,azt becsüld meg,és ha eljön az ideje...

2015. márc. 28. 16:04
mertnem ott vagy....
2. lolka (válaszként erre: 1. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 16:02
Miért vagy ezzel a fiúval, ha csak az számít, és az tartaná össze a kapcsolatot, hogy te hüvelyi úton is elélvezzél?
2015. márc. 28. 15:58

Sziasztok!

21 éves lány vagyok, a párommal másfél éve vagyunk együtt. Ő tökéletes számomra minden szempontból, az egyetlen baj, hogy nem tudok vele elélvezni szeretkezés közben. Ő tökéletes szerető, nem béna az ágyban.

Az első alkalmon sajnos kb. 13 évesen estem át kiváncsiságból, de nem éreztem semmit. Azóta volt 2 barátom évekig, de a szex velük sem volt jó: nem éreztem semmit. Tudom, hogy mostanra értem meg rá, a mostani párommal érzem az együttléthez szükséges igazi érzelmi hátteret.

Csak csiklóból tudok elélvezni, ha én kézzel rásegítek. A páromnak 6-7 komoly barátnője volt előttem, nekik nem volt ilyen problémájuk, nekik rásegítés nélkül sikerült hüvelyi úton.

Próbálkozunk már régóta, különböző pózokban, keressük a G-pontom, de nem tudom mit kellene éreznem!! A vizelési inger nem vált át hosszú idő után sem az élvezet érzésébe.

Teljesen el vagyok keseredve: nekem miért nem sikerül? Másoknak miért sikerül?

Annyira szeretném átélni a hüvelyi orgazmus bármely formáját és megadni a páromnak azt az élményt, hogy NEKEM végtelenül élvezetes Vele!

Szomorú, frusztrált és tanácstalan vagyok.

Mit és hogyan csináljunk? Milyen technikák vannak erre, bevált módszerek? Hogyan tudnám elérni? (Nektek hogyan sikerült?)

Ha ez nem sikerül, az egész kapcsolatnak semmi értelme. Ugyan ki akarná leélni az életét egy ilyen lány mellett, mikor mindenki más normálisan működött?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook