Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudok szex közben elélvezni? fórum

Miért nem tudok szex közben elélvezni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
79. e62ac67dd5 (válaszként erre: 77. - Szomorka0)
2015. márc. 30. 16:57
Használd az ujjacskáidat! Ha te nem tudod, hogyan érd el (a saját testedről van szó!!), a barátod honnan tudhatná??
78. szomorka0 (válaszként erre: 76. - 1e072b34d7)
2015. márc. 30. 16:57
Én nem szeretnék egy életen át így lenni, mert ezzel nem vagyok elégedett! Úgy gondolom, még azért attól is messze vagyok, hogy ebbe beletörődjem!!:)
2015. márc. 30. 16:54

Ebben igazatok van persze, hogy szükséges hozzá a csikló izgatása is.. de nem kizárólag az. Nem hagy nyugodni, vajon a nők milyen arányban tudnak belülről, a partnerük péniszétől elélvezni? És miért, ekkor mi váltja ki az érzetet?

Továbbá azzal sem vagyok tisztában, hogy hányféle (érzetre mindenképpen - értitek, hogy értem) orgazmus létezik... 2-3?

76. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Szomorka0)
2015. márc. 30. 16:49
Sokan vannak ezzel így egy életen át is, nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Úgy kell örömet szerezni a másiknak ahogy az neki jó. Ha nyelvvel, akkor nyelvvel.
2015. márc. 30. 12:32

Ne görcsölj ezen, hüvelyi vagy csikló!

Elmúlik ez is, az is, és másnap menni kell dolgozni.

Inkább aludj, hogy kipihent legyél! :-)))

74. 8122eadc5b (válaszként erre: 73. - Oneman)
2015. márc. 30. 11:35
Megsúgom, a többségnek csiklón keresztül van orgazmusa.A csikló izgatása az orgazmus elérésének egyik legfontosabb eleme.Ha valaki ki akarja hagyni, ám tegye, de akkor ne kérdezze, hogy miért nem tud elélvezni.
73. oneman (válaszként erre: 1. - Szomorka0)
2015. márc. 30. 00:23
Én például teljesen elégedett lennék egy olyan nővel, aki csak csiklóval tud elélvezni. A szexnek sok módja van, nem muszáj mindent úgy csinálni mint a többség. Egyébként is az hogy ki hogy élvez el olyan dolog, amit nem feltétlen kell sok ember orrára kötni, tehát emiatt nem kell alkalmazkodni másokhoz, elég ha a partnered elégedett a technikával.
72. féknyom (válaszként erre: 33. - 20afede00a)
2015. márc. 29. 11:48
Isteni a logikád.
71. SÁFÁRNÉ (válaszként erre: 69. - Vacsa)
2015. márc. 29. 11:02
Teljesen igazad van!
70. vacsa (válaszként erre: 61. - Kisj)
2015. márc. 29. 09:32
Egyetértek veled.
69. vacsa (válaszként erre: 57. - Szomorka0)
2015. márc. 29. 09:31

Nem, nem tökéletes a párod. Az orgazmus nálunk csajoknál agyban dől el. Ha minden kerek, szereted őt, mádod a testét, rendben vagy magaddal, nincs gátlás akkor akár attól elmész hogy símogatod a testét.

Ha kézzel rásegítve mész csak el, az pont azt jelzi hogy vmi nagyon nem stimmel... Abban érzelem nincs.

Pedig az orgazmus úgy az igazi ha test és lélek benne van ;)

68. SÁFÁRNÉ (válaszként erre: 30. - Kisj)
2015. márc. 29. 09:13

Vannak fokozatok,amit át kell élni,ahhoz,hogy fejlődni tudj,ez pedig IDŐ kérdése (is).

Miért 40 évesen jönne el az ideje?

Nem ezt írtam.

67. SÁFÁRNÉ (válaszként erre: 26. - Szomorka0)
2015. márc. 29. 09:08

Majd ha megtanulod a türelmet,adni és elfogadni,csak ezekre van szükség.

(De mindezt őszintén tiszta szívből)

66. MarsDárdája (válaszként erre: 1. - Szomorka0)
2015. márc. 29. 09:07

Először is hagy abba a görcsölést! Ha csak kézi rásegítéssel megy, az egyáltalán nem probléma.

A G pont keresését pedig teljesen függesszétek fel. Az csak azután működik, ha már teljesen ellazultál.

A tanácsom az, hogy csak simán élvezd, és törekedj arra, hogy a párodnak minél tovább tartson.

Mi férfiak, úgy vagyunk összerakva, hogy szeretnénk minél hamarabb elélvezni. Ezt próbáld meg irányítani!

65. aca7433163 (válaszként erre: 1. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 19:37

Szia! Én 24 voltam, amikor először volt orgazmusom. (18 éves koromtól éltem szexuális életet.) Előtte még a csikló ingerlésével sem sikerült. (Viszont megjátszottam, ahogy többen írták, szóval az hogy a fiúd előző barátnőinek volt, korántsem biztos, hogy igaz.) Most már tudom, hogy én akkorra értem be. Tehát ez tényleg lehet korfüggő is.

Vannak nők, akik csak a csikló ingerlésével jutnak el az orgazmushoz, mint ahogy már többen írták. Nekem már sikerült így is, úgy is, és igaz, hogy különböző, de nem mondanám, hogy a hüvelyi a tuti jobb. Ez sok mindentől függ. Kicsit elmélyedtem a szexuális tanácsadó könyvekben, és azóta kipróbáltunk új dolgokat a párommal. A szexben sokkal több öröm lehet, mint azt sokan gondolják. De ehhez utána kell olvasni, aztán kipróbálgatni dolgokat. Sokkal több örömet érhetsz el, ha nem törekszel az után, ami egyenlőre nem működik. Csak engedd át magad az együttlét örömének, és egyáltalán ne törekedj az orgazmusra. Ha hajlandó vagy olvasni, meg fogod találni a választ a problémádra. Először ajánlom elolvasni Dr Szilágyi Vilmos - Intim kapcsolatok kézikönyve című könyvét. Amit te problémának hiszel, arról a Tipikus szexuális tévhitek fejezetben olvashatsz részletesebben. Gondolom, a címe már mond valamit. Ezen kívül ajánlom elolvasásra az ESZO - Elnyújtott szexuális orgazmus című könyvet, valamint Mantak Chia - Taoista szerelmi titkok című könyvét. Mindet megtalálod a neten.

Amit viszont nem értek, hogy miért neked kell rásegítened, miért nem a párod teszi ezt meg? Lehet (sőt, inkább biztos), hogy neki is hasznosak lennének azok az ismeretek, amiket a könyvekből megszerezhetsz. Ha hajlandó olvasni, vele is olvastasd el őket, vagy akár olvashattok együtt, és aztán a gyakorlatban ki lehet próbálni a dolgokat. Sok sikert!

64. 4fe6ec7f77 (válaszként erre: 27. - 33d15ad6ba)
2015. márc. 28. 19:20

Én ezt már egyszer hallottam :) és szerintem tőled!

Örülök neked..... ;)

63. Briell14 (válaszként erre: 27. - 33d15ad6ba)
2015. márc. 28. 18:53
Pedig ez az igazság! :)
62. mothertiger (válaszként erre: 55. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 18:47
Azt nem tudom. Hüvelyi orgazmusom életem összes 37 éve alatt talán ha 3X volt. De az is teljesen véletlenül jött össze. :)))
61. kisj (válaszként erre: 45. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 18:27

Lehet, hogy szexuálisan nem is vonzódsz annyira hozzá.

Tudom, most erre azt mondod, hogy de igen.

De nem.

A különbségre majd csak akkor fogsz rájönni, ha olyan valakivel akadsz össze, akinél eszedbe se jut hogy valaha is ilyen jellegű problémáid voltak.

60. Linda83 (válaszként erre: 57. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 18:25
Erre szokták azt mondani, hogy a passzent a lényeg, az illeszkedés:),nemcsak méretben, hanem formába is, hiszen ahányan vagyunk annyifélék vagyunk belül (a férfiak kívül :D).
59. unom (válaszként erre: 57. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 18:24

Ha tökéletes lenne élveznéd az aktust, legalábbis szerintem.

Nekem is van, hogy nem jön össze az orgazmus, de maga az aktus attól még élvezetes. Bár utána elég nyűgös vagyok :D

58. kisj (válaszként erre: 41. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 18:22
Ismétlés a tudás anyja:D
57. szomorka0 (válaszként erre: 56. - Unom)
2015. márc. 28. 18:20

Köszönöm:) A párom tökéletes az ágyban szerintem, és a mérete is számomra pont jó, ennél nagyobb már zavarna, úgy érzem. (De ez lehet csak tapasztalatanság?)

De ennyivel az előző 2 barátom is rossz méretekkel rendelkezett volna, mert náluk sem éreztem semmit!

56. unom (válaszként erre: 55. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 18:16
A nők nagy mázlija, hogy egymás után többször is képesek elélvezni, emiatt ne aggódj :)
55. szomorka0 (válaszként erre: 47. - Mothertiger)
2015. márc. 28. 18:15

:) Nem azért említettem, hogy szeretném megadni a páromnak az örömöt, amikor én elélvezem, mert ő elvárná:) Egyáltalán sem mesélt az előző barátnőiről, én sokáig nem is akartam ezt megkérdezni, de már annyira zavart a dolog, hogy nem sikerül nekem, hogy rákérdeztem általánosan.

Ő nem rossz, ezek szerint rosszul írtam le:)

Csak én magam belegondoltam, hogy ha tudom, milyen a nagyon finom csoki, amit ettem mindig is, aztán önszántamból el kellene fogadnom, hogy többet nem azt eszem, pedig ehetném, akkor nem lennék ettől annyira elégedett:)


A tippet pedig köszönöm, kipróbáljuk. Viszont az nem gátol inkább, ha egyszer már elélvezek csiklón keresztül és utána még szeretkezünk? Ettől még elélvezhetnék belülről is?

54. unom (válaszként erre: 52. - Linda83)
2015. márc. 28. 18:14

Miért lennél gonosz?

Ideje kimondani, nem mindegy a méret. De ez nem azt jelenti, hogy minél nagyobb, annál jobb.

53. unom (válaszként erre: 49. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 18:12
Ha az aktust nem élvezed, akkor elég nagy a gond szerintem. Nem veled, a pasival. Sok módja van, hogy egy pasi élvezetessé tegye az aktust a nőnek, ha nem teszi az elég nagy gáz.
52. Linda83 (válaszként erre: 49. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 18:12
Én is ezt éreztem hidd el sokáig, azt hittem csak hülyéskednek a hüvelyi orgazmussal :), csak rásegítéssel mentem el szex közben és egyszer megtört a jég, illetve a srác is nagyon ügyes volt és a méretével sem volt gond ;), tudom most én leszek a gonosz nő :D vállalom.
2015. márc. 28. 18:12

Megnyugtatlak huvelyi orgazmuson nekem sincs soha.

Csak csiklo, 3 eve vagyunk egyutt baratommal.

Elotte is volt mas is,kapcsolat is meg dugas is.

Veluk se sikerult.

Na bumm:) Nem fogom magam felakasztani.:)

50. Linda83 (válaszként erre: 24. - Szomorka0)
2015. márc. 28. 18:11

Csak ismételni tudom magam, hogy ne gondolj erre, kit érdekel ki mi hazudott, hogy volt orgazmusa minden szexnél, én is ahogy írta egy előttem szóló bármikor megjátszom az orgazmust, hogy sose jönnek rá, játszottam már én is meg, szintén szerelem miatt, hogy ne érezze rosszul magát, hogy nem jó az ágyban :). Azóta rájöttem olyat kell keresni akinél nem kell színésznőnek lenni :D.

Illetve a lovaglót próbáld ki, ahogy írtam ;), esetleg előtte kis borozós vacsi a tökéletes ellazulás miatt ;).

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook